Jak uzyskać funkcję przewidywania emotikonów iOS 10 na iOS 8 i nowszych

iOS 10 ma nową funkcję przewidywania emoji, która może wykryć, które słowa we wpisywanym tekście można zastąpić emoji. Jeśli to się przyda, ludzie będą musieli nauczyć się czytać i mówić emoji. Demo, które Apple dało na WWDC 2016, nie pokazało, czy istnieje funkcja tłumaczenia do tłumaczenia tekstu z emoji na domyślny język. Jeśli ta funkcja Cię podnieca i nie możesz się doczekać, aby ją zdobyć, wypróbuj Klawiaturę Emojifi. Jest to klawiatura innej firmy, która może przewidywać, że emoji zostanie wstawiony w tekście zamiast wpisanego słowa. Jest darmowy, ale ma funkcję premium, która pozwala kopiować i wklejać tekst oraz indywidualnie wybierać emoji do zastąpienia w tekście.

Zainstaluj klawiaturę Emojifi, dodaj klawiaturę i zezwól na pełny dostęp. Następnie otwórz dowolną aplikację do wprowadzania tekstu, na przykład Wiadomości. Przełącz się na klawiaturę Emojifi i zacznij pisać. Gdy aplikacja wykryje jeden lub kilka emotikonów, które mogą zastąpić słowo, sugeruje je na pasku przewidywania tekstu. Stuknij emoji, a zastąpi on słowo, dla którego zostało pokazane.

Jeśli zaczniesz pisać bez wybierania emoji, Twoje słowo pozostanie niezmienione. Aby wstawić emoji, na przykład, aby zastąpić słowo „ Pizza ” na poniższym zrzucie ekranu, będziesz musiał dotknąć znaku emoji, zanim wpiszesz cokolwiek po słowie Pizza. Emotikon zastępuje ostatnie słowo, więc jeśli wpisałeś z wyprzedzeniem i dotknąłeś znaku emoji trochę za późno, może to spowodować zastąpienie niewłaściwego słowa.

Klawiatura Emojifi-3 Klawiatura Emojifi-2

Klawiatura Emojifi ma funkcję premium, która umożliwia wpisanie wiadomości, a następnie wybranie słów, które mają zostać zastąpione emoji. Bezpłatna aplikacja oferuje tę funkcję w 15-dniowym okresie próbnym. Aby z niego skorzystać, skopiuj wpisaną wiadomość do schowka i dotknij przycisku Transformer obok spacji. Podświetlone słowa to te, które możesz zastąpić emoji.

Klawiatura Emojifi-1 Ustawienia klawiatury Emojifi

Klawiatura Emojifi jest nieco powolna w przewidywaniu emotikonów, ale poza tym działa świetnie. Funkcja premium kosztuje 0,99 USD. Aplikacja umożliwia także dodawanie własnych „tagów” ​​do emotikonów. Tagi informują aplikację, jakie emoji powinno zastąpić określone słowo, i w zasadzie pozwalają na utworzenie własnego słownika emoji.

Zainstaluj klawiaturę Emojifi z App Store