01/20/2022

Jak usunąć żądania LinkedIn według słowa kluczowego w Chrome

Udostępnij teraz w social media:

LinkedIn to sieć społecznościowa, która miała potencjał. Nadal nie ma czegoś podobnego i jest to w zasadzie niewykorzystana nisza, którą Microsoft próbuje wbić w ziemię. Średnio użytkownicy mogą spodziewać się wielu nieistotnych żądań sieciowych, w tym spamu. Nie brakuje również ofert sprzedaży, które są wysyłane do Twojej skrzynki odbiorczej. Leave Me Alone to rozszerzenie Chrome, które zostało stworzone do radzenia sobie ze spamem na LinkedIn. Umożliwia usuwanie żądań i kontaktów LinkedIn według słów kluczowych.

Usuń żądania LinkedIn

Zainstaluj Leave Me Alone – czyszczenie połączeń LinkedIn z Sklep internetowy Chrome i kliknij ikonę rozszerzenia obok paska adresu URL. W menu, które się otworzy, kliknij mały przycisk koła zębatego w prawym górnym rogu.

Sprawdź -   Jak wysyłać tajne, samozniszczające wiadomości na Viber

Spowoduje to przejście do listy słów kluczowych, których używa rozszerzenie do filtrowania i usuwania połączeń i żądań. Każdy, kto użyje tych słów w swoim profilu, zostanie usunięty, jednak możesz wykluczyć niektóre słowa, a nawet dodać własne.

Po dostosowaniu słów kluczowych do swojej sieci i branży kliknij ikonę rozszerzenia i wybierz opcję Wyczyść zaproszenia LinkedIn lub Wyczyść połączenia LinkedIn.

Po kliknięciu jednej z tych opcji zostaniesz przeniesiony do menedżera zgłoszeń lub połączeń na LinkedIn. Gdy znajdziesz się na odpowiedniej stronie elementu, który chcesz wyczyścić, kliknij ponownie ikonę rozszerzenia i kliknij przycisk Zostaw mnie w spokoju, aby rozpocząć czyszczenie.

Powinniśmy Cię ostrzec, że powinieneś uważać, jakich słów kluczowych używasz do usuwania połączeń i próśb. Niektóre słowa kluczowe są powszechne w niektórych branżach i chociaż możesz ich używać do usuwania połączeń spamowych, mogą być również używane przez rzeczywiste, przydatne połączenia, które możesz utracić.

Sprawdź -   Wyczyść Google Music usuwa wszystkie karty sugestii z Google Music [Firefox]

Leave Me Alone to przydatne narzędzie, ale nie oznacza to, że możesz go używać bez zachowania ostrożności ze swojej strony. Rozszerzenie będzie tylko dopasowywać słowa do profili i żądań oraz je usuwać. Nie może stwierdzić, które z twoich połączeń są spamem, a które są przydatne. To do Ciebie należy podanie właściwych słów kluczowych i unikanie ryzyka związanego ze słowami kluczowymi, które mogą spowodować usunięcie przydatnych połączeń.

Rozszerzenie jest open source i jest w trakcie opracowywania, więc być może doda dodatkowe funkcje, takie jak filtrowanie żądań według daty lub liczby połączeń lub liczby wspólnych połączeń.

x