Jak ukryć wiadomość w wątku iMessage


Wydaje się, że aplikacje z naklejkami dla iMessages wciąż pojawiają się. Za każdym razem, gdy pojawia się nowy tytuł filmu, aplikacja z naklejkami dla iMessages wydaje się być częścią jego marketingu. Nie mówimy, że jest w tym coś złego. Jest pakiet naklejek Moana, który uwielbiamy, i to nie tylko dla przedstawionego w nim kurczaka. Te aplikacje to głównie naklejki, z których bardzo niewiele ma na celu produktywność. Hide Messages to kolejna aplikacja z naklejkami dla iMessages, która sugeruje alternatywne użycie naklejek; użyj ich do ukrycia wiadomości w wątku iMessage. Naklejki w tej aplikacji zawierają tylko białe bloki. Przeciągasz i upuszczasz je na wiadomość, a to zasłoni tekst dla ciebie i wszystkich innych w niej.

Zainstaluj Ukryj wiadomości z linku na dole. Zostanie włączony automatycznie po zainstalowaniu.

Aby z niego skorzystać, otwórz aplikację Wiadomości i dotknij przycisku strzałki obok pola wprowadzania tekstu. Spowoduje to odsłonięcie trzech dodatkowych przycisków. Stuknij tę, która wygląda jak ikona App Store, aby otworzyć szufladę aplikacji iMessage. Stuknij przycisk Ukryj wiadomość, aby przejść do dedykowanej szuflady aplikacji.

Szuflada wygląda na całkowicie pustą, ale tak nie jest. Ma białe prostokątne naklejki, których nie widać, ponieważ pasują do koloru tła. To sprytna aplikacja.

Dotknij i przytrzymaj w dowolnym miejscu szuflady aplikacji, a naklejka pojawi się w ciągu kilku sekund. Przeciągnij i upuść go na fragmencie rozmowy, który chcesz ukryć.

ukryj wiadomości 1ukryj wiadomości 2

Naklejki ukryją tekst dla wszystkich w wątku, jednak jeśli ktoś zorientuje się, że tekst został ukryty za pomocą naklejki, prawdopodobnie będzie w stanie go obejść. Po dotknięciu i przytrzymaniu wiadomości, która została ukryta za pomocą naklejki, można łatwo odczytać tekst pod nią. Chociaż możesz użyć aplikacji do ukrycia wiadomości w wątku iMessage, istnieje sposób na obejście tego, więc jest to półbezpieczny sposób na zrobienie tego. Przeważnie polega na tym, że ludzie nie wiedzą, co się dzieje.

Pobierz Ukryj wiadomości z App Store