Spraw, aby WP 8.1 i Cortana czytały Ci cytaty

Bez względu na to, jak bardzo chcesz pochwalić oryginalność Windows Phone, nie da się uniknąć porównania Cortany WP8.1 z Siri iOS. Chociaż Siri bardzo dojrzała od czasu jej wprowadzenia, mówiący asystent Microsoftu wygrywa kilka pojedynków z konkurentami, szczególnie jeśli chodzi o integrację systemu operacyjnego. W krótkim czasie, w którym Cortana istniała, niektóre z najpopularniejszych aplikacji WP8 zostały zaktualizowane, aby w pełni wykorzystać jej moc. Freda pozwala teraz swoim użytkownikom słuchać swoich eBooków nawet bez połączenia z Internetem! #Quotes to kolejna aplikacja, która niedawno otrzymała aktualizację, dzięki której jest kompatybilna z Cortaną. Ta najnowsza aktualizacja aplikacji rozszerza Cortanę, umożliwiając jej swobodniejszą ekspresję, wykorzystując bogatą kolekcję fragmentów motywacyjnych oferowanych przez #Quotes. Aplikacja dodaje obsługę wielu nowych poleceń do Cortany, zamiast po prostu uruchamiać #Quotes według własnego uznania.

#Quotes WP8.1 Stories #Quotes WP8.1 Kategorie

Przed aktualizacją Cortany #Quotes mogło być uważane za kolejną aplikację z zatłoczonego gatunku, ale teraz wszystko zdecydowanie się zmieniło. Zanim jednak zagłębimy się zbyt głęboko w umiejętności Cortany aplikacji, wyjaśnijmy, że aplikacja i tak miała w zanadrzu całkiem fajną zawartość. #Quotes obsługuje wiele kategorii i podkategorii. Możesz uzyskać cytaty z różnych celebrytów, wypowiedzi na określone okazje i jednostronne wypowiedzi, które pasują do określonego nastroju. Wewnątrz każdej klasy głównej znajduje się lista tematów, które pozwalają zawęzić wyszukiwanie idealnego cytatu.

#Quotes WP8.1 Cortana #Quotes WP8.1 Cortana Quote

Aby usłyszeć głośne czytanie cytatów z WP 8.1, po prostu naciśnij przycisk wyszukiwania w telefonie, aby uruchomić Cortanę. Asystent głosowy może wykonywać polecenia takie jak „Cytat dnia”, „Cytuj cytaty miłosne” (lub dowolną inną kategorię obsługiwaną przez aplikację) lub po prostu „Uruchom cytaty”. Nawet jeśli uruchomiłeś #Quotes w stary sposób, możesz sprawić, by aplikacja odczytywała cytaty, dotykając raz ekranu. Inne opcje w tym samym menu, w którym znajduje się przycisk „czytaj”, pozwalają tweetować ulubione cytaty lub kopiować je do ręcznego udostępnienia później.

#Quotes wyszedł za darmo przez ograniczony czas, aby uczcić integrację z Cortaną, ale część zawartej w nim zawartości nadal musi zostać odblokowana poprzez zakup w aplikacji. Aby przejść na #Quotes Pro, musisz zapłacić 0,99 $. Ten zakup odblokowuje wszystkie pakiety ofert, ponieważ w przeciwnym razie otrzymasz tylko 25 ofert w każdym temacie. Aplikacja jest dostępna dla wszystkich urządzeń z WP8 i WP 8.1, chociaż aktualizacja Cortana działa oczywiście tylko z najnowszą wersją systemu operacyjnego.

Zainstaluj #Quotes ze sklepu Windows Phone