Jak włączyć tryb ciemny w WhatsApp na iOS

Udostępnij teraz w social media:

Od dawna oczekiwano, że WhatsApp doda tryb ciemny. Większość popularnych aplikacji powoli dodawała jedną, teraz, gdy iOS ją ma, a Android dostanie jedną z Androidem 10. Aplikacje zasadniczo muszą dodać obsługę ogólnosystemowego trybu ciemnego. WhatsApp wreszcie dołączył do aplikacji obsługujących tryb ciemny iOS. Oto, jak możesz to włączyć.

Włącz tryb ciemny w WhatsApp

Aby włączyć tryb ciemny w WhatsApp na iOS, potrzebujesz dwóch rzeczy;

Urządzenie z systemem iOS, na którym można uruchomić system iOS 13 lub nowszy, ponieważ jest to wersja wprowadzająca tryb ciemny. Obejmuje to urządzenia iPhone 6S i nowsze.
WhatsApp w wersji 2.20.30, który obsługuje tryb ciemny. Sprawdź w App Store aktualizację WhatsApp i zainstaluj ją. Został wdrożony dla wszystkich użytkowników.

  Jak pobierać filmy z YouTube'a na iOS

Zakładając, że spełniasz podstawowe wymagania wymienione powyżej i zaktualizowałeś WhatsApp do najnowszej dostępnej wersji, wszystko, co musisz zrobić, to włączyć tryb ciemny na urządzeniu z systemem iOS. Aby włączyć tryb ciemny na iOS, otwórz aplikację Ustawienia i przejdź do Ekranu i jasności. Wybierz tryb ciemny. Spowoduje to zmianę całego motywu / wyglądu iOS. Szarość, z którą się zaznajomiłeś, zostanie zastąpiona czernią i ciemnoszarą.

Przełącz się na WhatsApp i otwórz go. Aplikacja otworzy się z ciemnym interfejsem.

Tryb ciemny w aplikacjach na iOS jest powiązany z trybem ciemnym na samym iOS. Jeśli korzystasz z trybu ciemnego w telefonie, aplikacje, które go obsługują, będą również wyświetlać zawartość w trybie ciemnym. W większości przypadków nie ma możliwości wyłączenia konkretnej aplikacji z trybu ciemnego. Twitter jest jedynym wyjątkiem. Podobnie, jeśli nie używasz trybu ciemnego na urządzeniu z systemem iOS, nie będziesz też mógł korzystać z aplikacji w trybie ciemnym.

  Jak wyłączyć automatyczne pobieranie plików w Whatsapp

Jeśli korzystasz z Instagrama, to również działa z trybem ciemnym na iOS lub, dokładniej, pobiera kolejkę z iOS i przełącza tryby zgodnie z trybem na twoim urządzeniu. Chrome na iOS działa podobnie. Facebook Messenger i Twitter to dwie popularne aplikacje, które mają własne niezależne ciemne tryby na iOS.

Zaletą aplikacji zgodnych z trybem wyświetlania iOS jest to, że możesz dodać przełącznik motywu do centrum sterowania i używać go do przełączania motywów zarówno dla urządzenia, jak i dla aplikacji za jednym dotknięciem. Możesz dodać przełącznik w aplikacji Ustawienia w Centrum sterowania> Dostosuj elementy sterujące.

x