Jak wyłączyć kopię zapasową i synchronizację wiadomości AT&T?

AT&T to amerykańska międzynarodowa firma telekomunikacyjna, która jest największą na świecie firmą generującą przychody w sektorze telekomunikacyjnym i trzecią co do wielkości w Stanach Zjednoczonych. AT&T świadczy usługi zarówno online, jak i offline. Jeśli kiedykolwiek będziesz musiał kupić kartę SIM lub inny produkt, taki jak smartfon lub tablet, możesz odwiedzić ich sklep offline lub witrynę AT&T. Zarządzanie kontem AT&T jest tak proste i bezstresowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zarządzaniu kontem AT&T i o innych rzeczach, które możesz z nim zrobić, ten artykuł Ci w tym pomoże. Pomoże Ci zrozumieć, jak wyłączyć tworzenie kopii zapasowych wiadomości AT&T i synchronizować je oraz uzyskiwać dostęp do wiadomości tekstowych z AT&T. Dowiesz się również, jak wyłączyć zaawansowane wiadomości AT&T i czy możesz widzieć wiadomości tekstowe od męża w AT&T. Więc zanurkujmy!

Jak wyłączyć kopię zapasową i synchronizację wiadomości AT&T?

Gdy jesteś użytkownikiem AT&T, możesz zarządzać swoim kontem AT&T za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji na Androida i płacić za jej pośrednictwem rachunki. AT&T oferuje również usługi dla małych firm, średnich przedsiębiorstw, sektora publicznego i globalnych firm oraz zapewnia rozwiązania partnerskie. Jeśli kiedykolwiek będziesz musiał zainstalować Wi-Fi w swoim domu. po prostu odwiedź oficjalną stronę/aplikację AT&T lub zadzwoń do nich. Czytaj dalej, aby znaleźć kroki wyjaśniające, jak wyłączyć tworzenie kopii zapasowych wiadomości AT&T i szczegółowo je synchronizować, z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Uwaga: ponieważ smartfony nie mają tych samych opcji ustawień, różnią się one w zależności od producenta. Dlatego upewnij się, że przed zmianą jakichkolwiek ustawień w urządzeniu są prawidłowe ustawienia.

Co to jest Kopia zapasowa i synchronizacja wiadomości AT&T?

Kopia zapasowa i synchronizacja wiadomości AT&T to zintegrowana usługa w aplikacji do obsługi wiadomości na smartfonie, która umożliwia tworzenie kopii zapasowych wiadomości tekstowych i graficznych w chmurze AT&T konta AT&T, a następnie synchronizowanie ich z telefonem. Wiadomości przechowywane w chmurze można w każdej chwili pobrać na smartfona, który obsługuje funkcje tworzenia kopii zapasowych i synchronizacji. Możesz również uzyskać dostęp do swoich wiadomości, wysyłać i odbierać wiadomości za pomocą swojego numeru telefonu komórkowego bezproblemowo ze swojego smartwatcha lub tabletu.

Czy możesz uzyskać dostęp do wiadomości tekstowych z AT&T?

Tak, możesz uzyskać dostęp do wiadomości tekstowych od AT&T. Te wiadomości są dostępne tylko na smartfonie, a nie na żadnym innym urządzeniu. Jeśli Twoje konto zostało włączone z funkcją tworzenia kopii zapasowych i synchronizacji AT&T, wszystkie wiadomości w telefonie będą dostępne w usłudze chmury AT&T. Możesz uzyskać do nich dostęp, po prostu logując się na swoje konto i przywracając je w aplikacji do przesyłania wiadomości na smartfonie.

Jak włączyć kopię zapasową i synchronizację wiadomości AT&T?

Aby włączyć tworzenie kopii zapasowych i synchronizację wiadomości AT&T, wykonaj następujące czynności:

Uwaga: ta funkcja jest dostępna tylko z wybranymi wymienionymi tutaj urządzeniami Strona AT&T Messages Backup and Sync.

1. Otwórz aplikację Wiadomości na swoim urządzeniu.

2. Stuknij ikonę z trzema kropkami > Ustawienia.

3. Stuknij w Kopia zapasowa i synchronizacja wiadomości AT&T.

4. Włącz przełącznik dla AT&T Messages Backup & Sync, aby rozpocząć proces tworzenia kopii zapasowej i synchronizacji.

Czy główny właściciel konta może wyświetlać SMS-y AT&T?

Nie, główny właściciel konta nie może wyświetlać wiadomości tekstowych w AT&T. Twoje konto AT&T pokazuje tylko numer i typ wiadomości, niezależnie od tego, czy była to wiadomość przychodząca, czy wychodząca. Nawet jeśli zalogujesz się na swoje konto AT&T, nie będzie to dla Ciebie pomocne. Jedynym sposobem przeglądania tekstów jest aplikacja do obsługi wiadomości, która jest dostępna tylko na telefonie właściciela z kartą SIM AT&T.

Czy możesz wyłączyć wiadomości tekstowe w AT&T?

Nie, nie możesz wyłączyć wiadomości tekstowych w AT&T. Jeśli chcesz przestać otrzymywać wiadomości z określonego numeru, w takim przypadku możesz je zablokować. Wiadomości tekstowe są domyślnie włączone na wszystkich telefonach. Możesz wyłączyć funkcję kopii zapasowej i synchronizacji, aby uniemożliwić tworzenie kopii zapasowych wiadomości tekstowych i graficznych w chmurze AT&T, ale nie możesz wyłączyć wiadomości tekstowych.

Jak ukryć wiadomości tekstowe na rachunku AT&T?

Możesz przestać używać domyślnej aplikacji do obsługi wiadomości i przełączyć się na inne aplikacje społecznościowe, takie jak WhatsApp, komunikator facebookowy, Instagramitp. Korzystając z tych aplikacji, możesz łatwo ukryć swoje wiadomości tekstowe na rachunku AT&T i zachować prywatność, której szukasz.

Jak wyłączyć zaawansowane wiadomości AT&T?

Aby wyłączyć zaawansowane wiadomości AT&T, wykonaj następujące kroki:

1. Otwórz aplikację Wiadomości i dotknij ikony z trzema kropkami.

2. Stuknij w Ustawienia.

3. Stuknij w Zaawansowane wiadomości.

4. Wyłącz przełącznik obok opcji Zaawansowane wiadomości.

W ten sposób możesz wyłączyć zaawansowane wiadomości AT&T na swoim urządzeniu z Androidem.

Jak wyłączyć synchronizację wiadomości na Androidzie?

Aby wyłączyć synchronizację wiadomości w systemie Android, wykonaj następujące czynności:

1. Uruchom Wiadomości w telefonie.

2. Stuknij ikonę koła zębatego Ustawienia.

3. Przesuń w dół i dotknij opcji Synchronizuj wiadomości z chmury Xiaomi.

4. Wyłącz przełącznik dla żądanego numeru telefonu, dla którego chcesz wyłączyć synchronizację wiadomości.

Następnie dowiesz się, jak wyłączyć tworzenie kopii zapasowych i synchronizację wiadomości AT&T.

Jak wyłączyć kopię zapasową i synchronizację wiadomości AT&T?

Aby dowiedzieć się, jak wyłączyć tworzenie kopii zapasowych i synchronizację wiadomości AT&T, wykonaj poniższe czynności:

1. Odwiedź Strona AT&T w Twojej przeglądarce.

2. Z opcji na górze kliknij Mój AT&T.

3. Kliknij Zaloguj się z opcji dostępnych w menu rozwijanym.

4. Zaloguj się do swojego konta AT&T za pomocą identyfikatora użytkownika i hasła.

5. Po zalogowaniu kliknij Moje konto > Przejdź do mojego konta.

6. Kliknij Zarządzaj dodawaniem.

7. Wybierz żądane urządzenie, na którym chcesz wyłączyć tworzenie kopii zapasowej

8. Kliknij Kopia zapasowa i synchronizacja wiadomości > Wyłącz.

Oto jak wyłączyć tworzenie kopii zapasowych i synchronizację wiadomości AT&T za pomocą strony internetowej AT&T.

Czy widzisz wiadomości tekstowe od mężów w AT&T?

Nie, nie możesz zobaczyć wiadomości tekstowych swojego męża w AT&T, mimo że jesteś głównym posiadaczem konta. AT&T szanuje prywatność swoich użytkowników i pokazuje tylko numery i typ wiadomości, niezależnie od tego, czy jest to wiadomość przychodząca, czy wychodząca. Jeśli chcesz przeczytać wiadomości od męża, sprawdź jego telefon. Poza tym nie ma innej dostępnej opcji.

Co robi 662 dla AT&T?

662 nie robi nic dla AT&T. Wybranie numeru 662 z telefonu zablokuje fałszywe połączenia, ponieważ jest to usługa blokowania oszustw, ale jest dostępna tylko dla klientów T-Mobile. AT&T ma swoje aplikacje i usługi do blokowania fałszywych połączeń, ale nie przez wybranie 662 na telefonie.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak wyłączyć tworzenie kopii zapasowych wiadomości AT&T i synchronizować je ze szczegółowymi krokami, aby ci pomóc. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, na który chcesz napisać artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli się dowiedzieć.

x