Soczewki Techcrunch Disrupt 2023 i Snapchat w Microsoft Teams

Cześć! 🙋Mamy dla Was dzisiaj następujące aktualizacje! 📣

Zakłócenia TechCruncha 2023

TechCrunch Disrupt 2023 to duża konferencja technologiczna i startupowa zaplanowana w San Francisco w dniach 19-21 września, poświęcona technologii i przedsiębiorczości, przyciągająca wizjonerów, inwestorów i startupy z całego świata.

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w tym sektorze, to jest to konferencja obowiązkowa.

TechCrunch Disrupt 2023, znany ze swoich możliwości nawiązywania kontaktów, konkursów i wystąpień, zapewnia platformę dla innowacji i kreatywnych zmian w różnych branżach.

Uczestnicy mogą wziąć udział w dyskusjach panelowych, warsztatach i przemówieniach wiodących uznanych liderów branży.

To coroczne spotkanie skupia przedsiębiorców, inwestorów i media z całego świata w celu zaprezentowania najnowszych trendów, technologii i innowacyjnych pomysłów. Jest to wydarzenie, na którym trzeba uczestniczyć dla tych, którzy chcą pozostać w czołówce szybko zmieniającego się świata technologii.

Wydarzenie kończy się Startup Battlefield, konkursem, w którym wschodzące firmy przedstawiają swoje innowacje, aby mieć szansę na upragniony Disrupt Cup i znaczne możliwości finansowania.

Bilety na tę konferencję można zarezerwować na stronie TechCrunch.

Microsoft nawiązał współpracę ze Snapchatem

Firma Microsoft nawiązała współpracę ze Snapchatem w celu dodania soczewek Snapchat do Microsoft Teams, więc teraz nie musisz tworzyć wirtualnych teł, aby urozmaicić rozmowy w Microsoft Teams.

Microsoft Teams jest używany przez 280 milionów użytkowników na całym świecie.

Aby korzystać z soczewek Snapchat, nie musisz pobierać oddzielnej aplikacji ani dodatku, ponieważ firma Microsoft zintegrowała soczewki AR Snapchata bezpośrednio z sekcją efektów wideo klienta Teams. Microsoft użył zestawu Snap Camera SDK Kit do zintegrowania tych obiektywów Snapchata z Teams.

Istnieje 26 obiektywów Snapchata, które pozwalają użytkownikom dodawać efekty rzeczywistości rozszerzonej (AR) do czatów wideo, aby zapewnić bardziej naturalną interakcję międzyludzką podczas spotkań.

Snapchat Lens to zabawny i lekki dodatek do wiodącej na świecie platformy komunikacyjnej. Niezależnie od tego, czy używasz go, aby lepiej poznać swoich współpracowników, czy wyrazić siebie w nowy sposób, soczewki Snapchata z pewnością wywołają uśmiech w Twoim dniu pracy.

Możesz wybrać swoje ulubione obiektywy Snapchata na podstawie efektów wideo w zakładce Więcej efektów wideo i dostępnych w kategorii Filtry.

Obecnie dostępne tylko dla klientów pracujących. Powinieneś także używać aktualnej „klasycznej” wersji Teams. Jeśli korzystasz z osobistych lub edukacyjnych wersji aplikacji Teams, nie będziesz mieć dostępu do tych nowych obiektywów Snapchata.

Aby uzyskać więcej aktualizacji, sprawdź kategorię Najnowsze technologie.

x