Jak zmienić hasło na Instagramie

Udostępnij teraz w social media:

Instagram jest jedną z największych platform mediów społecznościowych od 2010 roku i znacznie się poprawił pod względem bezpieczeństwa, ochrony i użyteczności. Korzystanie z aplikacji lub strony internetowej Instagram stało się o wiele łatwiejsze w użyciu i zrozumieniu użytkowników. Funkcje, takie jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe, zapewniają ochronę Twojego konta, dzięki czemu nikt nie może dostać się na Twoje konto, dopóki tego nie zechcesz. Istnieje więcej sposobów na odzyskanie konta, jeśli zapomniałeś hasła lub nazwy użytkownika, a nawet jeśli Twoje konto zostało zhakowane lub wyłączone. Jeśli jesteś kimś, kto szuka przewodnika krok po kroku lub masz inne pytania dotyczące kont na Instagramie, ten artykuł Ci pomoże. Pomoże Ci zrozumieć, jak zmienić hasło na Instagramie i jak odzyskać konto na Instagramie. Dowiesz się również o zmianie hasła na Instagramie, jeśli go nie znasz i czy Instagram kiedykolwiek poprosi Cię o zmianę hasła. Zanurzmy się od razu!

Jak zmienić hasło na Instagramie

Możesz zmienić swoje hasło w menu Ustawienia zabezpieczeń w aplikacji Instagram. Czytaj dalej, aby znaleźć kroki wyjaśniające to samo szczegółowo z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Czy Instagram kiedykolwiek prosi o zmianę hasła?

Tak, Instagram może poprosić Cię o zmianę hasła, gdy jest ono słabe lub zbyt łatwe do rozpoznania. Za każdym razem, gdy tworzysz jakiekolwiek hasło, upewnij się, że jest ono łatwe do poznania dla siebie, ale trudne do odgadnięcia przez nikogo. Jeśli chcesz, możesz zmienić hasło do Instagrama, możesz to zrobić w aplikacji i na stronie internetowej Instagram.

Jak znaleźć hasło do Instagrama w telefonie?

Aby znaleźć swoje hasło do Instagrama na telefonie, wykonaj następujące kroki:

  Jak wyłączyć status aktywności na Instagramie?

1. Otwórz aplikację Chrome na swoim urządzeniu z Androidem.

2. Stuknij ikonę z trzema kropkami.

3. Stuknij w Ustawienia.

4. Stuknij w Hasła.

5. Stuknij ikonę wyszukiwania i wpisz Instagram.

6. Stuknij w Instagram, aby wyświetlić swoje hasło i nazwę użytkownika.

Jak zmienić hasło na Instagramie?

Aby zmienić hasło na Instagramie, wykonaj następujące kroki:

Uwaga: dla obu Android oraz iOS Użytkownicy Instagrama.

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim urządzeniu.

2. Stuknij ikonę profilu.

3. Stuknij ikonę hamburgera w prawym górnym rogu ekranu.

4. Stuknij w Ustawienia.

5. Stuknij w Bezpieczeństwo.

6. Stuknij w Hasło.

7. Stuknij w Nie pamiętasz hasła?

8. Otrzymasz link do resetowania hasła na zarejestrowany adres e-mail lub numer telefonu.

9. Kliknij łącze.

10. Wprowadź i potwierdź nowe hasło i dotknij Resetuj hasło.

Oto jak zmienić hasło na Instagramie na urządzeniach z Androidem i iOS.

Gdzie są Twoje zapisane hasła?

Na urządzeniu z Androidem wszystkie Twoje hasła są zapisywane na Twoim koncie Google. Gdy zalogujesz się na swoje konto i jeśli to hasło zostanie zapisane, automatycznie wprowadzi Twoje dane logowania. Jeśli chcesz wyświetlić dowolne ze swoich haseł, możesz je wyświetlić w przeglądarce Chrome lub na swoim koncie Google. Na urządzeniach Apple możesz wyświetlić wszystkie swoje hasła, przechodząc do ustawień urządzenia.

Czy możesz zobaczyć swoje hasło na Instagramie w aplikacji?

Nie, nie możesz zobaczyć swojego hasła do Instagrama w aplikacji Instagram. Jeśli zapisałeś hasło do Instagrama na swoim urządzeniu, możesz je stamtąd wyświetlić. Na urządzeniu z Androidem możesz wyświetlić wszystkie zapisane hasła na swoim koncie Google. Możesz także użyć aplikacji innych firm, aby zapisać hasło, jeśli z nich korzystasz, możesz stamtąd wyświetlić swoje hasło na Instagramie.

Jak zmienić hasło na Instagramie, jeśli go nie znasz?

Aby zmienić hasło na Instagramie, jeśli go nie znasz, możesz wykonać następujące kroki:

Uwaga: możesz zresetować swój Instagram, używając swojego adresu e-mail lub nazwy użytkownika. Ponadto Facebook jest zwykle połączony z Twoim kontem na Instagramie, więc możesz również użyć Facebooka do zresetowania konta na Instagramie.

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim urządzeniu i dotknij Zaloguj się.

  Jak wysyłać samozniszczające się zdjęcia na Instagram

2. Stuknij w Uzyskaj pomoc przy logowaniu.

3. W nowym oknie wprowadź nazwę użytkownika i dotknij Dalej.

4. Wybierz opcję odzyskiwania. Tutaj wybraliśmy Wyślij e-mail.

5. Otwórz wiadomość otrzymaną z Instagrama i dotknij Resetuj hasło.

6. Wprowadź i ponownie wprowadź nowe hasło. Stuknij w Resetuj hasło.

Oto jak zmienić hasło na Instagramie, jeśli nie znasz go zarówno na Androidzie, jak i iOS.

Czy wiesz, czy ktoś zalogował się na Twój Instagram?

Tak, możesz wiedzieć, czy ktoś zalogował się na Twoje konto na Instagramie. Za każdym razem, gdy logujesz się na swoje konto za pomocą nierozpoznanego urządzenia do logowania, otrzymasz wiadomość lub e-mail z danymi logowania, takimi jak urządzenie, lokalizacja i data logowania. Możesz także użyć aplikacji Instagram, w której możesz wyświetlić wszystkie działania związane z logowaniem, które próbowały zalogować się na Twoje konto. Możesz albo wybrać To ja, jeśli to ty, albo To nie ja, jeśli to nie ty, aby potwierdzić lub zatrzymać logowanie.

Czy możesz dowiedzieć się, kto próbował zalogować się na Twój Instagram?

Tak, możesz dowiedzieć się, kto próbował zalogować się na Twoje konto na Instagramie oraz skąd i z jakiego urządzenia. Jeśli zalogujesz się na swoje konto na Instagramie, w swojej aktywności związanej z logowaniem możesz zobaczyć, skąd Twoje konto zostało poproszone o logowanie oraz wszystkie zalogowane urządzenia i lokalizacje. Za każdym razem, gdy logujesz się za pomocą innego urządzenia, otrzymasz wiadomość dotyczącą logowania na swój zarejestrowany adres e-mail lub numer telefonu. I możesz zweryfikować, czy to ty, czy nie.

Jak zhakować konta na Instagramie?

Oto kilka przypadków, w których Twoje konto na Instagramie może zostać zhakowane:

Przypadek 1: Hakowanie publicznego Wi-Fi

Jesteś na zewnątrz i potrzebujesz internetu z jakiegoś powodu, ponieważ masz połączenie z publiczną siecią Wi-Fi w pobliżu. Jeśli ta sieć Wi-Fi zostanie zhakowana, po zalogowaniu się, aby połączyć się z Wi-Fi, wszystkie hasła i szczegóły konta zostaną automatycznie przesłane do osoby, która zhakowała sieć Wi-Fi. Osoba ta może następnie zalogować się na Twoje konto na Instagramie i zmienić adres e-mail i hasło, a także zrobić wszystko z Twoim kontem na Instagramie.

Przypadek 2: Fałszywy link do logowania

Jeśli kiedykolwiek otrzymasz wiadomość lub e-mail z linkiem do logowania na Instagramie oferującym zniżkę na produkty, logując się za pomocą tych linków, otrzymasz adres e-mail i hasło osoby, która wysłała Ci link. Niektóre linki, które otrzymujesz, nie są linkami do logowania i klikając je, możesz pozwolić tej osobie na dostęp do Twojego urządzenia.

  Jak korzystać z efektów Instagrama na iPhonie i Androidzie

Przypadek 3: Złośliwa aplikacja

Jeśli zainstalujesz jakąkolwiek niezweryfikowaną aplikację na swoim urządzeniu i zezwolisz na korzystanie z niej przez wszystkie uprawnienia w aplikacji i jeśli zawiera ona złośliwe oprogramowanie lub skrypt hakerski, wszystkie informacje na Twoim urządzeniu będą widoczne dla osoby, która utworzyła aplikację. Lub najgorszy przypadek, że dana osoba może uzyskać pełny dostęp do Twojego urządzenia.

Czy możesz zostać zhakowany, otwierając wiadomość?

Nie, nie zostaniesz zhakowany przez samo otwarcie wiadomości. Jeśli dotkniesz lub klikniesz łącze lub pliki multimedialne dołączone do tej wiadomości, Twoje konto lub telefon może zostać zhakowany, jeśli jest do niego dołączone jakieś złośliwe oprogramowanie lub jakikolwiek skrypt hakerski.

Jak odzyskać swoje konto na Instagramie?

Możesz zresetować swoje konto na Instagramie, aby je odzyskać. Wykonaj następujące kroki, aby to zrobić:

1. Uruchom aplikację Instagram.

2. Stuknij w Zaloguj > Uzyskaj pomoc w logowaniu.

3. Następnie wprowadź nazwę użytkownika i dotknij Dalej.

4. Wybierz opcję odzyskiwania.

Uwaga: tutaj wybraliśmy Wyślij e-mail.

5. Otwórz wiadomość otrzymaną z Instagrama i dotknij Resetuj hasło.

6. Wprowadź i ponownie wprowadź nowe hasło.

7. Następnie dotknij Resetuj hasło.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak zmienić swoje hasło na Instagramie ze szczegółowymi krokami, które pomogą Ci. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, na który chcesz napisać artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli się dowiedzieć.

x