Jak używać soczewki dla zwierząt domowych Snapchat

Udostępnij teraz w social media:

Snapchat wie, co lubimy robić zdjęcia i zdarza się, że wiele osób lubi robić zdjęcia swoim pupilom. Właśnie dlatego istnieje teraz obiektyw, który może wykryć zwierzęta na zdjęciu. W tej chwili jest to ograniczone tylko do kotów i wydaje się, że obecnie są dostępne tylko dwie soczewki, ale możesz liczyć na to, że aplikacja doda obsługę innych zwierząt, a ostatecznie Instagram skopiuje tę funkcję. Oto, jak możesz użyć, a dokładniej znaleźć soczewkę dla zwierząt Snapchat.

Soczewki dla zwierząt domowych Snapchat

Obiektyw dla zwierząt Snapchat, podobnie jak większość obiektywów, działa zarówno z przednim, jak i tylnym aparatem. Musisz skierować aparat na swojego zwierzaka (w tym przypadku kota).

  Jak tworzyć historie Snapchata z przyjaciółmi

Otwórz Snapchata i dotknij dowolnego miejsca w wizjerze aparatu, aby załadować soczewki. Przyjrzyj się uważnie soczewce z odciskami łapy. Ten obiektyw może być używany ze zwierzętami. Te, które są w tej chwili dostępne, wkładają głowę kota do kawałka chleba, który jest żart internetowy. Jeśli jesteś również na zdjęciu, soczewka doda chleb do twarzy. Jest druga soczewka, która sprawia, że ​​głowa kota jest wapienna, co znowu mem.

Powodzenia w nakłanianiu kota / kociaka na tak długo, aby aplikacja mogła wykryć jego głowę i zrobić zdjęcie.

Musisz dać Snapchatowi rekwizyty, aby po raz kolejny stworzyć całkiem niezły obiektyw. Opiera się na dwóch śmiesznie popularnych memach i ludzie będą ich używać. Nie mam psa, żeby to wypróbować, ale możliwe, że zadziała również na psa, jeśli sztuczna inteligencja nie jest zbyt inteligentna.

  Jak usunąć swoje konto Snapchat

Oczywiście, jeśli Snapchat całkowicie polega na soczewkach godnych memów, wybiera soczewki, które będą wirusowe, a przy mojej ograniczonej wiedzy o memach nie wiem, czy coś pasuje do psów. Biorąc pod uwagę, że są dwie soczewki dla kotów i zero dla psów, ludzie w Snapchacie mają trochę pracy. Wykluczenie psów jest po prostu okropne i musi istnieć coś, co jest na tyle popularne, aby stało się wirusowym obiektywem dla aplikacji. Jeśli nic, firma może zebrać pomysły na soczewki dla psów.

Okaże się, jak Instagram skopiuje tę funkcję. Ludzie publikują wiele zdjęć swoich zwierzaków na Instagramie, więc wyszkolenie sztucznej inteligencji w rozpoznawaniu zwierząt nie powinno być zbyt trudne. Zobaczmy, czy pasują do soczewek memowych, czy też pomijają kopiowanie tej funkcji.

  Jak zapisać historię Snapchata

x