SwiftKey pojawia się na iOS w aplikacji Notes, która synchronizuje się z Evernote

Udostępnij teraz w social media:

Podczas gdy Google jest otwarty na umożliwienie użytkownikom zastąpienia nawet niektórych podstawowych fragmentów Androida – programu uruchamiającego, ekranu blokady, przełącznika aplikacji, aplikacji na telefon itp. – Apple jest całkowitym przeciwieństwem, wierząc, że jego własna wersja tych „prawie” podstawowych komponentów jest po prostu najlepsze dla użytkowników i zakładając, że nie muszą nawet szukać alternatyw. Przez długi czas rzeczywiście tak było. Od roku, w którym została wprowadzona, aż do kilku miesięcy temu, klawiatura iOS była powszechnie akceptowana jako lepsza niż jej odpowiedniki na Androida i Windows Phone.

Jednak ostatnio sytuacja się zmieniła. Podstawowa klawiatura Androida znacznie się rozwinęła, a alternatywy innych firm z SwiftKey, Nuance i GO naprawdę zaczęły podnosić swoją grę. iOS ma automatyczną korektę, tak, ale ta najnowsza klawiatura Android ma lepsze automatyczne przewidywanie, obsługę różnych stylów pisania oraz integrację z Facebookiem, Twitterem i pocztą e-mail, aby szybko sprawdzić słowa, które regularnie wpisujesz, i ich kolejność wprowadzania i dużo więcej!

  Przenieś pliki i ustawienia ze starego komputera na nowy

Teraz, po tak dużym sukcesie na Androidzie, SwiftKey jest zainteresowany przeniesieniem swojej klawiatury na iOS. Nie mogli wymienić standardowej klawiatury w całym systemie operacyjnym, więc stworzyli własną aplikację do notatek nazwaną SwiftKey Note.

Uwaga SwiftKey dla iOS 1

SwiftKey Note umożliwia tworzenie notatek, nadawanie im znaczników w celu łatwiejszego sortowania i wyszukiwania, umieszczanie ich w notatnikach i synchronizowanie ich z Evernote – z ważnym dodatkiem możliwości pisania za pomocą zaawansowanej technologii automatycznego przewidywania SwiftKey.

Uwaga SwiftKey dla iOS 2

SwiftKey Note jest obecnie zaskakująco prosty. Nie możesz dodawać obrazów do notatek, opcje udostępniania są ograniczone do wiadomości, wiadomości e-mail i kopiowania do schowka, a o ile wiem, nie możesz nawet przeszukiwać swoich notatek (chociaż notatniki i tagi można przeszukiwać). Sama klawiatura SwiftKey to w zasadzie tylko klawiatura iOS 7 z dodanym wierszem na górze do przewidywania. Pamiętaj, że te prognozy są chybione na początku, ale stają się lepsze, gdy korzystasz z aplikacji coraz częściej. Możesz jednak dać mu przewagę, dając mu dostęp do swoich notatek Evernote.

  Jak sprawdzić, czy Twój MacBook się ładuje

To prawda, to tylko pierwsza wersja aplikacji, ale nadal jest to trochę rozczarowujące. W chwili pisania tego tekstu SwiftKey Note to nic innego jak podstawowa, publiczna demonstracja technologii doskonałej klawiatury SwiftKey na Androida dla użytkowników iOS i zaledwie cień jej doskonałej wersji Androida.

SwiftKey-Note-for-iPhone SwiftKey-Note-iPhone_1

Miejmy nadzieję, że ktoś wbije rozsądek w Apple, aby trochę otworzyć iOS, aby umożliwić użytkownikom przejście z domyślnej klawiatury i przeglądarki na coś własnego. W tej chwili musimy użyć poprawek jailbreak, aby móc to zrobić.

Daj nam znać, co myślisz o SwiftKey Note, zostawiając komentarz w sekcji komentarzy poniżej.

Zainstaluj SwiftKey Note z App Store

  Jak dodać tekst ALT do zdjęć w tweecie

x