Jak wyświetlić wszystkie zdjęcia wysłane w wątku konwersacji iMessages

Udostępnij teraz w social media:


Istnieje wiele aplikacji do przesyłania wiadomości dostępnych na iOS, ale tak naprawdę nigdy nie byłem sprzedawany na żadnej z nich. iMessages to moja aplikacja do przesyłania wiadomości, mimo że nie działa, gdy muszę wysłać wiadomość do kogoś, kto używa telefonu z Androidem. To powiedziawszy, moim jedynym powodem, dla którego preferuję iMessages od wszystkich innych aplikacji, jest to, że wiem, że mogę go używać do wysyłania wysokiej jakości zdjęć i filmów z mojego telefonu. Zdjęcia i filmy nie są kompresowane i nie muszę się martwić, że nie zostaną wysłane / odebrane. iMessages przechowuje pełną historię konwersacji, w tym obrazy, chyba że zdecydujesz się je usunąć samodzielnie. Oznacza to, że możesz przewijać do góry i czytać starsze wiadomości. Jeśli nie jesteś zaniepokojony rozmową tekstową, którą odbyłeś w wątku konwersacji iMessages i po prostu chciałbyś zobaczyć wymienione zdjęcia i filmy, nie musisz w tym celu ładować starszych wiadomości. Jest prostszy sposób.

  Jak rozpocząć fotografię filmową

Otwórz wątek konwersacji iMessages, w którym wymieniłeś zdjęcia i filmy. U góry, w miejscu, w którym możesz zobaczyć nazwę kontaktu, kliknij przycisk Szczegóły. Na ekranie szczegółów możesz zobaczyć każde zdjęcie i film, które zostały wymienione w wątku. Jeśli w pewnym momencie usunąłeś wątek, obrazy wymienione w rozmowie przed usunięciem wątku nie pojawią się tutaj.

imessages-photos-1

Istnieje również szansa, że ​​filmy mogą się tutaj nie pojawiać, nawet jeśli nie usunąłeś wątku. Ma to związek z ustawieniem iMessage, które usuwa filmy starsze niż dwie minuty. Aby iMessages zachowywał filmy na zawsze, tak jak w przypadku zdjęć, przejdź do aplikacji Ustawienia iw obszarze Ogólne> Wiadomości przewiń na sam dół i ustaw wygaśnięcie wiadomości wideo na Nigdy.

  Jak grać w Hitman 2 w systemie Linux

x