Jak usunąć konto SHEIN

Shein jest chińskim internetowym sprzedawcą detalicznym szybkiej mody, specjalizującym się w odzieży damskiej, który został uruchomiony w 2008 roku. Shein, który działa zgodnie z mottem „każdy może cieszyć się pięknem mody”, sprzedaje głównie odzież damską, oferując jednocześnie szeroką gamę akcesoriów , buty, odzież dziecięcą i męską w bardzo rozsądnej cenie. Jeśli jesteś już użytkownikiem Shein i zastanawiasz się, czy Shein kradnie Twoje dane? Czy dostanę zamówienie, jeśli usunę konto Shein? Jeśli szukasz więcej informacji związanych z kontami Shein, przedstawiamy pomocny przewodnik, który rozwiąże wszystkie twoje wątpliwości i pytania, takie jak usunięcie konta Shein i dlaczego nie mogę usunąć mojego konta shein.

Jak usunąć konto SHEIN

Shein to słynny chiński sklep z modą, który ma najnowsze ubrania dla mężczyzn, kobiet i dzieci, ale jest bardziej skłonny do modnej mody damskiej. Ale jeśli już go nie używasz, rozsądnym wyborem jest usunięcie konta. Jeśli nie możesz usunąć konta, oto przewodnik, w jaki sposób możesz usunąć konto Shein w zaledwie kilku prostych krokach.

Czy Shein kradnie Twoje dane?

W przypadku większości chińskich aplikacji martwimy się, czy nie kradną naszych danych. Ale od krajów takich jak RPA po Wielką Brytanię i od Australii po Kanadę, użytkownicy wydają się jej ufać, co oznacza, że ​​większość klientów otrzymuje produkty, których chce, a ich informacje są bezpieczne dzięki Shein. W większości krajów Shein cieszy się zaufaniem jako bezpieczna strona internetowa, ponieważ nie kradnie Twojej tożsamości ani informacji finansowych. Ale w 2020 roku rząd Indii zakazał kilku chińskim aplikacjom, w tym Shein, za wyciek danych użytkownika do chińskiego rządu i są one uważane za zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego. Tak więc, według indyjskich urzędników, Shein kradnie twoje informacje.

Czy nadal otrzymam zamówienie, jeśli usunę konto Shein?

Powszechne wątpliwości, które pojawiają się u większości ludzi, dotyczą tego, czy nadal otrzymam swoje zamówienie, jeśli usunę swoje konto Shein. Po pierwsze, Shein nie pozwala ci usunąć konta Shein, jeśli masz jakieś bieżące lub posprzedażowe zamówienia z tego samego konta, które nie zostały jeszcze dostarczone. Możesz usunąć swoje konto tylko wtedy, gdy wszystkie Twoje zamówienia zostaną pomyślnie dostarczone. Ale jeśli Twoje konto zostało usunięte z oczekującymi zamówieniami, nie musisz się martwić Shein dostarczy Twoje zamówienie w zaplanowanym terminie.

Co się stanie, gdy usuniesz swoje konto Shein?

Jeśli chcesz usunąć swoje konto z jakiegokolwiek powodu i zastanawiasz się, co się stanie, jeśli usuniesz swoje konto Shein, to po usunięciu konta Shein oczywiście nie będziesz mieć dostępu do strony internetowej Shein i zamawiania czegokolwiek od Shein . Ponadto wszystkie informacje i materiały na Twoim koncie, takie jak pliki, zdjęcia i dzienniki komunikacji, zostaną utracone. Ponadto stracisz całą historię zamówień i faktury. Nie będziesz mieć dostępu do żadnych pozostałych środków, które mogą znajdować się w portfelu konta Shein po usunięciu konta. Oczywiście dane Twojej karty kredytowej i debetowej również zostaną usunięte.

Dlaczego nie mogę usunąć mojego konta Shein?

Jeśli próbowałeś usunąć swoje konto Shein, ponieważ już go nie używasz i napotkałeś problem w procesie usuwania. I zastanawiasz się, dlaczego nie mogę usunąć mojego konta Shein. W takim razie może być kilka powodów, dla których Shein nie pozwala ci usunąć konta. Aby usunąć swoje konto, musisz wypłacić całe pozostałe saldo z portfela Shein na swoje konto bankowe i upewnić się, że na koncie nie ma żadnych toczących się procesów. Innym głównym powodem może być to, że masz jakieś bieżące lub posprzedażowe zamówienia, które nie zostały jeszcze dostarczone, więc możesz spróbować usunąć swoje konto Shein po dostarczeniu tych zamówień.

Jak mogę usunąć moje konto Shein?

Shein to chińska sieć sklepów odzieżowych typu fast fashion, obecna w Internecie od 2008 roku, specjalizująca się w sprzedaży odzieży damskiej w bardzo przystępnych cenach. Ale jeśli chcesz usunąć swoje konto z jakiegokolwiek powodu, oto prosty przewodnik, jak trwale usunąć konto.

Metoda 1: Dla użytkowników Androida i iOS

1. Uruchom aplikację Shein na smartfonie z systemem Android lub iOS.

2. Zaloguj się na swoje konto Shein, używając zarejestrowanego adresu e-mail i hasła.

3. Po pomyślnym zalogowaniu dotknij opcji Ja w prawym dolnym rogu ekranu.

4. Teraz dotknij ustawienia lub ikony koła zębatego, aby uzyskać dostęp do menu ustawień konta.

5. Stuknij opcję Zabezpieczenia konta w menu Ustawienia.

6. W menu Bezpieczeństwo konta wybierz opcję Usuń konto.

7. Upewnij się, że uregulowałeś wszystkie oczekujące zamówienia i należności pieniężne z portfela Shein, aby usunąć swoje konto Shein. Gdy wszystko zostanie posortowane, dotknij opcji Zastosuj, aby usunąć konto.

8. Zaznacz pole wyboru, jeśli zgadzasz się z opisem usuwania. Poczekaj trzy sekundy i dotknij przycisku Kontynuuj, aby ostatecznie usunąć swoje konto.

Metoda 2: Dla użytkowników komputerów/laptopów

1. Odwiedź Wersja Stany Zjednoczone strony internetowej Shein, ponieważ wersja indyjska Shein została zakazana przez rząd Indii w celu zapewnienia bezpieczeństwa narodowego.

2. Zaloguj się na swoje konto Shein, używając zarejestrowanego adresu e-mail i hasła. Nie martw się, możesz zalogować się na swoje konto Shein, które utworzyłeś w indyjskiej wersji Shien.

3. Najedź kursorem na opcję ikony zdjęcia profilowego w prawym górnym rogu, aby uzyskać dostęp do menu ustawień konta.

4. W menu rozwijanym kliknij opcję Nazwa użytkownika.

5. Aby uzyskać dostęp do ustawień konta, kliknij opcję Zarządzaj moim kontem w menu Centrum osobiste.

6. Kliknij ostatnią opcję Usuń konto w menu Zarządzaj moim kontem.

7. Upewnij się, że uregulowałeś wszystkie oczekujące zamówienia i należności pieniężne z portfela Shein, aby usunąć swoje konto Shein. Raz wszystko jest posortowane. Kliknij opcję ZASTOSUJ, ABY USUNĄĆ KONTO.

8. Jeśli zgadzasz się z opisem usunięcia, zaznacz pole wyboru. Poczekaj 3 sekundy, a następnie kliknij przycisk Kontynuuj.

Jak usunąć konto Shein na komputerze?

Jako Shein, chińska marka odzieżowa została zakazana przez rząd Indii, ponieważ uznano ją za szkodliwą dla bezpieczeństwa narodowego. Tak więc, jeśli się zastanawiasz, strona nie działa teraz. Oto przewodnik, który wyjaśnia, w jaki sposób możesz usunąć konto Shein na swoim komputerze w kilku prostych krokach dla amerykańskiej strony internetowej.

1. Najpierw zaloguj się do stronie internetowej Sheina.

2. Następnie kliknij ikonę zdjęcia profilowego, aby uzyskać dostęp do menu ustawień kont.

3. Tutaj kliknij swoją nazwę użytkownika.

4. Aby uzyskać dostęp do ustawień konta, kliknij opcję Zarządzaj moim kontem w menu Centrum osobiste.

5. Kliknij opcję Usuń konto w menu Zarządzaj moim kontem.

6. Kliknij opcję ZASTOSUJ, ABY USUNĄĆ KONTO.

Uwaga: Upewnij się, że uregulowałeś wszystkie oczekujące zamówienia i należności pieniężne z portfela Shein.

7. Jeśli zgadzasz się z opisem usunięcia, zaznacz pole wyboru. Poczekaj 3 sekundy, a następnie kliknij przycisk Kontynuuj.

***

Dzięki temu prostemu przewodnikowi mamy nadzieję, że wiesz już wszystko o chińskim sprzedawcy mody, który sprzedaje modne ubrania w przystępnych cenach, znanym jako Shein i mamy nadzieję, że pomyślnie odpowiedzieliśmy na wszystkie Twoje pytania, takie jak usunięcie konta Shein. Jesteśmy otwarci na wszelkie opinie, zapytania i komentarze z Twojej strony dotyczące dowolnego tematu. Możesz też zasugerować, o jakim temacie powinien być nasz następny blog.

x