Piosenka „Microsoft the Musical” stworzona przez stażystów w całym kampusie Microsoft

Microsoft, gigant oprogramowania to nie tylko technologia, ale także zabawa. Film pokazujący stażystów i pracowników zatrudnionych w pełnym wymiarze czasu pracy nad tworzeniem „Microsoft The MusicalUdowadnia to. Muzyka jest kreatywnym i ekspresyjnym kanałem komunikacji. Może leczyć, łączyć lub podnosić nastrój. Microsoft Musical podejmuje taką próbę. Zaczyna się od małej linii wprowadzającej, a następnie podąża za rymowankami. W międzyczasie chwali wizję Billa Gatesa (jej założyciela), a następnie podaje listę ważnych wydarzeń, które miały miejsce.

Microsoft Piosenka muzyczna

Microsoft muzyczna piosenka stworzona przez stażystów

Jak wiemy, wszystko zaczęło się od systemu Windows, a reszta wynikała z wypłaconych dywidend. Poza listą osiągnięć piosenka wykopuje także produkty firmy, które zawiodły, gdy mówi na całym świecie, że nasze produkty są dobrze znane, z wyjątkiem sytuacji, gdy próbowaliśmy zrobić telefon.

Misją Microsoftu jest umożliwienie każdej osobie i każdej organizacji na świecie osiągnięcia więcej. Mamy nadzieję, że dotyczy to każdej osoby, która marzy o byciu częścią czegoś dużego, a zwłaszcza tych, którym niesłusznie powiedziano, że nie mogą. W pewnym momencie wszyscy byliśmy w twoich butach. MOŻESZ, POWINIENIŚ, i BĘDZIESZ Napisał Liam McGregor, Data Science Intern, 2019.

Podsumowując, Microsoft The Musical wydaje się być wyszukanym pokazem młodych talentów, w którym dziesiątki młodych ludzi śpiewają i tworzą taneczną zabawę w całym kampusie Microsoft. Film ma 8 minut i 2 minuty kredytów. Opublikowanie go wymagało 150 stażystów i pracowników zatrudnionych w pełnym wymiarze godzin oraz 8 tygodni.

Usiądź wygodnie i ciesz się wideo.

x