Odzyskiwanie WhatsApp UltData Tenorshare: odzyskaj usunięte wiadomości WhatsApp

Odzyskiwanie utraconych czatów WhatsApp za pomocą Tenorshare UltData WhatsApp Recovery.

W mediach społecznościowych istnieje niezliczona ilość przypadków, w których ludzie wyrażają swoją frustrację związaną z utratą wiadomości WhatsApp, a czasem całego katalogu czatów.

Często kopie zapasowe nie są najnowsze. Na innych nie ma żadnych kopii zapasowych.

W takich i nie tylko sytuacjach mamy idealne rozwiązanie, które przyniesie ulgę poprzez odzyskanie Twoich czatów WhatsApp. Odkryjmy!

Odzyskiwanie WhatsApp UltData Tenorshare: przegląd

Połącz, skanuj i odzyskaj: jest to proces składający się z trzech etapów Odzyskiwanie WhatsApp UltData Tenorshare (TUWR) oferuje zwrot wszystkich Twoich wiadomości, łącznie z plikami multimedialnymi.

Najlepsza część? Aby TUWR działał, nie potrzebujesz nawet kopii zapasowej WhatsApp. Poza tym ma natywne aplikacje, które działają w wielu różnych warunkach odzyskiwania, w tym w przypadku przypadkowego usunięcia, awarii systemu, przywrócenia ustawień fabrycznych, jailbreaka i innych.

Podsumujmy jego cechy:

  • Odzyskaj czaty we wszystkich sytuacjach
  • Pobierz wszystkie typy plików
  • Działa bez kopii zapasowej WhatsApp
  • Trzyetapowy proces odzyskiwania
  • Bezpłatna wersja próbna (skanowanie i podgląd)
  • Selektywne odzyskiwanie
  • Eksportuj do komputera
  • Aplikacje na Androida, Windowsa i Maca
  • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

W dalszych sekcjach szczegółowo przyjrzymy się TUWR i jego funkcjonalności.

Jak działa TUWR?

Tutaj zobaczymy, jak odzyskać dane WhatsApp za pomocą TUWR na różnych platformach.

Android

Pamiętaj, że aby odzyskać dane, nie trzeba rootować smartfonów z Androidem. Poza tym odzyskuje nie tylko czat WhatsApp, ale wszelkiego rodzaju zdjęcia, filmy i dźwięk, pod warunkiem, że pliki nie zostały nadpisane w pamięci.

Pierwszym krokiem jest pobranie Tenorshare Aplikacja UltData na Androida ze Sklepu Play.

Następnie należy wybrać operacje odzyskiwania w oparciu o typ pliku. Na tym etapie możesz wybrać opcję Odzyskaj dane WhatsApp.

Skanuje w poszukiwaniu możliwych do odzyskania danych, takich jak filmy, obrazy, dokumenty itp.

Możesz dotknąć dowolnego kafelka i sprawdzić podgląd, zanim zdecydujesz się na ich odzyskanie. UltData obsługuje także filtrowanie plików na podstawie ich rozmiaru, typu i daty.

Co więcej, jest równie skuteczny w przypadku pamięci wewnętrznej i kart SD.

Oprócz możliwości zrobienia tego bezpośrednio na urządzeniu z Androidem, masz także możliwość odzyskania danych za pomocą komputera.

Korzystanie z systemu Windows lub Mac

Pobierz i zainstaluj aplikację TUWR dla systemu Windows (7 lub nowszy) lub Mac (10.11 lub nowszy) z oficjalnej strony internetowej.

Wybierz opcję Urządzenie na ekranie początkowym i wybierz Android.

Podłącz Androida do komputera kablem USB. Włącz także debugowanie USB za pomocą instrukcji wyświetlanych na ekranie w aplikacji TUWR.

Zobaczysz, czy urządzenie zostało pomyślnie podłączone.

Kliknij przycisk Start, aby rozpocząć odzyskiwanie.

Aby uniknąć utraty danych, aplikacja TUWR przed kontynuacją tworzy kopię zapasową aktualnych danych. Proces ten będzie obejmował również odinstalowanie/ponowną instalację aplikacji WhatsApp z poziomu interfejsu TUWR.

Następnie skanuje i wyświetla podgląd danych, które można odzyskać. Można wybrać żądane pliki i kliknąć Odzyskaj, aby wyświetlić je w dowolnym momencie na komputerze.

Obsługiwana wersja Androida: 5.0 i nowsze

Obsługiwane urządzenia: Samsung, Huawei, LG, Motorola, Xiaomi, Oppo, Vivo, OnePlus, ASUS, Google itp.

iOS

W chwili pisania tego tekstu jedyną opcją odzyskania danych WhatsApp z iOS jest użycie komputera (Windows lub Mac) lub kopii zapasowej iTunes. Pierwszy proces jest podobny do tego, co widzieliśmy w sekcji Android.

Najpierw pobierz aplikację TUWR na swój system Windows lub Mac. Teraz podłącz urządzenie iOS kablem USB i zatwierdź wszelkie wyskakujące okienka w trakcie procesu.

Spowoduje to wykrycie połączenia i będziesz mógł kliknąć Rozpocznij skanowanie, aby kontynuować.

Skanowanie wyświetli listę wszystkich możliwych do odzyskania danych w interfejsie TUWR, skąd będziesz mógł je wybrać i odzyskać na swój komputer do późniejszego wykorzystania.

Oprócz tej metody można również używać iTunes do selektywnego odzyskiwania plików.

Korzystanie z kopii zapasowej iTunes

Proces ten rozpoczyna się podobnie od pobrania aplikacji TUWR na wybraną platformę desktopową.

Teraz wybierz opcję iTunes na otwierającym się ekranie głównym. Wyświetli listę kopii zapasowych do odzyskania. Dodatkowo przed kontynuowaniem można również zaimportować najnowsze kopie zapasowe.

Po wybraniu preferowanej kopii zapasowej proces jest dość prosty. Kliknij Rozpocznij skanowanie, wybierz dane do odzyskania na podglądzie i kliknij Odzyskaj, aby to zrobić.

Podobnie jak w przypadku innych metod, odzyskane dane można zapisać w dowolnym miejscu i wyświetlić je w sekcji Historia skanowania w aplikacji TUWR.

Obsługiwane wersje iOS: iOS 12.3 i nowsze

Obsługiwane urządzenia: iPhone 15(Plus)/Pro(Max) do iPhone 4. Wszystkie modele iPada i iPada Air /mini/pro, iPoda touch itp.

Końcowe przemyślenia

Tenorshare UltData WhatsApp Recovery to przydatne narzędzie z niezwykle uproszczonym procesem odzyskiwania, z którego może skorzystać prawie każdy.

Dla przypomnienia, wszystkie odzyskane dane będą dostępne na urządzeniu hosta, tym z aplikacją TUWR, a NIE w oryginalnej historii czatów WhatsApp.

Ponadto tę aplikację (i wszystkie narzędzia do odzyskiwania danych) można odzyskać tylko wtedy, gdy dane nie zostaną później nadpisane przez żaden inny plik. W takim przypadku odzyskanie zamierzonego źródła jest niemożliwe.

Dlatego pozwala najpierw przeskanować pliki, a później zapłacić, jeśli chcesz kontynuować odzyskiwanie.

PS: Sprawdź te narzędzia do przesyłania WhatsApp, aby zarządzać czatami jak profesjonalista.