Napraw serwer Minecraft, który nie nadąża

Udostępnij teraz w social media:

Minecraft ma różne rodzaje serwerów, na których możesz grać. Ale możesz napotkać serwer Minecraft, który nie może nadążyć z przeciążeniem serwera Minecraft podczas łączenia się z serwerem Minecraft. Dajemy Ci pomocny przewodnik, który naprawi, że serwer Minecraft nie może nadążyć za błędem.

Jak naprawić serwer Minecraft, który nie nadąża?

Minecraft nie ma oficjalnej strony statusu serwera. Możesz jednak odwiedzić stronę Mojang Status na Twitterze, aby sprawdzić, czy na razie występują jakieś problemy ze strony programisty.

Metoda 1: Uruchom ponownie Minecrafta

1. Najpierw kliknij WYLOGUJ na swoim koncie Minecraft, jak pokazano.

  Jak zrobić węgiel w Minecraft

2. Kliknij prawym przyciskiem myszy puste miejsce na pasku zadań.

3. Na karcie Procesy Menedżera zadań wyszukaj i wybierz zadania Minecrafta uruchomione w tle.

4. Następnie kliknij Zakończ zadanie.

5. Na koniec uruchom ponownie komputer.

6. ZALOGUJ SIĘ ponownie, podając swoje dane uwierzytelniające.

Metoda 2: Zakończ procesy w tle

Wysokie zużycie pamięci powoduje opóźnienia w komputerze. Podczas łączenia się z serwerem Minecraft, jeśli masz wiele procesów działających w tle przy użyciu pamięci, może to spowodować, że serwer Minecraft nie będzie w stanie utrzymać problemu z przeciążeniem serwera nadrzędnego Minecrafta. Wykonaj poniższe czynności, aby zakończyć procesy w tle.

1. Naciśnij klawisze Ctrl + Shift + Esc, aby otworzyć Menedżera zadań.

2. Na karcie Procesy wyszukaj niepotrzebne programy działające w tle.

Uwaga: Wybierz programy innych firm, unikając usług Windows i Microsoft.

3. Kliknij prawym przyciskiem myszy żądany program (przykład: Google Chrome) i kliknij opcję Zakończ zadanie w prawym dolnym rogu.

  Jak zrobić szklaną butelkę Minecraft

Metoda 3: Zaktualizuj sterowniki sieciowe

Jeśli twoje sterowniki sieciowe są nieaktualne, możesz napotkać problemy podczas łączenia się z serwerem. Może to spowodować, że serwer Minecraft nie będzie mógł nadążyć za błędem. Dlatego możesz postępować zgodnie z naszym przewodnikiem dotyczącym aktualizacji sterowników karty sieciowej w systemie Windows 10, aby naprawić Minecraft Can’t Keep Up! Czy serwer jest przeciążony?

Metoda 4: Ogranicz liczbę graczy na serwerze

Jeśli na serwerze jest więcej graczy niż jest w stanie utrzymać, może to spowodować, że serwer Minecraft nie będzie w stanie utrzymać przeciążenia serwera nadrzędnego. Aby rozwiązać ten problem, możesz ograniczyć liczbę graczy na swoim serwerze Minecraft. Wykonaj podane kroki, aby rozwiązać problem, ograniczając liczbę graczy na serwerze.

1. Przejdź do odpowiedniego katalogu serwera i wyszukaj plik server.properties.

2. Otwórz plik i przewiń w dół do sekcji max-players.

3. Tutaj ogranicz maksymalną liczbę graczy i zapisz plik.

Metoda 5: Skontaktuj się z pomocą techniczną Minecraft

Na koniec, jeśli żadna z powyższych metod nie naprawi błędu, możesz również zgłosić zgłoszenie, aby skontaktować się z pomocą techniczną Minecrafta w celu rozwiązania problemu w Centrum pomocy wsparcia Minecraft.

  Jak zainstalować nowy program uruchamiający Minecraft dla systemu Linux

***

Mamy nadzieję, że ten przewodnik był pomocny i można było naprawić problem z serwerem Minecraft, który nie może nadążyć w systemie Windows 10. Zachęcamy do kontaktu z nami z pytaniami i sugestiami w sekcji komentarzy poniżej. Daj nam znać, który temat chcesz, abyśmy zgłębili w następnej kolejności.

x