Więcej wyświetleń i pieniędzy z filmów z YouTube dzięki VidIQ

Udostępnij teraz w social media:

Filmy są najczęściej oglądanymi treściami multimedialnymi, a YouTube jest numerem 1 wśród miejsc docelowych dla filmów.

Łatwiej jest ukierunkować swoje przemyślenia za pomocą mocnych materiałów wizualnych i treści wideo, które przyciągają uwagę odbiorców. Dlatego jest szeroko stosowany zarówno przez indywidualnych vlogerów, jak i firmy. Potencjał ogromnego zasięgu organicznego i popularność YouTube umożliwiły twórcom platformy jako cel, do którego docierają ogromne dochody.

Jednak wyróżnienie się w ogromnym tłumie twórców treści, których YouTube przyjmuje, jest prawdziwym wyzwaniem, przed którym stają ludzie. W tej grze chodzi o zdobywanie większej liczby wyświetleń i wirusowe treści.

Dlatego kluczowe jest zapewnienie, że Twoje treści dotrą do docelowych odbiorców. Dlatego musisz zastosować techniki SEO, aby zwiększyć widoczność treści i wykorzystać oprogramowanie do tego celu.

vidIQ to jedno z takich programów, które zapewnia twórcom treści impuls, którego potrzebują do swoich filmów i czerpie cenne informacje dotyczące wydajności filmów.

Zbadajmy więc i zrozummy, czy naprawdę może ci to pomóc i określmy, czy warto wydać na to swoje ciężkie pieniądze.

Co to jest vidIQ?

vidIQ to platforma marketingu wideo, która pomaga twórcom treści zdobywać narzędzia i edukować ich, aby zmaksymalizować produktywność oraz zwiększyć liczbę wyświetleń i subskrybentów na ich kanale YouTube.

Jego funkcje, narzędzia marketingowe i analityka wideo pomagają filmom uzyskać dużą ekspozycję, której potrzebują, aby uzyskać lepszy zasięg. Szeroki wachlarz przydatnych funkcji i rozwiązań SEO może pomóc w podejmowaniu lepszych decyzji i interakcji z odbiorcami.

vidIQ wykonuje je, zbierając i pokazując dane i metryki w bardziej zrozumiały sposób. To narzędzie doskonale nadaje się do włączania i przetwarzania danych big data do strategii publikowania. Może również pomóc w utrzymaniu na czas kontaktu z odbiorcami w celu zapewnienia większej trwałości Twojego kanału.

Przyjrzyjmy się niektórym funkcjom.

Dane umożliwiające podjęcie działań 📊

 • Co zyskuje popularność: vidIQ umożliwia wyszukiwanie popularnych filmów wideo i konfigurowanie alertów trendów, aby uniknąć utraty okazji do rozwoju wirusów. Dzięki niej uzyskasz informacje na temat popularnych tematów w YouTube, które pomogą Ci ukształtować kolejne treści.
 • Co działa, a co nie: To jak doradca-ekspert, do którego możesz zwrócić się na wyciągnięcie ręki, aby dowiedzieć się, co działa, a co nie w opublikowanych treściach. Pomaga też określić, co należy zrobić, aby rozwijać swój kanał.
  Przesyłaj swój kanał z YouTube, Twittera i Reddita do Chromecasta [Android]

 • Karta wyników SEO: Jest to przydatna lista kontrolna przed publikacją, która pozwala upewnić się, że wszystkie publikacje są zoptymalizowane pod kątem SEO. Daje Ci więcej informacji o Twoim kanale i pomaga szybko zbierać dane, aby sprawdzić wyniki Twoich filmów. Ważne punkty danych są reprezentowane w różnych kolorach; w ten sposób możesz łatwo zrozumieć i naprawić rzeczy.

Poprawia widoczność 👁️

 • Rozwiązanie do badania słów kluczowych w YouTube: YouTube to druga co do wielkości wyszukiwarka na świecie. Mając vidIQ po swojej stronie, możesz zrozumieć najpopularniejsze słowa kluczowe, których szukają Twoi odbiorcy, aby odpowiednio tworzyć treści.

Zapewnia sugestie wyszukiwania odpowiednie dla Twojej niszy i pokazuje podobne filmy, aby uzyskać ogólny pomysł. Narzędzie do badania słów kluczowych wyświetla również dane, takie jak średnia liczba subskrybentów i wyświetlenia w odniesieniu do określonego hasła.

Dostajesz również narzędzia do kontroli słów kluczowych, wbudowane słowa kluczowe, aby zobaczyć tagi używane przez konkurencję, oraz szablony słów kluczowych. Web Suite zawiera potężne narzędzia SEO, a tłumacz słów kluczowych może dotrzeć do odbiorców na całym świecie, tłumacząc tytuły wideo, tagi i opisy.

 • Pulpit analityczny umożliwia szybkie przeglądanie stanu kanału. Jego pasek statystyk w czasie rzeczywistym sprawia, że ​​statystyki są bardziej dostępne, gdy ich potrzebujesz. Pokazuje również stan zarabiania, wyświetlenia w czasie rzeczywistym i czas oglądania, aby zmierzyć skuteczność swoich filmów na wykresie.

Skoncentruj się na wzroście 📈

 • Narzędzie do audytu: dowiedz się, jak radzą sobie Twoje filmy, i skontroluj istniejące filmy za pomocą narzędzia do audytu, aby dowiedzieć się, jakie rodzaje treści mogą przynieść największe korzyści kanałowi.

Obejmuje pięć różnych narzędzi: wyniki z ostatnich 30 dni, alerty trendów, audyt kanałów, najczęściej oglądane i osiągnięcia.

 • Narzędzie do badania konkurencji: pozwala uzyskać głębszy wgląd w filmy konkurujących twórców, aby zrozumieć, co się dla nich sprawdza i dlaczego. W tym celu posortuj ich filmy według wyświetleń, ram czasowych, wyświetleń/godziny i daty przesłania.

W ten sposób możesz wykorzystać te dane do stworzenia strategii treści i zlokalizowania możliwości rozwoju. vidIQ usuwa zgadywanie, dostarczając konkretnych zaleceń dotyczących tego, jakie działania mogą najbardziej pomóc kanałowi.

 • Narzędzia zwiększające produktywność: vidIQ oferuje wiele narzędzi zwiększających produktywność, takich jak zbiorcze kopiowanie lub edytowanie kart i ekranów końcowych, które oszczędzają dużo czasu. Otrzymasz również narzędzie do tworzenia komentarzy — szablon komentarzy, za pomocą którego możesz szybciej odpowiadać na komentarze do swoich filmów.
  Jak osadzić dźwięk z filmu z YouTube

 • Generator miniatur pomaga stworzyć miniaturę swojego życzenia, edytując i dostosowując jej obramowania, kształty, tekst i nie tylko.

Ponadto możesz zbiorczo pobrać metadane, aby utworzyć kopię zapasową wszystkich metadanych. Możliwe jest również eksportowanie tych danych do arkuszy kalkulacyjnych i sortowanie ich według różnych wierszy i kolumn.

Szkolenie

 • Akademia vidIQ oferuje zarówno bezpłatne, jak i płatne kursy wyłącznie dla użytkowników dotyczące rozwoju YouTube i rozwoju kanałów. Zawiera garść przykładów i praktycznych wskazówek opartych na rzeczywistych doświadczeniach ekspertów vidIQ.

Poza tym dostarczą 30 filmów wideo obejmujących różne aspekty tworzenia, badania, optymalizacji i publikowania treści wideo.

Łatwy w użyciu

vidIQ to proste i łatwe w użyciu narzędzie do usprawniania i rozwijania Twojego kanału YouTube. Nie musisz walczyć o wykorzystanie jego funkcji ze względu na jego prostotę i łatwość wdrożenia.

Zarówno początkujący, jak i doświadczeni twórcy treści zwykle uważają vidIQ za stosunkowo łatwe. Jego deska rozdzielcza jest również obszerna, bez zamieszania. Możesz też lepiej to zrozumieć dzięki różnym kolorom i dostępnym bezpośrednim analizom, które pomogą ulepszyć swój kanał.

Zarówno jego aplikacja internetowa, jak i rozszerzenie są przyjazne dla użytkownika z interfejsem szybkiej nawigacji. Ponadto narzędzie propozycji słów kluczowych vidIQ może również identyfikować frazy i słowa, które mogą prowadzić do problemów z zasadami YouTube, a tym samym chroni przed demonetyzacją.

cennik

Obecnie na vidIQ dostępne są 4 różne rodzaje planów – Basic, Pro, Boost i Boost+.

Dowiedzmy się, co każdy z nich ma Ci do zaoferowania.

 • Basic: Jest bezpłatny dla 1 użytkownika na 1 kanał. Zawiera funkcje, takie jak śledzenie konkurencji, 1 alert trendów, podstawowa obsługa poczty e-mail, Akademia vidIQ, karta wyników, podstawowe analizy i pasek statystyk na żywo.
 • Zaleta: jest dostępny w cenie 7,50 USD miesięcznie za 1 użytkownika i 1 kanał. Obejmuje 6 śledzenia konkurencji, 1 alert trendów, obsługę poczty e-mail i czatu oraz inne zaawansowane funkcje, takie jak analiza historyczna, najlepsza pora dnia na publikowanie, popularne filmy i wiele innych.
  Uważaj na reklamę The Nun Movie Jump Scare w filmach YouTube

Ten plan jest świetny dla małych i średnich firm, które chcą uzyskać lepsze zyski z marketingu wideo.

 • Zwiększenie: cena 39 USD miesięcznie, ten plan dotyczy 1 użytkownika i 1, 3 lub 5 kanałów. Obejmuje 20 śledzenia konkurencji, 5, 10 lub 15 alertów trendów, wyszukiwanie słów kluczowych 40, 100 lub 200 filmów miesięcznie; obsługa poczty e-mail i czatu oraz inne zaawansowane funkcje, takie jak archiwizacja wideo, tagi, masowe SEO, dystrybucja na Facebooku i inne.

Jest to świetne rozwiązanie dla większych firm, które chcą lepiej wykorzystać filmy.

 • Boost+: zaczyna się od 415 USD miesięcznie i może być używany przez 1 użytkownika na maksymalnie 5 kanałach. Posiada wszystkie funkcje premium i wsparcie potrzebne do zwiększenia wysiłków marketingowych w zakresie wideo.

Jednak dzięki oferowanym przez niego funkcjom premium plan może nie być dobrym rozwiązaniem, jeśli zaczniesz tam swój kanał ze względu na wysokie ceny.

Tak więc, jeśli mnie pytasz, plan Boost jest najlepszy ze wszystkimi przydatnymi funkcjami, ale tylko wtedy, gdy jesteś oddany YouTube i masz pod ręką dobry budżet.

Na wysokim poziomie

 • Pomaga zwiększyć zasięg organiczny
 • Lepsze zarządzanie Twoim kanałem YouTube
 • Zaawansowane analizy do wykorzystania
 • Przewaga konkurencyjna
 • Darmowe rozszerzenie do przeglądarki Firefox i Chrome

Czy to jest warte twoich pieniędzy 🤑?

vidIQ to potęga imponujących funkcji i narzędzi, dzięki którym Twoja podróż z YouTube stanie się ekscytującą jazdą. Nie tylko spodoba ci się marketing, ale także zajmie mniej czasu i wysiłku, aby stworzyć i opublikować swoje filmy, niż robiłeś wcześniej.

Jeśli chcesz, aby YouTube był Twoim pełnoetatowym zajęciem lub chcesz wykładniczo rozwijać swój kanał, vidIQ jest świetną opcją. Dlatego zdecyduj o planie opartym na swoich długoterminowych celach, budżecie i preferencjach, aby zwiększyć swoje pieniądze i popularność.

x