Jak włączyć tryb ciemny w wątkach na Instagramie

W aplikacji Instagram Threads z pewnością brakuje kilku ważnych funkcji. Jednak jedną z rzeczy, które większość użytkowników próbuje znaleźć w aplikacji, jest opcja włączenia trybu ciemnego. Chociaż może się wydawać, że Meta po prostu zapomniała zaimplementować tryb ciemny w aplikacji Threads, w rzeczywistości istnieje naprawdę łatwy sposób na włączenie trybu ciemnego w Threads.

Pobierz Threads Dark Mode na iOS i Androida

Chociaż w ustawieniach aplikacji Threads nie ma opcji przełączania trybu ciemnego, możesz włączyć tryb ciemny, korzystając z poniższej metody.

Wątki w trybie ciemnym w iOS

  • Przejdź do Ustawienia -> Wyświetlacz i jasność i włącz „Ciemny” wygląd

  • Teraz aplikacja Threads będzie domyślnie korzystać z trybu ciemnego i możesz sprawdzać wątki od swoich ulubionych twórców i znajomych bez oślepiania się domyślnym trybem jasnym.

Wątki w trybie ciemnym w Androidzie

Jeśli używasz telefonu z systemem Android, wystarczy włączyć tryb ciemny w telefonie. Możesz to zrobić na stronie Szybkie ustawienia lub wykonać poniższe czynności, aby włączyć tryb ciemny w aplikacji Ustawienia.

  • Otwórz Ustawienia i przejdź do Wyświetl. Tutaj po prostu włącz Ciemny motyw.

  • Aplikacja Threads będzie teraz domyślnie używać ciemnego motywu, o ile telefon będzie w trybie ciemnym.

Uwaga: pokazaliśmy kroki na Pixelu 7a, ale podstawowe kroki będą takie same na innych smartfonach.

Używaj wątków w trybie ciemnym w Internecie

Wątki nie mają obecnie pełnej aplikacji internetowej, a jedynym sposobem korzystania z niej w sieci jest bezpośrednie przejście do profilu użytkownika w przeglądarce, np. Profil Beeboma na Threads. Jeśli jednak przeglądasz Wątki w Internecie, możesz tam również przełączać tryb ciemny.

Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć logo Threads u góry strony, a przełącza się między trybem ciemnym a trybem jasnym, dzięki czemu możesz łatwo wybrać motyw, który najbardziej Ci odpowiada.