Jak umieścić link VSCO w swoim biografii na Instagramie?

Visual Supply Company (VSCO), dawniej VSCO Cam, to aplikacja fotograficzna na urządzenia mobilne. Aplikację stworzyli Joel Flory i Greg Lutze. Aplikacja VSCO zapewnia użytkownikom platformę do rejestrowania swoich chwil w postaci zdjęć lub filmów za pośrednictwem aplikacji. Użytkownicy mogą je łatwo edytować za pomocą dostępnych filtrów i narzędzi bez korzystania z innych aplikacji edycyjnych i bezpośrednio udostępniać je światu. W przeciwieństwie do innych sieci społecznościowych, Instagram ściśle określa, gdzie można umieszczać linki, które można kliknąć, ponieważ nie pozwala na umieszczanie żadnych linków w dowolnym miejscu w aplikacji z wyjątkiem biografii profilu. To może być powód, dla którego jako twórca VSCO musisz być ciekawy, jak umieścić link VSCO w swoim biografii na Instagramie. Wpadliśmy więc na pomysł, aby podzielić się cennymi informacjami na temat umieszczania klikalnego linku VSCO w biografii na Instagramie, aby zwiększyć liczbę obserwujących i uzyskać więcej wyświetleń, zabierając ludzi z Instagrama, aby mogli zobaczyć swoje treści.

Jak umieścić link VSCO w swoim biografii na Instagramie?

Funkcja tworzenia klikalnych linków w biografii na Instagramie bardzo umożliwiła twórcom różnych kategorii, choć niezbyt wszechstronnych. W tym przypadku twórcy VSCO łączą się ze swoimi obserwującymi i odbiorcami, kierując ruch na swoje strony internetowe poza Instagramem. To pozytywny krok w kierunku stworzenia szerszej sieci osób zainteresowanych Twoimi pomysłami i treściami. Przeczytaj ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się, jak dogłębnie umieścić klikalny link VSCO w swoim biografii na Instagramie, korzystając z obrazów, aby lepiej zrozumieć.

Co to jest łącze VSCO?

Link VSCO to klikalny link składający się z VSCO.co/, po którym następuje Twoja nazwa użytkownika, która kieruje ruch z platform mediów społecznościowych na Twoje strony docelowe.

Czy można kliknąć łącze VSCO?

TAk. Link do VSCO lub dowolny inny link w biografii na Instagramie można kliknąć.

Jak zrobić klikalny link VSCO na Instagramie?

Wykonaj poniższe czynności, aby utworzyć klikalny link:

1. Uruchom aplikację Instagram na swoim urządzeniu.

2. Stuknij ikonę swojego profilu w prawym dolnym rogu.

3. Stuknij w Edytuj profil.

4. Stuknij w pole Bio i wpisz VSCO.co/, a następnie swoją nazwę użytkownika (np. VSCO.co/iamhuman).

Uwaga: musisz dodać VSCO.co/ przed swoją nazwą użytkownika. Możesz użyć do 150 znaków jako swojego biografii w swoim profilu. Każdy może zobaczyć twoją biografię.

5. Stuknij niebieską ikonę zaznaczenia u góry ekranu.

Jak umieścić link VSCO w swoim biografii na Instagramie?

Wykonaj poniższe kroki, aby umieścić link VSCO w swoim biografii:

1. Otwórz aplikację Instagram i dotknij ikony swojego profilu.

2. Następnie dotknij Edytuj profil.

3. Stuknij w Bio i wpisz VSCO.co/, a następnie swoją nazwę użytkownika.

4. Na koniec dotknij niebieskiej ikony haczyka w górnej części ekranu, aby zapisać zmiany.

Czy możesz po prostu wkleić klikalny link na Instagramie?

Tak, możesz po prostu wkleić klikalny link na Instagramie. Ale klikalny link powinien być wyświetlany w Twoim profilu. Instagram nie zezwala na bezpośrednie łączenie w dowolnym miejscu aplikacji poza Twoim profilem. Oznacza to, że nie można wkleić aktywnego linku, który można kliknąć, w żadnych komentarzach.

Jak umieścić łącze VSCO w biografii na Instagramie?

Wykonaj poniższe kroki, jak umieścić link VSCO w swoim biografii na Instagramie:

1. Otwórz aplikację Instagram.

2. Stuknij ikonę profilu > Edytuj profil > Biopole.

3. Wprowadź swoje dane biograficzne i dodaj VSCO.co/ i nazwę użytkownika VSCO. Na przykład: VSCO.co/iamhuman.

4. Stuknij niebieską ikonę wyboru, aby zapisać zmiany.

Co oznacza uruchomienie wkrótce w Twoim łączu VSCO?

Niektórzy użytkownicy mogą otrzymać komunikat Wkrótce uruchamiane podczas odwiedzania łącza VSCO lub profilu, co może mieć różne przyczyny. W większości przypadków próba odwiedzenia linku po pewnym czasie może pozbyć się tej wiadomości. Chociaż w niektórych przypadkach może nigdy nie zostać rozwiązany. Omówimy kilka scenariuszy, które powodują, że to uruchomienie wkrótce pojawi się w łączu VSCO.

  • Jeśli widzisz tę wiadomość, może to oznaczać, że twórca nie opublikował jej jeszcze w swoim kanale.
  • Twórcy niedawno zaktualizowali swoją nazwę użytkownika profilu VSCO, a adres URL jest aktualizowany na zapleczu (pokazuje błąd, ponieważ adres URL zawiera starą nazwę użytkownika).
  • Użytkownicy uzyskujący dostęp do VSCO za pośrednictwem przeglądarek internetowych mogą napotkać ten problem. Wypróbuj aplikację mobilną VSCO na telefonach z systemem Android i iOS.

Czy otrzymujesz powiadomienie przez VSCO, jeśli ktoś spojrzy na Twoje biografie na Instagramie?

Nie. VSCO nie wysyła powiadomienia, aby pokazać, kto przegląda Twoją biografię na Instagramie.

Co zrobić, jeśli łącze VSCO nie działa?

Jeśli Twój link VSCO nie działa, wpisz www.VSCO.co/, a następnie swoją nazwę użytkownika w biografii na Instagramie, aby to naprawić.

Jak zwiększyć liczbę obserwujących przez Instagram Bio?

Istnieje wiele sposobów, dzięki którym możesz zwiększyć liczbę obserwujących dzięki biografii na Instagramie. Oto kilka sugestii dotyczących zwiększenia liczby obserwujących według biografii na Instagramie:

  • Użyj klikalnych linków, aby skierować ruch z Instagrama na strony docelowe produktów.
  • Używaj hashtagów, które najlepiej określają Twoje wartości.
  • Użyj nazwy użytkownika i słów kluczowych, które opisują Twoje treści i kanały.
  • Podaj dane kontaktowe, aby ludzie mogli się z Tobą skontaktować.
  • Dowiedz się, co lubią i preferują Twoi docelowi odbiorcy.
  • Użyj dobrego zdjęcia profilowego.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak umieścić link VSCO w swoim biografii na Instagramie ze szczegółowymi krokami, aby ci pomóc. Możesz przekazać nam wszelkie pytania dotyczące tego artykułu lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, na który chcesz napisać artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli się dowiedzieć.