Jak znaleźć zgubiony telefon za pomocą Lookout

Udostępnij teraz w social media:

Zgubiłeś smartfon lub tablet lub urządzenie zostało skradzione? Dzięki aplikacji śledzącej Lookout możesz łatwo śledzić swój telefon w przeglądarce, logując się na swoje konto Lookout. Twój telefon zadzwoni, gdy go zlokalizujesz i pingujesz. Jeśli nie wiesz, jak znaleźć zgubiony lub skradziony telefon za pomocą Lookout, przeczytaj ten artykuł do końca. Pomoże Ci zrozumieć, jak znaleźć telefon za pomocą Lookout.com, znaleźć funkcję mojego telefonu i omówić Lookout dla Androida i Google. Dowiesz się również, dlaczego nazywa się to aplikacją śledzącą Lookout. Więc zacznijmy!

Jak znaleźć zgubiony telefon za pomocą Lookout

Zagubiony telefon możesz znaleźć na stronie Lookout.com znajdź mój telefon w sekcji Moje urządzenia na stronie Lookout. Czytaj dalej, aby znaleźć kroki wyjaśniające to samo szczegółowo z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Co to jest aplikacja Lookout?

Lookout to kompletna aplikacja zabezpieczająca urządzenia mobilne i antywirusowa, która chroni Twoje urządzenie, dane i tożsamość. Aplikacja jest kompatybilna z systemami Android, iOS i Kindle. Chociaż aplikacja Lookout jest darmowa, posiada pewne funkcje, które wymagają członkostwa premium, aby uzyskać do nich dostęp. Podstawowe funkcje tej aplikacji obejmują skaner antywirusowy, wykrywanie rootowania telefonu, program antywirusowy i śledzenie lokalizacji urządzenia. Funkcje premium obejmują wszystkie podstawowe funkcje, a także alerty o kradzieży, raporty o naruszeniu, bezpieczne Wi-Fi, bezpieczne przeglądanie, doradcę prywatności oraz blokadę i czyszczenie.

  Jak połączyć dane z wielu komórek w Arkuszach Google

Co to jest Lookout for Work?

Lookout for Work jest przeznaczony dla użytkowników biznesowych zarejestrowanych w programie Lookout for Work. Ta aplikacja zapewnia pełną ochronę Twojego urządzenia mobilnego, podobnie jak aplikacja Lookout. Chroni Twoje urządzenie przed zagrożeniami i naruszeniami. Lookout.com wykryje, że mój telefon do pracy będzie stale skanował w poszukiwaniu wirusów i zagrożeń. Jeśli zostaną znalezione jakiekolwiek zagrożenia, ostrzeże Ciebie i administrację Twojej firmy.

Jak znaleźć swój telefon za pomocą Lookout?

Znalezienie telefonu za pomocą Lookout jest łatwe. Wykonaj następujące czynności na Lookout.com, aby znaleźć proces mojego telefonu:

Uwaga: aby znaleźć urządzenie, powinno być włączone i mieć połączenie sieciowe.

1. Odwiedź w przeglądarce stronę logowania do konta Lookout.

2. Wprowadź swój adres e-mail i hasło, a następnie kliknij Zaloguj się.

3. Następnie kliknij opcję ZLOKALIZUJ MOJE URZĄDZENIE w sekcji Moje urządzenia, aby zlokalizować podłączone urządzenie.

Czy możesz użyć Lookout, aby zlokalizować swój telefon, jeśli jest wyłączony?

Nie, nie możesz użyć Lookout do zlokalizowania swojego telefonu, jeśli jest wyłączony. Aby go zlokalizować, telefon musi być włączony i mieć połączenie z siecią. Nawet jeśli Twoje urządzenie jest w trybie samolotowym, nadal nie będziesz w stanie go śledzić. Możesz sprawdzić poprzednią lokalizację swojego urządzenia. Aby pobrać lokalizację, Lookout używa GPS. Ale sieć zostanie zablokowana, jeśli urządzenie jest wyłączone lub działa w trybie samolotowym. Dlatego Lookout nie będzie w stanie zlokalizować Twojej lokalizacji, gdy urządzenie jest wyłączone.

Czy Lookout może być używany jako aplikacja śledząca w telefonie?

Tak, Lookout może być używany jako aplikacja śledząca na Twój telefon. Gdy Lookout zlokalizuje nową lokalizację Twojego urządzenia, automatycznie porzuci poprzednią lokalizację. Z historii lokalizacji możesz śledzić bieżącą lokalizację swojego telefonu.

  Dwa sposoby uzyskania autokorekty w Google Chrome

Czy Lookout jest w 100% dokładny?

Tak, Lookout jest w 100% dokładny i godny zaufania. Podaje dokładne współrzędne urządzenia. I wykorzystuje technologię GPS do pobierania lokalizacji urządzenia. Skanuje w poszukiwaniu wirusów i złośliwego oprogramowania na Twoim urządzeniu, a także może śledzić Twoje urządzenie. Ulepszona wersja aplikacji Lookout zapewnia znacznie więcej funkcji, takich jak wykrywanie zagrożeń i naruszeń w witrynie Lookout.com znajdź mój telefon. Umożliwia użytkownikowi tworzenie kopii zapasowych danych w chmurze i zapewnia funkcję blokowania i czyszczenia.

Jak wykonać kopię zapasową danych za pomocą Lookout?

Możesz utworzyć kopię zapasową danych za pomocą Lookout, wykonując następujące czynności na urządzeniach z Androidem i iOS:

Uwaga: Uaktualnij do wersji premium, aby włączyć opcję tworzenia kopii zapasowych.

1. Uruchom aplikację Lookout.

2. Stuknij ikonę hamburgera w lewym górnym rogu.

3. Stuknij w Kopia zapasowa, aby otworzyć narzędzie do tworzenia kopii zapasowych.

4. Stuknij w Utwórz kopię zapasową teraz, aby wykonać kopię zapasową urządzenia.

Co to jest Lookout Mobile Security w systemie Android?

Lookout Mobile Security to aplikacja, która chroni Twoje urządzenie i dane osobowe przed zagrożeniami i naruszeniami. Aplikacja Lookout na Androida jest dostępna do bezpłatnego pobrania w Sklepie Play. Lookout oferuje podstawowe funkcje, takie jak skaner antywirusowy, wykrywanie rootowania urządzenia i wykrywanie zagrożeń, a także lokalizuje urządzenie po uaktualnieniu do wersji premium. Zapewnia więcej funkcji, w tym tworzenie kopii zapasowych, blokowanie i czyszczenie danych w przypadku zgubienia urządzenia, bezpieczne Wi-Fi, alert o kradzieży i raport o naruszeniu. Lookout.com znajdź mój telefon jest jedną z najczęściej używanych funkcji tej aplikacji.

Czym Google Lookout różni się od zwykłej aplikacji?

Lookout for Google to aplikacja oparta na sztucznej inteligencji, która pomaga osobom z utratą wzroku odkrywać świat. Pozwala użytkownikom skanować tekst, obrazy, dokumenty i waluty oraz je opisywać. Otwierasz aplikację, kierujesz kamerę na obiekt i bum, Twój opis jest gotowy. Google Lookout można pobrać i używać bezpłatnie. Z drugiej strony aplikacja Lookout została stworzona, aby zapewnić bezpieczeństwo urządzeniom mobilnym dzięki funkcjom takim jak skaner antywirusowy, skaner zagrożeń, lokalizowanie mojego urządzenia i wiele innych. Musisz uaktualnić do wersji premium, aby korzystać z dodatkowych funkcji, takich jak bezpieczne Wi-Fi i Kopia zapasowa.

  Jak wyłączyć artykuły na stronach startowych i stronach nowej karty Microsoft Edge

Czy można odinstalować aplikację Lookout?

Tak, aplikację Lookout można odinstalować z urządzenia. Działa to tak samo, jak odinstalowywanie dowolnej innej aplikacji na urządzeniu z Androidem lub iOS. To bardzo pomocna aplikacja. W przypadku zgubienia telefonu lub kradzieży telefonu możesz przejść do witryny Lookout, aby znaleźć swoje urządzenie. Odinstalowanie aplikacji nie spowoduje usunięcia Twojego konta.

***

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci nauczyć, jak znaleźć urządzenie za pomocą Lookout.com znajdź mój telefon, a także dał Ci informacje o Lookout dla Google i Androida. Możesz przekazać nam wszelkie pytania dotyczące tego artykułu lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, na który chcesz napisać artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli się dowiedzieć.

x