Pobierz dodatek Noun Project do programów Photoshop, Illustrator i InDesign

Projekt rzeczownik to niesamowite źródło bezpłatnych ikon. Jedynym warunkiem korzystania z ikon jest kredytowanie projektantów podczas korzystania z ich pracy. Za dość symboliczną kwotę możesz uzyskać nieograniczony dostęp do wszystkiego, co strona ma do zaoferowania, bez tantiem. Na początku tego miesiąca został wydany dodatek Noun Project do programów MS Word i MS PowerPoint. Dodatek umożliwia wyszukiwanie i wstawianie ikon z projektu Noun w dokumentach i prezentacjach. To świetna alternatywa dla obiektów clipart. Jest teraz dodatek Noun Project do programów Photoshop, Illustrator i InDesign. Działa mniej więcej tak samo, jak dodatek do MS Word i PowerPoint. Możesz wyszukiwać i wstawiać ikony z Projektu Noun w dowolnej z tych aplikacji bez ich opuszczania.

Rzeczownik Dodatek do projektu dla Adobe CC

Odwiedzić Noun Project i pobierz dodatek do Adobe CC. Po prostu uruchom plik EXE, a on zainstaluje dodatek. Jest dostępny zarówno na komputery PC, jak i Mac.

Włącz dodatek do projektu rzeczownika

Otwórz program Photoshop, Illustrator lub InDesign. Dodatek jest instalowany dla wszystkich trzech aplikacji, jednak nie jest domyślnie włączony. Otwórz aplikację Adobe, w której chcesz użyć dodatku. Wybierz Windows> Rozszerzenie. Kliknij „Projekt rzeczownik”, aby włączyć jego okno w aplikacji.

Okno Projekt rzeczownika zachowuje się jak każde inne okno w programie Photoshop itp. Można je zminimalizować i zadokować. Nie ma jednak zwartego stanu, więc za każdym razem, gdy go używasz, będziesz używać go jako oddzielnego okna.

Możesz zalogować się na swoje konto Noun Project poprzez dodatek, ale nie jest to konieczne, aby z niego korzystać. Dodatek ma pasek wyszukiwania, którego można użyć do wyszukiwania ikon i niewielką przeglądarkę, aby wyświetlić wszystkie wyniki. Aby wstawić ikonę, kliknij ją i kliknij „Wstaw ikonę”. Możesz wybrać rozmiar ikony po jej wstawieniu. Jeśli klikniesz przycisk pobierania na ikonie w wynikach wyszukiwania, zostanie ona wstawiona w rozmiarze 300px.

Dodatek działa dość dobrze, ale powoli się uruchamia. Nie ma to nic wspólnego z zasobami twojego systemu. Jest to dodatek, który musi pobierać pliki online, więc ładowanie ich wszystkich ma sens. Początkowy czas uruchamiania wynika głównie z tego, że dodatek otrzymuje sugerowane ikony. Wyniki również będą wymagały czasu. Jedynym sposobem, aby to przyspieszyć, jest uzyskanie szybszego połączenia internetowego, jeśli możesz.

x