Jak znaleźć najbliższą stację benzynową w Mapach Google

Mapy Google ułatwiły nam życie, umożliwiając znalezienie wszystkiego w pobliżu. W Mapach Google możesz wyszukiwać wszystko, od pobliskich stacji benzynowych po restauracje serwujące Twoją ulubioną kuchnię. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zlokalizować najbliższą stację benzynową w Mapach Google. Dzięki temu mapy są teraz znacznie bardziej pomysłowe i zapewniają szybki dostęp do dowolnej lokacji. Jednym z miejsc, w których Mapy Google są bardzo przydatne, są stacje benzynowe. Google zaprojektował specjalne opcje, aby szybko zlokalizować te punkty sprzedaży za pomocą prostego naciśnięcia przycisku. W tym artykule podkreślimy kroki, aby znaleźć najbliższą stację benzynową w Mapach Google i skorzystać z wskazówek OK Google do najbliższej stacji benzynowej.

Jak znaleźć najbliższą stację benzynową w Mapach Google

W dalszej części artykułu dowiesz się, jak znaleźć najbliższą stację benzynową na Google Maps. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Jak znaleźć najbliższą stację benzynową w Mapach Google?

Ta funkcja Map Google jest nieznana wielu osobom. Możesz łatwo znaleźć najbliższą stację benzynową na Google Maps. Oto jak możesz zlokalizować najbliższą stację benzynową, a procedura jest prawie taka sama na urządzeniach z Androidem i iOS:

Uwaga: Upewnij się, że usługi lokalizacyjne (GPS) są włączone. Dzięki temu Google może zlokalizować zarówno Twoją lokalizację, jak i pobliskie sklepy oferujące odpowiednie produkty.

1. Otwórz mapy Google aplikacja w telefonie.

2. Stuknij w Benzyna (lub Gaz) od góry, aby wyświetlić stacje benzynowe w Twojej okolicy.

Uwaga: W zależności od tego, gdzie się znajdujesz, możesz zobaczyć to napisane jako Gaz. W krajach zachodnich jest również znany jako benzyna lub gaz.

3, Stuknij żądane wyniki, aby uzyskać więcej informacji o stacji benzynowej. Składają się z adresów, stron internetowych (jeśli istnieją), zdjęć, informacji kontaktowych i recenzji oprócz godzin pracy.

4. Stuknij w Więcej filtrów, aby zobaczyć dodatkowe sortowania, takie jak odległość i godziny pracy.

Uwaga: Wyniki można również filtrować w dowolny sposób. We wspomnianych opcjach menu znajdziesz opcje takie jak Trafność, Otwórz teraz, Odwiedzone, Nieodwiedzone i Więcej filtrów.

Jak sprawdzić inne mapy Google Najbliższa stacja benzynowa?

Zobaczmy kilka metod, aby zobaczyć inną najbliższą stację benzynową w Mapach Google.

Metoda 1: Użyj czerwonych szpilek

Gdy dotkniesz czerwonej pinezki, wyświetlą się przed Tobą szczegółowe informacje o innej najbliższej stacji benzynowej w Mapach Google, w tym:

  • Odwiedziłeś czy nie tę stację benzynową
  • Kontakt lub numer telefonu
  • Oficjalne godziny pracy
  • Adres dystrybutora benzyny lub gazu
  • Oficjalna strona internetowa
  • Opinie
  • Ratować
  • Zdjęcia

Metoda 2: Wyświetl listę

Istnieje inny sposób, aby zobaczyć wyniki wyszukiwania i znaleźć najbliższą stację benzynową w Mapach Google. Możesz skorzystać z opcji Wyświetl listę. Dzięki tej opcji wyniki są łatwiejsze do przeglądania. Możesz dotknąć opcji, które Cię interesują, a otrzymasz wszystkie ważne informacje o stacji benzynowej.

Jak znaleźć stacje benzynowe w Mapach Google w pobliżu za pomocą strony internetowej?

mapy Google Strona internetowa jest również bardzo korzystna, dzięki której można ewentualnie znaleźć wszystko. Wystarczy otworzyć stronę internetową i kliknąć opcję Stacja benzynowa lub po prostu wpisać Stacja benzynowa w pasku wyszukiwania, aby zobaczyć wszystkie stacje benzynowe w Mapach Google w pobliżu. Po lewej stronie otrzymasz listę wszystkich pobliskich stacji benzynowych, a także dystrybutory oznaczone czerwoną ikoną paliwa na mapie.

Jak wyszukać najbliższą stację benzynową bez Map Google?

Istnieje możliwość, że aplikacja Google Maps może nie działać lub prosi o aktualizację, ale nie masz na to wystarczająco dużo czasu. W takim przypadku przejdź do Strona wyszukiwania Google i wyszukaj stację benzynową w pobliżu. Google natychmiast wyświetli listę stacji benzynowych w pobliżu.

Jak znaleźć najbliższą stację benzynową za pomocą OK Google?

Dzięki tej funkcji możesz używać swojego głosu do wykonywania takich zadań, jak wyszukiwanie, wyznaczanie trasy i ustawianie przypomnień. Aby zlokalizować najbliższą stację benzynową w Twojej okolicy, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

Uwaga: przed wykonaniem kolejnych kroków upewnij się, że w telefonie jest włączona funkcja OK Google. W tym celu przeczytaj i postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem Jak włączyć OK Google na telefonie z Androidem, aby poznać procedurę krok po kroku.

1. Po włączeniu głos Google funkcji, powiedz Ok Google z ekranu głównego telefonu. Asystent Google zostanie aktywowany.

2. Następnie powiedz OK Google, wyślij do mikrofonu telefonu wskazówki dojazdu do najbliższej stacji benzynowej.

3. Google dostarczy Ci listę stacji benzynowych znajdujących się w pobliżu.

Często zadawane pytania (FAQ)

Q1. Jak znaleźć stacje benzynowe w Mapach Google?

Odp. Proces jest bardzo łatwy do znalezienia najbliższej stacji benzynowej w Mapach Google. Po prostu otwórz aplikację Mapy Google i dotknij opcji benzyny lub benzyny, aby zobaczyć najbliższą stację benzynową. Chociaż możesz przejrzeć powyższy artykuł i opisane kroki, aby zlokalizować stację benzynową.

Q2. Czy Mapy Google uwzględniają przystanki na benzynę?

Odp. Tak, możesz również dodawać przystanki w Mapach Google, aby uzyskać dokładniejszy czas docelowy.

Q3. Jak dokładne są ceny benzyny w Mapach Google?

Odp. Ceny gazu nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym i to jest minus korzystania z Google Maps dla cen gazu. W niektórych przypadkach gwiazdka oznacza, że ​​ceny gazu są starsze niż 24 godziny, co oznacza, że ​​nie mogą być dokładne.

Q4. Czy jest aplikacja do znajdowania stacji benzynowych wzdłuż Trasy?

Odp. TAk. Istnieje kilka różnych aplikacji, które pomogą Ci znaleźć stacje benzynowe wzdłuż Twojej trasy. Jedną z popularnych aplikacji jest GasBuddy. Ta aplikacja pomaga znaleźć stacje benzynowe w pobliżu i zobaczyć ich aktualne ceny gazu.

Pytanie 5. Jak zaplanować trasę w aplikacji Mapy Google?

Odp. Aby zaplanować trasę w Mapach Google, musisz otworzyć aplikację i wprowadzić adres początkowy i końcowy. Mapy Google utworzą dla Ciebie trasę, która będzie zawierać wskazówki dojazdu i szacowany czas podróży. Możesz również sprawdzić warunki drogowe i opcje transportu publicznego na mapie.

***

Mamy więc nadzieję, że zrozumiałeś, jak znaleźć najbliższą stację benzynową w Mapach Google i skorzystać ze wskazówek OK Google do najbliższej stacji benzynowej ze szczegółowymi krokami, aby Ci pomóc. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, o którym chcesz, abyśmy napisali artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy wiedzieli.

x