TunesKit iOS System Recovery może odzyskać dane z urządzeń iOS

Jeśli chodzi o urządzenia z systemem iOS, tj. IPhone, iPad, iPod touch, ich naprawa nie jest tania. Podobnie jak każdy inny smartfon, urządzenia z iOS mają swój własny zestaw problemów. Powinieneś wiedzieć, że wiele z tych problemów można rozwiązać za pomocą oprogramowania. Dzisiaj rozmawiamy Odzyskiwanie systemu TunesKit iOS, które mogą pomóc rozwiązać te problemy.

Odzyskaj uszkodzone urządzenia z systemem iOS

Problemy z iPhonem rozwiązane przez TuneKit

Co może naprawić TunesKit iOS System Recovery?

Oprogramowanie zostało opracowane w celu rozwiązania niektórych typowych problemów. Zawiera rozwiązania niektórych podstawowych problemów, w tym:

  1. Urządzenie iOS utknęło w trybie odzyskiwania, trybie DFU, telefonie słuchawkowym, białym ekranie z logo Apple.
  2. Ekran staje się czarny / niebieski / zamrożony / wyłączony.
  3. Ekran pętli rozruchowej, błąd aktualizacji iOS, błąd przywracania, błąd aktywacji iPhone'a

Może także pomóc w rozwiązaniu poważnego problemu, który obejmuje zablokowanie iPhone'a, zablokowanie iPhone'a, zablokowanie iTunes i błąd połączenia iTunes.

Jak odzyskać za pomocą TunesKit iOS System Recovery

Jednym z największych zmartwień, gdy iPhone utknie, jest utrata danych. Chociaż możesz mieć wszystko w chmurze, wciąż trudno jest je przywrócić, tak jak było wcześniej, nigdy nie jest takie samo. Odzyskiwanie systemu TunesKit iOS zapewnia, że ​​Ty nie trać danych na urządzeniu z iOS. Naprawi to problemy z systemem iOS, nie zmieniając ani nie wyciekając żadnych danych osobowych na urządzeniu. Ma zastosowanie do standardowych problemów.

Tryb standardowy i zaawansowane tryby odzyskiwania

W zależności od poziomu problemu oprogramowanie do odzyskiwania oferuje dwa tryby –Tryb standardowy i tryb zaawansowany.

Rozmawialiśmy o objawach w powyższych sekcjach. Po uruchomieniu oprogramowania masz już za sobą Ponad 30 wymienionych problemów. Wybierz problem i kliknij przycisk Start, aby rozpocząć odzyskiwanie. Oprogramowanie zrobi wszystko, aby rozwiązać problem.

Wybierz problem z listy odzyskiwania

Większość tych problemów rozwiązuje się podobnie w centrum serwisowym Apple, a dzieje się tak samo, o ile nie jest to problem sprzętowy, oprogramowanie to naprawi. Oprogramowanie zaktualizuje go również do najnowszej kompatybilnej wersji iOS. Ponieważ jest aktualizowany, Twoje dane nie zostaną utracone.

Uwaga: Jeśli używasz systemu Windows, upewnij się, że masz najnowszą wersję iTunes zainstalowaną na komputerze z systemem Windows. Zamknij go również podczas korzystania z oprogramowania do odzyskiwania i wyjdź z zasobnika systemowego lub tła.

Proces odzyskiwania jest prosty. Kiedy już to zrobisz pobrane TunesKit iOS Odzyskiwanie systemu, musisz najpierw wybrać problem, a następnie kliknąć przycisk Start, aby odzyskać. Wybierz tryb, a następnie pobierze pakiet oprogramowania układowego i rozpocznie odzyskiwanie urządzenia. Oto proces krok po kroku:

1) Uruchom TunesKit iOS System Recovery i podłącz iPhone'a / iPada / iPoda touch do komputera przez USB. Upewnij się, że jest wystarczająco naładowany.

Możesz wybrać jeden z wymienionych problemów, a następnie kliknąć Start. Jeśli nie masz pewności, kliknij przycisk Start, aby wybrać tryb.

2) Gdy oprogramowanie wykryje urządzenie iOS, wybierz tryb naprawy jako „Standardowy” lub „Zaawansowany”. W trybie standardowym nie nastąpi utrata danych; jednak w trybie zaawansowanym spowoduje usunięcie wszystkich danych. Tryb zaawansowany zajmuje się także blokadą ekranu. Więc jeśli byłby chroniony hasłem, rozwiązałby to również dla ciebie.

Standardowy i zaawansowany tryb odzyskiwania

Tryb zaawansowany występuje, gdy pojawi się ekran pętli rozruchowej, błąd aktualizacji iOS, błąd przywracania i błąd aktywacji iPhone'a.

3) Następnie rozpocznie pobieranie i weryfikację pakietu oprogramowania iOS, klikając przycisk „Pobierz”. Po zakończeniu pobierania oprogramowania układowego możesz kliknąć przycisk Napraw, aby naprawić problemy z iOS.

Jeśli tryb nie zostanie wykryty automatycznie, możesz wybierać między innymi urządzeniami, iPhone 7/7 Plus lub iPhone 8 i nowszymi.

4) Proces nauczy Cię także, jak uruchomić telefon w trybie DFU lub w trybie odzyskiwania. Odbywa się to za pomocą przycisków sprzętowych, tj. Przycisków głośności i przycisku zasilania. Będziesz musiał przytrzymać przycisk zwiększania, zmniejszania głośności i przycisk zasilania, a następnie używać zasilania i zmniejszania głośności, chyba że telefon uruchomi się ponownie.

Odzyskiwanie systemu TunesKit iOS

I o to chodzi. Odzyskiwanie systemu TunesKit na iOS wygląda jak dostępne rozwiązanie, które może nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale także dużo czasu dla Ciebie. Udanie się do centrum serwisowego i uzyskanie pełnego zamiennika produktu może nie być świetną opcją za każdym razem.

TunesKit iOS System Recovery inne funkcje

Oprócz odzyskiwania oprogramowanie oferuje także dodatkowe funkcje, dzięki czemu jest warte swojej ceny.

  • Naprawia błąd podczas używania iTunes do przywracania lub tworzenia kopii zapasowej urządzenia
  • Przełączaj się między trybem odzyskiwania jednym kliknięciem. Przydatne, gdy urządzenie utknie.
  • Możesz pobrać iOS, aby wyświetlić podgląd wersji, jeśli nie podoba ci się bieżąca aktualizacja.

Podczas pobierania pakietu oprogramowania wewnętrznego możesz wybrać urządzenie, wersję urządzenia, wersję systemu operacyjnego i wersję oprogramowania układowego. Chociaż oprogramowanie powinno pobrać go bez problemu, możesz skopiować link do pobrania lub zapisać go osobno na komputerze. Jeśli nie masz pewności, możesz także przejrzeć przewodnik po urządzeniu, aby znaleźć odpowiednie oprogramowanie układowe.

Odzyskiwanie systemu iOS

Wybierając oprogramowanie układowe ręcznie, zachowaj ostrożność i pobierz poprawną wersję.

Wreszcie, oprogramowanie oferuje 100% bezpieczne odzyskiwanie, w pełni kompatybilne z najnowszym iOS 12 i iPhone, iPad, iPod touch, aktualizacją oprogramowania i uaktualnieniem dla wszystkich płatnych użytkowników. Jeśli nie jesteś zadowolony, obowiązuje zasada zwrotu pieniędzy w ciągu 60 dni.

Pobierz TuneKit iOS System Recovery ze strony głównej. Cena odblokowania pełnego potencjału kosztuje 49,95 USD

Odzyskiwanie systemu TunesKit iOS

39,95 $

Funkcjonalność i interfejs użytkownika


8,8 / 10

Dostępność oprogramowania układowego


9,5 / 10

Plusy

  • Szybkie rozwiązanie dla nieprawidłowo działających urządzeń z systemem iOS
  • Rozwiązanie oparte na problemach, nie wymaga wiedzy technicznej