Jak wyświetlić historię oglądanych filmów na Instagramie?

Sposób, w jaki Instagram prezentował szpule swoim widzom, był znakomity. Ludzie mają obsesję na punkcie popularnych i ekscytujących filmów bębnowych, odkąd organizacja wprowadziła funkcję bębnów. Są dość wciągające, a każdy film oferuje widzom coś nowego. Każdy ekspert powie Ci, że rolki generują więcej wyświetleń i zaangażowania na Instagramie niż jakikolwiek inny rodzaj treści. Nie bez powodu rolki są uważane za popularne źródło materiałów dla Instagrammerów. Jednak na Instagramie nie ma wbudowanych narzędzi, które umożliwiają użytkownikom przeglądanie filmów lub przeglądanie ich historii. Nie oznacza to jednak, że nie ma sposobu, aby wyświetlić historię obserwowanych bębnów na Instagramie. Chociaż na Instagramie jest narzędzie, które pozwala przeglądać lubiane bębny. Jeśli jesteś użytkownikiem Instagrama i zastanawiasz się, jak wyświetlić historię oglądanych filmów na Instagramie? Bądź na bieżąco do końca! Dajemy Ci pomocny poradnik, który rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące tego, jak ostatnio oglądałeś wideo na Instagramie i historię Instagrama na moim telefonie.

Jak wyświetlić historię oglądanych filmów na Instagramie?

W dalszej części tego artykułu dowiesz się, jak przeglądać historię filmów oglądanych na Instagramie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o historii Instagrama na moim telefonie.

Czy widzisz wszystkie filmy, które obejrzałeś na Instagramie?

Nie, nie możesz zobaczyć każdego filmu, który oglądałeś na Instagramie, ponieważ rolki nie mają wbudowanej funkcji historii oglądania na Instagramie. Możesz jednak sprawdzić lubiane i zapisane Rolki jako obejście, aby sprawdzić historię oglądania Rolek.

Jak mogę zobaczyć ostatnio oglądane na Instagramie? Jak zobaczyć ostatnio oglądane wideo na Instagramie?

Na Instagramie nie ma wbudowanej funkcji, która umożliwiałaby użytkownikom przeglądanie najnowszych lub historycznych filmów. Nie oznacza to jednak, że nie ma sposobu, aby wyświetlić historię obserwowanych bębnów na Instagramie. Istnieją dwie metody przeglądania ostatnio oglądanego filmu na Instagramie i wszystkie działają dość dobrze. Oto dwie metody przeglądania historii filmów oglądanych na Instagramie na Androida i iOS. Chociaż nie jest to proste, polubienie lub zapisanie Kołowrotków to sprytne rozwiązanie, aby później wrócić do krótkiego filmu, który Ci się podobał.

Oto przewodnik, jak w kilku prostych krokach zobaczyć ostatnio oglądane wideo na Instagramie.

Metoda 1: Znajdź lubiane bębny

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim Android lub iOS urządzenie.

2. Stuknij ikonę profilu w prawym dolnym rogu ekranu.

3. Stuknij ikonę hamburgera.

4. Następnie z menu podręcznego wybierz Twoja aktywność.

5. Kliknij Interakcje.

6. Kliknij Lubię.

7. Twoje polubione posty można zobaczyć w formacie siatki tutaj.

Metoda 2: Śledź swoje zapisane bębny

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim telefonie.

2. Stuknij ikonę profilu > ikonę hamburgera > Zapisane.

3. Spowoduje to wyświetlenie Twoich prywatnie zapisanych postów na Twoim koncie.

Jak wyświetlić historię oglądanych filmów na Instagramie? Jak sprawdzić historię oglądanych filmów na Instagramie?

Czy próbujesz znaleźć sposób, aby ponownie wyświetlić rolki na Instagramie, które wcześniej podobały ci się? Nawet jeśli Instagram nie utworzył jeszcze wbudowanej funkcji, która umożliwia szybkie zbadanie historii oglądania, nadal możesz wdrożyć kilka obejść. Przeczytaj i postępuj zgodnie z powyższymi metodami, aby zobaczyć swoje ulubione i zapisane filmy lub rolki na Instagramie.

Jak znaleźć konkretny film na Instagramie?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak wykorzystać Instagram do wyszukiwania konkretnego filmu? Możesz to osiągnąć za pomocą dźwięku z tego filmu. Używając określonego dźwięku na Instagramie, możesz znaleźć Kołowrotki za pomocą tej techniki. Jednak w tym celu musisz być świadomy muzyki. Oto poradnik, jak znaleźć konkretny film na Instagramie w kilku prostych krokach

1. Otwórz aplikację Instagram na telefonie i dotknij ikony lupy, aby wyświetlić pasek wyszukiwania.

2. Wprowadź i wyszukaj nazwę dźwięku, tytuł utworu lub wykonawcę, którego chcesz wyszukać, w pasku wyszukiwania u góry ekranu.

3. Stuknij zakładkę Audio w górnym menu.

4. W wynikach audio znajdź żądany film, który chcesz ponownie zobaczyć.

Jak znaleźć historię bębnów obserwowanych na Instagramie? Jak wyświetlić historię obserwowanych bębnów na Instagramie?

Aktywność każdego użytkownika na Instagramie jest szczegółowo rejestrowana. Ten dziennik aktywności jest dokładnym opisem wszystkich działań w Twojej aplikacji. Możesz uzyskać i otrzymać ten obszerny raport o aktywności, korzystając z Instagrama na swoim komputerze.

1. Odwiedź Strona logowania na Instagramie w przeglądarce internetowej i Zaloguj się do swojego konta.

2. Kliknij ikonę Profil > opcja Profil.

3. Kliknij Edytuj profil.

4. Wybierz opcję Prywatność i bezpieczeństwo.

5. W menu Prywatność i bezpieczeństwo znajdź sekcję Pobieranie danych i kliknij opcję Żądaj pobrania.

6. Wprowadź swój adres e-mail i wybierz HTML lub JSON zgodnie z preferencjami w sekcji Format informacji.

7. Kliknij Dalej.

8. Wprowadź swoje hasło i kliknij przycisk Poproś o pobranie.

9. Poczekaj, aż poczta Instagram pojawi się w podanym e-mailu.

Uwaga: otrzymanie poczty odzyskiwania może potrwać 14 dni.

10. Otwórz wiadomość wysłaną do Ciebie przez Instagram z tytułem Twoje informacje na Instagramie i kliknij opcję Pobierz informacje.

11. Po przekierowaniu na stronę logowania wprowadź dane logowania do swojego konta i kliknij Zaloguj się.

12. Kliknij opcję Pobierz informacje, aby pobrać plik zip.

13. Rozpakuj pobrany plik za pomocą 7-zip lub WinRAR w preferowanej lokalizacji.

14. Otwórz wyodrębniony folder i wyszukaj folder komentarzy.

15A. Jeśli plik wiadomości jest w formacie HTML, kliknij go dwukrotnie, a otworzy się w domyślnej przeglądarce.

15B. Jeśli plik wiadomości jest w formacie JSON, kliknij go prawym przyciskiem myszy, wybierz Otwórz za pomocą i wybierz domyślną przeglądarkę.

Ten plik zawiera wszystkie aktywne linki do rolek, które odwiedziłeś na Instagramie.

Jak mogę zobaczyć moją historię na Instagramie na moim telefonie?

Instagram może ujawnić Twoje poprzednie nazwy użytkownika, imiona i nazwiska oraz materiały biograficzne z dowolnego okresu w przeszłości. Możesz sprawdzić historię swojego konta i śledzić wszystkie zmiany, które wprowadziłeś od pierwszego otwarcia, odwiedzając sekcję Twoja aktywność na swoim profilu na Instagramie. Oto przewodnik, jak w kilku prostych krokach wyświetlić historię Instagrama na moim telefonie:

Uwaga: Ta funkcja jest dostępna tylko w aplikacji Instagram na Androida i iPhone’a.

1. Otwórz Instagram. i dotknij ikony wyszukiwania od dołu.

2. Stuknij ikonę profilu > ikonę hamburgera > Twoja aktywność > Historia konta.

3. Możesz przeglądać całą aktywność na swoim koncie według roku.

Możesz edytować takie dane lub ustawienia z historii konta, dotykając aktualizacji wprowadzonych na koncie. Na przykład możesz dotknąć wcześniej zmienionego hasła w historii konta, aby wprowadzić kolejną zmianę.

Jak zobaczyć ostatnio oglądane bębny na Instagramie w telefonie komórkowym?

Instagram nie ma wbudowanej funkcji, która umożliwia użytkownikom przeglądanie ostatnio lub starych obejrzanych filmów. Nie oznacza to jednak, że nie możesz uzyskać dostępu do historii oglądanych bębnów na Instagramie. Istnieją dwa sposoby przeglądania historii filmów oglądanych na Instagramie. Jeśli polubiłeś lub zapisałeś ostatnio oglądane bębny, możesz je znaleźć odpowiednio w sekcjach Twoja aktywność i Zapisane. Przeczytaj ten artykuł od początku, aby znaleźć instrukcje wyjaśniające, jak zobaczyć polubione i zapisane bębny na Instagramie.

***

Mamy nadzieję, że dowiedziałeś się, jak zobaczyć historię oglądanych filmów na Instagramie i historię na Instagramie na moim telefonie. Zachęcamy do kontaktu z nami w sprawie zapytań i sugestii za pośrednictwem poniższej sekcji komentarzy. Daj nam również znać, o czym chcesz się dowiedzieć w następnej kolejności.

x