Jak wyłączyć automatyczny podgląd miniatur na YouTube

W zależności od tego, kogo zapytasz, podgląd miniatury YouTube, który automatycznie odtwarza filmy podczas przewijania, jest albo dobrodziejstwem, albo zmorą. Ta funkcja pozwala użytkownikom rzucić okiem na treść filmu, najeżdżając kursorem na miniaturę. Jednak nie każdy lubi oglądać dynamiczne wideo podczas przeglądania kanału. Robi się jeszcze bardziej irytujący na telefonie komórkowym, gdzie można przeglądać wideo i włączać dźwięk z automatycznie odtwarzanego podglądu miniatur. Więc jeśli jesteś kimś, kto chce zatrzymać odtwarzanie filmów z YouTube podczas przewijania, oto jak wyłączyć podgląd miniatur w YouTube.

Wyłącz podgląd miniatur w YouTube (2022)

Wyłącz podgląd miniatur w YouTube (Android i iOS)

1. Otwórz aplikację YouTube na telefonie i dotknij ikony profilu w prawym górnym rogu. Teraz wybierz „Ustawienia”, aby uzyskać dostęp do ustawień YouTube.

2. Stuknij w „Ogólne” w ustawieniach i wybierz „Odtwarzanie w kanałach”, aby kontrolować autoodtwarzanie kanału głównego YouTube.

3. W wyskakującym okienku, które się pojawi, wybierz opcję „Wyłącz” odtwarzanie w kanałach i to wszystko. Miniatury filmów nie będą już odtwarzane automatycznie podczas przewijania kanału.

Wyłącz podgląd miniatur autoodtwarzania w witrynie YouTube

1. Otwórz YouTube i kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu. Gdy pojawi się wyskakujące menu, kliknij „Ustawienia”.

2. Teraz przejdź do sekcji ustawień „Odtwarzanie i wydajność” z lewego paska bocznego.

3. W tym miejscu wyłącz przełącznik „Odtwarzanie wbudowane”, aby zatrzymać odtwarzanie filmów po najechaniu na nie kursorem w głównym kanale YouTube.

Wyłącz autoodtwarzanie podglądów wideo na YouTube

Oto kroki, które należy wykonać, aby wyłączyć autoodtwarzanie w YouTube. Tymczasem, jeśli chcesz usunąć swoją historię YouTube, możesz zapoznać się z naszym powiązanym artykułem. Aby uzyskać więcej takich wskazówek, nie zapomnij zapoznać się z naszym artykułem na temat najlepszych sztuczek na YouTube, które powinieneś znać.

x