Jak włączyć tryb ciemny Lights Out na Twitterze

Twitter ma ciemny motyw, który możesz włączyć w aplikacjach na smartfony i w wersji internetowej. Ten ciemny motyw nazywa się trybem nocnym i ma na celu ułatwienie korzystania z Twittera w nocy. Tryb nocny, w rzeczywistości większość ciemnych motywów, nie używa czerni. Zamiast tego używają ciemnych szarości i w większości wykonują swoje zadanie. Jeśli chciałeś mieć jeszcze ciemniejszy motyw na Twitterze i używasz urządzenia z systemem iOS, masz szczęście. Na Twitterze na iOS jest nowy tryb ciemnego wyłączania świateł, który możesz włączyć, jeśli tryb nocny nie jest wystarczająco dobry. Ten nowy tryb ciemny został dodany podczas ostatniej aktualizacji aplikacji, a ta aktualizacja umożliwia również zaplanowanie włączenia / wyłączenia trybu nocnego.

Wyłącza tryb ciemny

Upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji aplikacji Twitter. Otwórz aplikację i przesuń palcem w prawo. W lewym dolnym rogu szuflady nawigacji zobaczysz ikonę żarówki. Stuknij i przytrzymaj.

Po dotknięciu i przytrzymaniu ikony żarówki otworzy się menu. Włącz tryb ciemny w tym menu i wybierz opcję „Wyłącz światło”. Tryb nocny ma teraz dwie wersje; wersję Dim, która była oryginalnym trybem nocnym / ciemnym, oraz wersję Lights out, która jest nową, czarniejszą wersją.

Jeśli chcesz wypróbować nową funkcję planowania trybu ciemnego, możesz ją również włączyć z tego samego panelu.

Oryginalny tryb ciemny na Twitterze nie łączył się z szarością. Zamiast tego został dodany do ciemnoniebieskiego, co wyróżniało niebieskie logo Twittera, ale także ułatwiło przeglądanie. Lights Out to mieszanka szarości i czerni. Nadal zobaczysz trochę niebieskiego, ale jest on zarezerwowany do podświetlania, kiedy masz nowe powiadomienia i która karta jest obecnie włączona. Przyciski są przeważnie niebieskie, ale tekst jest biały na czarnym tle.

Zmiana dotycząca tego, który tryb jest przyjemniejszy dla oczu, jest minimalna. Ten nowy tryb jest przeznaczony dla iPhone’ów z ekranem AMOLED. Czarny nie tylko będzie wyglądał lepiej na tych urządzeniach, ale także pomoże oszczędzać baterię. Tryb zgaszenia świateł będzie wkrótce dostępny na Androida, a docelowo w wersji internetowej. Istnieje wiele popularnych telefonów z Androidem z wyświetlaczami AMOLED, więc niedługo ta sama funkcja pojawi się na Twitterze na Androida. Jeśli chodzi o wersję internetową, może minąć trochę czasu, zanim światła zostaną wprowadzone do niej.

x