Cooliris na Androida umieszcza zdjęcia z 15 usług w chmurze w jednym miejscu

Udostępnij teraz w social media:

Bądźmy szczerzy, domyślna przeglądarka galerii, która jest dostępna w systemie Android, jest prosta. Mimo że ma cały ładny wygląd, możesz przeglądać i usuwać zdjęcia oraz udostępniać zdjęcia innym, ale cóż, to wszystko i nic więcej nie możesz z tym zrobić poza tym wszystkim. Wyobraź sobie, że możesz połączyć wszystkie obrazy, które przechowujesz w wielu sieciach społecznościowych i usługach w chmurze, i uzyskać do nich dostęp pod jednym dachem? Cóż, jest to teraz możliwe dzięki Cooliris, nowej aplikacji Gallery, która pojawiła się na urządzeniach z Androidem prawie dwa lata po debiucie na iOS. Ta nowa aplikacja może gromadzić wszystkie Twoje zdjęcia z kilku platform mediów społecznościowych w jednej centralnej lokalizacji, umożliwiając łatwe wyszukiwanie konkretnych.

  30 obrazów na większym ekranie

Dla niewtajemniczonych aplikacja zasadniczo łączy się z mediami z ponad 15 usług, w tym Facebook, Twitter, Instagram, Dropbox, Flickr, Tumblr, Google Drive, OneDrive, Yandex i inne. Wszystkie obrazy są prezentowane w naprawdę zgrabnie wyglądającym interfejsie na ścianach w stylu 3D i możesz łatwo przeglądać i udostępniać zdjęcia w najprostszy sposób.

Cooliris_Main

Interfejs Cooliris na Androida pokazuje układ siatki miniatur lokalnych folderów z obrazami i ikon mediów społecznościowych na ekranie głównym. Stuknięcie w miniaturę otwiera odpowiednie obrazy w środku. Lokalne obrazy można oczywiście szybko przeglądać, po prostu dotykając ich, ale w przypadku dowolnego konta w chmurze lub w mediach społecznościowych należy najpierw się do niego zalogować. Możesz łatwo dodać konto w chmurze, dotykając jego ikony na ekranie głównym lub dotykając ikony +, a następnie wybierając usługę, którą chcesz połączyć z Cooliris na następnym ekranie.

  Jak grupować arkusze w programie Excel

Cooliris_Add

Kolejną przydatną cechą Cooliris jest zgrabny system nawigacji. Na przykład przesuwanie w poziomie po ekranie umożliwia przewijanie obrazów, które masz na urządzeniu, a stuknięcie jednego z nich natychmiast je otwiera. W przypadku, gdy zdjęcie jest ładowane ze źródła internetowego, powiedzmy Flickr, aplikacja umożliwia podgląd, a także pobranie go na dysk lokalny za pomocą jednego dotknięcia. Co więcej, oferuje elegancki tryb pokazu slajdów, który zautomatyzuje wszystko i umożliwia udostępnianie zdjęć za pośrednictwem funkcji udostępniania w aplikacji systemu Android.

Cooliris_Flickr Cooliris_Image

Cooliris na Androida działa na urządzeniach z Androidem 4.1, ale programiści pracują nad wypuszczeniem w nadchodzących tygodniach aktualizacji, które rozszerzą obsługę urządzeń ze starszymi wersjami Androida. Kliknij poniższy link, aby pobrać go na swoje urządzenie.

  Chcesz lepszej kontroli głosowej Smarthome? Użyj grup

Zainstaluj Cooliris ze Sklepu Play

x