Konto na Facebooku jest wyłączone? Oto jak odzyskać zablokowane konto na Facebooku

Odcięcie dostępu do konta na Facebooku może być nieprzyjemnym doświadczeniem, zwłaszcza jeśli Facebook jest platformą mediów społecznościowych z wyboru, aby pozostać w kontakcie ze znajomymi i rodziną. Cóż, jeśli twoje konto nagle zostało wyłączone, oto, co możesz zrobić, aby odzyskać zablokowane konto na Facebooku.

Odzyskaj zablokowane konto na Facebooku (2022)

Kiedy Facebook wyłącza Twoje konto?

Facebook wyłącza konta, które nie są zgodne z regulaminem firmy. Mówiąc konkretnie, Facebook twierdzi, że wyłączy twoje konto z jednego z następujących powodów:

  • Publikowanie treści niezgodnych z Warunkami Facebooka.
  • Używanie fałszywego nazwiska.
  • Podszywanie się pod kogoś.
  • Dalsze zachowanie, które jest niedozwolone na Facebooku i jest sprzeczne ze standardami społeczności.
  • Kontaktowanie się z innymi osobami w celu nękania, reklamowania, promowania lub innego niedozwolonego zachowania.

Odzyskaj konto FB wyłączone przez Facebook

Jeśli uważasz, że nie naruszyłeś żadnego z wyżej wymienionych warunków Facebooka, możesz poprosić o sprawdzenie. Oto jak to zrobić:

1. Odwiedź formularz odwołania konta na Facebooku i wypełnij wymagane dane. Facebook poprosi o Twój adres e-mail logowania lub numer telefonu, imię i nazwisko oraz identyfikator w celu weryfikacji. Facebook akceptuje zarówno identyfikatory rządowe, jak i pozarządowe. Sprawdź listę wszystkich obsługiwanych identyfikatorów, klikając łącze tutaj.

2. Po przesłaniu wszystkich danych kliknij „Wyślij”, aby złożyć odwołanie. Facebook rozpatrzy Twoje odwołanie. Firma zezwoli na dostęp do Twojego konta, jeśli będzie przekonana, że ​​Twoje konto zostało przypadkowo wyłączone. Ponadto firma zajmująca się mediami społecznościowymi może skontaktować się z Tobą w celu uzyskania dodatkowych informacji w ramach procesu przeglądu.

Odzyskaj konto na Facebooku, które wyłączyłeś

Jeśli wcześniej wyłączyłeś lub trwale usuniesz swoje konto na Facebooku, nadal możesz je odzyskać, o ile mieści się w 30-dniowym oknie odzyskiwania. Oto jak ponownie aktywować wyłączone konto na Facebooku:

1. Proces odzyskiwania wyłączonego konta na Facebooku jest tak prosty, jak zalogowanie się przy użyciu danych logowania. Odwiedź witrynę Facebooka i zaloguj się za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła. Jeśli tymczasowo wyłączyłeś swoje konto, zalogowanie się włączy Twoje konto i będziesz mógł zacząć korzystać z platformy.

2. Jeśli zamiast tego zdecydowałeś się na trwałe usunięcie konta, będziesz musiał potwierdzić reaktywację. Na stronie potwierdzenia zobaczysz datę, kiedy Twoje konto ma zostać usunięte. Kliknij „Anuluj usunięcie”, aby odzyskać i uzyskać dostęp do swojego konta na Facebooku.

Często Zadawane Pytania

P: Co się stanie, gdy Facebook wyłączy twoje konto?

Nie możesz zalogować się za pomocą wyłączonego konta na Facebooku. Zasadniczo nie masz dostępu do swojego konta i nie możesz korzystać z żadnych funkcji Facebooka.

P: Jak długo Facebook wyłącza twoje konto?

Wyłączone konta na Facebooku są bezterminowo wyłączone, chyba że złożysz odwołanie. Upewnij się, że odpowiesz, jeśli przedstawiciele firmy skontaktują się z Tobą, aby uzyskać więcej informacji. Odpowiadając, sprawdź, czy zapytanie rzeczywiście pochodzi z Facebooka, a nie z oszustów.

P: Czy Facebook może wyłączyć twoje konto bez powodu?

Facebook zazwyczaj nie wyłącza kont bez ważnego powodu. Firma zwykle wyłącza konta, które naruszają jej warunki korzystania z usługi. Jeśli Facebook przez pomyłkę wyłączył Twoje konto, możesz zgłosić prośbę o sprawdzenie, aby odzyskać dostęp.

Odzyskaj swoje wyłączone konto na Facebooku

Jeśli masz wyłączone konto na Facebooku pomimo przestrzegania wytycznych firmy, możesz spodziewać się pozytywnych wyników poprzez odwołanie. Jeśli naruszyłeś warunki korzystania z Facebooka, możesz spróbować utworzyć nowe konto. Tymczasem, jeśli uważasz, że ktoś zhakował Twój Facebook, przejrzyj nasz połączony przewodnik, aby sprawdzić i odzyskać zhakowane konto na Facebooku.

x