Pobierz dodatek Noun Project dla MS Word i PowerPoint

Projekt Noun to popularny projekt, który zapewnia użytkownikom dostęp do setek ikon za darmo. Członkowie projektu mogą wnosić własne ikony i używać ikon innych projektantów. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować ładnej, schludnej ikony do dokumentu, projekt Noun jest pierwszym miejscem, do którego należy spojrzeć. Prawdopodobnie będzie to jedyne miejsce, w którym musisz szukać. Ikony i małe obrazki są używane nie tylko przez twórców aplikacji. Są również zawarte w dokumentach do użytku biznesowego i osobistego. MS Word i PowerPoint to dwie najczęściej używane aplikacje, jeśli chodzi o dokumentację lub tworzenie prezentacji. Wyobraź sobie projekt Noun i pakiet MS Office razem. Możesz teraz pobrać dodatek Noun Project do MS Word i PowerPoint.

Zainstaluj dodatek Noun Project dla MS Word i PowerPoint

Dodatek Noun Project dla MS Word i PowerPoint jest dostępny dla MS Office 2013 i nowszych. Odwiedź łącze na końcu tego artykułu i kliknij przycisk „Dodaj”.

Na następnym ekranie wybierz aplikację, MS Word lub MS PowerPoint, dla której chcesz zainstalować dodatek Noun Project.

Otworzy się nowy dokument lub prezentacja. Po otwarciu dokumentu / prezentacji kliknij „Włącz edycję”, a następnie możesz ją zamknąć. Dodatek został zainstalowany.

Korzystanie z rozszerzenia Noun Project w MS Word i PowerPoint

Otwórz MS Word lub PowerPoint. Przejdź do zakładki Wstaw, a na samym końcu zobaczysz przycisk Ikony. Kliknij go, aby otworzyć panel Projekt rzeczownika. Zaloguj się na swoje konto.

Możesz wyszukiwać ikony, wybierać potrzebny rozmiar i wstawiać je do dokumentu lub prezentacji z panelu.

Jeśli chcesz pobrać i wstawić kolorowe ikony, będziesz musiał uaktualnić swoje konto do konta premium. Dodatek nie jest dostępny dla MS Excel ani żadnej innej aplikacji MS Office innej niż dwie wymienione powyżej, jednak nie oznacza to, że nie możesz używać tych ikon w tych aplikacjach.

Zawsze możesz pobrać ikonę przez przeglądarkę, ale możesz też pobrać ją w MS Word lub PowerPoint i po prostu skopiować i wkleić do innej aplikacji. W rzeczywistości możesz kopiować i wklejać ikony z dokumentu lub prezentacji do dowolnej innej aplikacji, w tym Photoshop i Paint. To przebija używanie różnych czcionek lub przekopywanie się przez symbole w MS Office, aby znaleźć prostą kopertę lub ikonę telefonu do twojego CV. To także świetne źródło do tworzenia dobrze wyglądających, profesjonalnych dokumentów lub prezentacji.

Zainstaluj dodatek projektu rzeczownika