Jak zobaczyć swoje stare historie na Instagramie?

Historie na Instagramie to świetny sposób na zaprezentowanie codziennych wydarzeń. Musisz nagrywać swoje filmy i zdjęcia i udostępniać je jako swoją historię, która będzie dostępna dla tych, którzy obserwują Cię na Instagramie lub tych, których wybrałeś do oglądania. Możesz wyrazić siebie za pomocą zdjęć, filmów, tekstu lub w dowolny inny sposób na historiach na Instagramie. Te historie trwają tylko 24 godziny i mogą trwać maksymalnie 15 sekund. Załóżmy, że polubiłeś niektóre historie i chciałbyś je zobaczyć nawet po 24 godzinach, ale nie wiesz, jak to zrobić. Następnie ten artykuł poprowadzi Cię przez kroki, jak zobaczyć swoje stare historie na Instagramie i zobaczyć historię na Instagramie po 24 godzinach. Dowiesz się również, jak przeglądać stare historie na Instagramie innych osób i wyszukiwać historie na Instagramie.

Jak zobaczyć swoje stare historie na Instagramie?

Możesz zobaczyć swoje stare historie na Instagramie w sekcji archiwum Stories. Czytaj dalej, aby znaleźć kroki wyjaśniające to samo szczegółowo z przydatnymi ilustracjami dla lepszego zrozumienia.

Jak możesz zobaczyć historię na Instagramie po 24 godzinach?

Aby zobaczyć historię na Instagramie po 24 godzinach, wykonaj poniższe kroki, jak zobaczyć swoje stare historie na Instagramie:

Uwaga: dla obu Android oraz iOS Użytkownicy Instagrama.

1. Otwórz aplikację Instagram na swoim smartfonie.

2. Stuknij ikonę profilu w prawym dolnym rogu.

3. Stuknij ikonę hamburgera w prawym górnym rogu.

4. Z dostępnych opcji dotknij Archiwizuj.

5. Stuknij w Archiwum historii, aby wyświetlić wszystkie swoje obecne i przeszłe historie.

Dlaczego przeglądarka historii nie jest dostępna po 24 godzinach?

Historie na Instagramie są dostępne tylko przez 24 godziny, podobnie jak przeglądarka historii. Ze względu na nową aktualizację Instagrama przeglądarka historii będzie otwarta tylko przez 24 godziny. Po tym czasie nie będzie można wyświetlić listy widzów historii pod Twoją relacją. Jeśli spróbujesz wyświetlić przeglądarkę historii, wyświetli się tylko komunikat, że listy przeglądających nie są dostępne po 24 godzinach.

Jak widzisz stare historie na Instagramie innych ludzi?

Aby zobaczyć stare historie na Instagramie innych osób, możesz użyć następujących metod.

Metoda 1: Z najważniejszych wydarzeń

Możesz zobaczyć stare historie na Instagramie innych osób tylko wtedy, gdy dana osoba zapisała swoją historię jako wyróżnienie.

1. Otwórz Instagram i dotknij ikony wyszukiwania od dołu.

2. Dotknij paska wyszukiwania. Wpisz nazwę użytkownika osoby i przejdź do jej profilu.

3. Stuknij w podświetlenie pod informacjami o profilu do obejrzenia.

Metoda 2: Z postów

Jeśli ktoś udostępnił swój post jako historię, możesz w każdej chwili obejrzeć jego stare historie, odwiedzając jego profil. Aby wyświetlić czyjś wpis, możesz wykonać następujące kroki.

1. Uruchom Instagram i dotknij ikony wyszukiwania.

2. Wpisz nazwę użytkownika osoby w pasku wyszukiwania.

3. Przejdź do żądanego profilu i dotknij żądanego wpisu, aby go zobaczyć.

Jak zobaczyć swoje stare historie na Instagramie?

Wykonaj następujące kroki, aby zobaczyć swoje stare historie na Instagramie:

1. Otwórz Instagram i przejdź do strony swojego profilu.

2. Stuknij ikonę hamburgera w prawym górnym rogu.

3. Stuknij w Archiwum.

4. Stuknij w Archiwum historii, aby zobaczyć wszystkie swoje historie.

Czy możesz pobrać stare historie na Instagramie?

Tak, możesz pobrać stare historie na Instagramie.

  • Jeśli to Twoja historia, możesz ją obejrzeć, przechodząc do sekcji archiwum na swoim koncie.
  • Jeśli włączyłeś opcję zapisywania w galerii dla historii, możesz oglądać swoje historie w swojej galerii na Instagramie.
  • Historie innych osób starsze niż 24 godziny można wyświetlać w najważniejszych artykułach lub postach, jeśli osoba je zapisała.

Czy możesz wyszukiwać historie na Instagramie?

Tak, możesz wyszukiwać historie na Instagramie bezpośrednio z profilu osoby. Możesz również użyć powiązanych hashtagów lub lokalizacji, aby wyszukać historię.

Czy ktoś może zobaczyć, ile razy oglądałeś jego historię na Instagramie?

Nie, nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, ile razy oglądałeś czyjąś historię na Instagramie. Na Instagramie widzisz tylko, kto oglądał Twoje historie. Możesz zobaczyć, kto obejrzał Twoją historię i ile osób obejrzało Twoją historię, ale nie możesz zobaczyć, ile razy dana osoba obejrzała tę historię.

Jak widzisz widzów historii po 48 godzinach?

Nie ma możliwości, aby po 48 godzinach zobaczyć widzów historii. Lista widzów historii jest czyszczona automatycznie po 48 godzinach, nawet jeśli historia została zapisana jako najciekawsza. Po 48 godzinach, jeśli nawet spróbujesz wyświetlić widzów historii, zobaczysz tylko komunikat, że listy widzów i liczniki wyświetleń nie są dostępne po 48 godzinach.

Jak widzisz, kto obejrzał Twoje najciekawsze momenty na Instagramie po 48 godzinach?

Po nauczeniu się, jak zobaczyć swoje stare historie na Instagramie, możesz chcieć wiedzieć, kto oglądał Twoje najciekawsze chwile po 48 godzinach. Jeśli chcesz wyświetlić listę przeglądających najciekawsze na Instagramie, możesz odwiedzić sekcję swojego profilu i dotknąć podświetlenia, aby wyświetlić listę widzów i liczbę wyświetleń. Jeśli opublikowane wydarzenie minęło już 48 godzin, nic nie możesz teraz zrobić. Nie będziesz mieć możliwości wyświetlania listy przeglądających najciekawsze momenty ani liczby wyświetleń.

Czy ktoś może zobaczyć, że oglądałeś jego wyróżnienie na Instagramie, jeśli nie jesteście przyjaciółmi?

Tak, ktoś może zobaczyć, że oglądałeś ich wyróżnienie na Instagramie, jeśli nie jesteś z nimi znajomymi. Jeśli nie jesteś przyjacielem danej osoby, możesz wyświetlić jej historię tylko wtedy, gdy jej profil jest publiczny. Ale lista widzów znika po 48 godzinach, a Twoje imię i nazwisko nie będzie wyświetlane, jeśli po 48 godzinach wyświetlisz artykuł w sekcji Najciekawsze.

Dlaczego nie widzisz, kto oglądał Twoją historię na Instagramie?

Jeśli nie widzisz, kto oglądał Twoją historię na Instagramie, może to wynikać z kilku powodów:

  • Mogą występować problemy z siecią.
  • Czasami serwer Instagram może być wyłączony lub w trakcie konserwacji.
  • Może się to zdarzyć z powodu niestabilnej aplikacji.
  • Jeśli próbujesz wyświetlić widzom swoje stare historie lub historie starsze niż 24 godziny, nie będzie to możliwe (starsza wersja).
  • Nie możesz zobaczyć listy widzów po 48 godzinach w zaktualizowanej wersji.

***

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się, jak zobaczyć swoje stare historie na Instagramie i przeszukiwać historie na Instagramie. Możesz przekazać nam wszelkie pytania lub sugestie dotyczące dowolnego innego tematu, na który chcesz napisać artykuł. Upuść je w sekcji komentarzy poniżej, abyśmy mogli się dowiedzieć.

x