Przeglądaj swoje kanały na Instagramie, Facebooku i Twitterze w jednym miejscu

Aplikacje na komputery stacjonarne, które umożliwiają przeglądanie kanałów z różnych kont mediów społecznościowych, nie są rzadkie, ale jeśli chcesz czegoś, co można uruchomić w przeglądarce, odpowiedzią może być Feedient. To aplikacja internetowa, która łączy się z Twoimi kontami na Twitterze, Facebooku i Instagramie (wkrótce YouTube) i umożliwia przeglądanie kanałów z nich wszystkich. Oprócz Instagrama możesz także publikować na swoim koncie i wchodzić w interakcje z treściami, np. Odpowiadać na komentarz lub tweetować. Aplikacja zapewnia ładny widok kolumn dla każdego konta, a kolumny można przesuwać zgodnie z własnymi preferencjami. Interfejs jest ładny, przejrzysty i pozornie wolny od błędów. Feedient jest obecnie w zamkniętej wersji beta, ale możesz zarejestrować się w usłudze, a kod powinien znaleźć się w Twojej skrzynce odbiorczej za około tydzień.

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest dodanie kont. Przejdź do ustawień i kliknij Dodaj konto. Będziesz musiał zezwolić Feedientowi na łączenie się z dowolnym dodawanym kontem mediów społecznościowych. Gdy skończysz, kliknij „Kanały”, aby wyświetlić swoje kanały.

Każde konto ma własną kolumnę dla plików danych i możesz przeciągać kolumny, aby zmienić kolejność. Przewiń kolumnę, aby wyświetlić elementy w tym pliku danych i kliknij, aby wejść z nim w interakcję. Możesz polubić zdjęcie na Instagramie, odpowiedzieć na tweety, przesłać dalej tweet lub ulubione t, możesz polubić post na Facebooku i opublikować komentarz. Niestety, nie możesz jeszcze udostępniać postów.

pasze paszowe

Aby publikować na Facebooku i / lub Twitterze, kliknij przycisk Opublikuj u góry lewego paska narzędzi nawigacyjnych i zacznij pisać. Możesz publikować na Twitterze i Facebooku w tym samym czasie lub na jednym z nich. Pamiętaj, że jeśli piszesz do obu, na Twitterze będziesz mieć ograniczenie do 140 znaków.

Poczta

Usługa z pewnością ma ładny i przejrzysty interfejs, ale wydaje się, że LinkedIn nie jest siecią, którą planują wspierać w najbliższej przyszłości, co jest trochę zawiedzione. Większość ludzi ma bardziej aktywny kanał LinkedIn niż kanał YouTube. Poza tym usługa jest dość prosta i obecnie służy jako dość dobry klient mediów społecznościowych w przeglądarce, w przeciwieństwie do tego zainstalowanego na komputerze stacjonarnym.

Odwiedź Feedient

x