Cooliris na Androida umieszcza zdjęcia z 15 usług w chmurze w jednym miejscu

Bądźmy szczerzy, domyślna przeglądarka galerii, która jest dostępna w systemie Android, jest prosta. Mimo że ma cały ładny wygląd, możesz przeglądać i usuwać zdjęcia oraz udostępniać zdjęcia innym, ale cóż, to wszystko i nic więcej nie możesz z tym zrobić poza tym wszystkim. Wyobraź sobie, że możesz połączyć wszystkie obrazy, które przechowujesz w wielu sieciach społecznościowych i usługach w chmurze, i uzyskać do nich dostęp pod jednym dachem? Cóż, jest to teraz możliwe dzięki Cooliris, nowej aplikacji Gallery, która pojawiła się na urządzeniach z Androidem prawie dwa lata po debiucie na iOS. Ta nowa aplikacja może gromadzić wszystkie Twoje zdjęcia z kilku platform mediów społecznościowych w jednej centralnej lokalizacji, umożliwiając łatwe wyszukiwanie konkretnych.

Dla niewtajemniczonych aplikacja zasadniczo łączy się z mediami z ponad 15 usług, w tym Facebook, Twitter, Instagram, Dropbox, Flickr, Tumblr, Google Drive, OneDrive, Yandex i inne. Wszystkie obrazy są prezentowane w naprawdę zgrabnie wyglądającym interfejsie na ścianach w stylu 3D i możesz łatwo przeglądać i udostępniać zdjęcia w najprostszy sposób.

Cooliris_Main

Interfejs Cooliris na Androida pokazuje układ siatki miniatur lokalnych folderów z obrazami i ikon mediów społecznościowych na ekranie głównym. Stuknięcie w miniaturę otwiera odpowiednie obrazy w środku. Lokalne obrazy można oczywiście szybko przeglądać, po prostu dotykając ich, ale w przypadku dowolnego konta w chmurze lub w mediach społecznościowych należy najpierw się do niego zalogować. Możesz łatwo dodać konto w chmurze, dotykając jego ikony na ekranie głównym lub dotykając ikony +, a następnie wybierając usługę, którą chcesz połączyć z Cooliris na następnym ekranie.

Cooliris_Add

Kolejną przydatną cechą Cooliris jest zgrabny system nawigacji. Na przykład przesuwanie w poziomie po ekranie umożliwia przewijanie obrazów, które masz na urządzeniu, a stuknięcie jednego z nich natychmiast je otwiera. W przypadku, gdy zdjęcie jest ładowane ze źródła internetowego, powiedzmy Flickr, aplikacja umożliwia podgląd, a także pobranie go na dysk lokalny za pomocą jednego dotknięcia. Co więcej, oferuje elegancki tryb pokazu slajdów, który zautomatyzuje wszystko i umożliwia udostępnianie zdjęć za pośrednictwem funkcji udostępniania w aplikacji systemu Android.

Cooliris_Flickr Cooliris_Image

Cooliris na Androida działa na urządzeniach z Androidem 4.1, ale programiści pracują nad wypuszczeniem w nadchodzących tygodniach aktualizacji, które rozszerzą obsługę urządzeń ze starszymi wersjami Androida. Kliknij poniższy link, aby pobrać go na swoje urządzenie.

Zainstaluj Cooliris ze Sklepu Play

x