01/18/2022

Ta wyszukiwarka może znaleźć dowolny komiks Calvin & Hobbes na podstawie słowa kluczowego

Udostępnij teraz w social media:


Calvin & Hobbes to prawdopodobnie jeden z najbardziej znanych komiksów, jakie kiedykolwiek pojawiły się w historii, i łatwo zestawia się dobrze z innymi popularnymi nazwami, takimi jak pasek orzeszków ziemnych. Oczywiście Calvin & Hobbes nie ogranicza się tylko do publikowania w gazetach. Wiele pasków i opowiadań zostało skompilowanych w formie książki i będzie świetną lekturą, jeśli masz dzieci. To powiedziawszy, jeśli masz ulubiony pasek z tego tytułu, ale nie możesz go nigdzie znaleźć, istnieje sprytna mała wyszukiwarka, która pozwoli Ci wyszukać dowolny pasek za pomocą prostego wyszukiwania słów kluczowych. Możesz nie tylko odczytać pasek z wyników, ale także sprawdzić, czy kiedykolwiek został uwzględniony w tytule książki.

Sprawdź -   Jak naprawić błąd „Nie mogliśmy znaleźć żadnych folderów do pokazania” w ustawieniach pamięci w systemie Windows 10

Wyszukiwarka przeprowadza wyszukiwanie treści, więc każde zapamiętane słowo użyte w komiksie zostanie wyświetlone. Oczywiście najlepiej jest używać słów, które są nieco unikalne dla paska, którego szukasz, takich jak „zadanie domowe” lub „ziemia”.

Strona wyników wyszukiwania zawiera link do aktualnego komiksu, fragment „scenariusza” lub całego scenariusza, tj. Dialog i krótki opis samego scenariusza. Jest łącze, w którym można przeczytać komiks i wszystkie tomy książek, do których został dołączony pasek.

Wyniki wyszukiwarki Calvin & Hobbes

Wyniki są wystarczająco dokładne. Wyszukiwarka wyszukuje dokładnie wpisane słowo kluczowe / frazę. Opis paska, chociaż jest pomocny dla czytelnika w wynikach, nie odgrywa absolutnie żadnej roli w znalezieniu paska. Musisz wpisać frazę, która była użyta w pasku lub słowo, które z niego pamiętasz. Możesz również wprowadzić datę w formacie Miesiąc / Dzień / Rok, a aplikacja może znaleźć pasek opublikowany w tym dniu.

Sprawdź -   Kreator żywności dostarcza informacji żywieniowych na podstawie składników

Skrypt, ponieważ jest to cały tekst, pozwala sprawdzić, czy komiks jest właściwy, po prostu go czytając. Obrazy nie są wyświetlane, aby przyspieszyć ładowanie wyników, ale zawsze możesz kliknąć pasek.

Odwiedź wyszukiwarkę Calvin & Hobbes

x