Wydarzenie Nature Day New Horizons

Animal Crossing: New Horizons otrzymało nową aktualizację, która zawiera specjalne wydarzenie Nature Day. Od 23 kwietnia 2020 r. Do 4 maja 2020 r. Gracze mogą zdobyć specjalną nagrodę, wykonując czynności Nook Miles + związane z Dniem Ziemi. Oto jak zacząć.

Zaktualizuj Animal Crossing na konsoli Nintendo Switch

Zanim wydarzenie będzie mogło się oficjalnie rozpocząć, Nintendo Switch musi być połączony z Wi-Fi, aby pobrać nową wersję oprogramowania sprzętowego gry w wersji 1.2.0.

Jeśli Nintendo Switch jest podłączony do Wi-Fi, zostaniesz poproszony o zaktualizowanie gry. Jeśli przegapiłeś automatyczne pobieranie aktualizacji, przejdź do programu uruchamiającego Animal Crossing: New Horizons na ekranie głównym Nintendo Switch, a następnie wybierz Opcje, naciskając przycisk „+” na prawym kontrolerze Joy-Con.

Jeśli zaktualizujesz się do najnowszej wersji, zobaczysz komunikat „Ver. 1.2.0 ”w lewym górnym rogu pod nazwą tytułu. Jeśli nie, wybierz „Aktualizacja oprogramowania” i „Przez Internet”, aby pobrać aktualizację wersji na Nintendo Switch.

Naciśnij fizyczny przycisk „A” na kontrolerze, aby przesłać wszelkie zmiany.

Aktualizacja wersji Nintendo Switch

Po uruchomieniu Animal Crossing wersja gry jest wyświetlana w prawym górnym rogu ekranu. Powinien być napisany „Wersja 1.2.0”, aby oznaczyć początek Dnia Natury.

Do rozpoczęcia tego wydarzenia nie jest wymagana subskrypcja Nintendo Online.

Pobierając najnowszą łatkę, Isabelle lub Tom Nook ogłoszą rozpoczęcie wydarzenia Dnia Natury podczas codziennego ogłoszenia.

Po uruchomieniu gry nadszedł czas, aby zapolować na nową postać, Leif the Sloth, w Resident Services Plaza.

Wybór sklepu ogrodniczego Leifa

Leif the Sloth był właścicielem sklepu ogrodniczego po raz pierwszy przedstawionym w Animal Crossing: New Leaf i wrócił podczas nowego wydarzenia Animal Crossing: New Horizons Nature Day.

Wybór sklepu ogrodniczego Leifa

Leif rozstawi swoje stoisko ogrodnicze w Resident Services Plaza, gdzie będzie sprzedawał kwiaty i kwitnące krzewy. Niektóre kwiaty, które oferuje Leif, nie będą dostępne w Nook’s Cranny, więc dokładnie sprawdź jego wybór!

Oto krótka lista nowych krzewów, które Leif sprzedaje podczas wydarzenia:

Azalie (kwitnące wiosną): różowe, białe
Kamelie: różowe, czerwone
Hibiskus (kwitnący latem): czerwony, żółty
Hortensja (kwitnąca jesienią): niebieska, różowa
Holly (Bloom in Winter): czerwony
Herbata Oliwkowa: Pomarańczowa, Żółta

Jak widać, niektóre z tych krzewów będą w sezonie, a inne nie, ale Leif będzie sprzedawać dokładnie jeden krzew w sezonie, podczas gdy drugi będzie losowym krzewem, który nie jest obecnie w sezonie.

Dodatkowe dzwonki do chwastów

Podczas tego wydarzenia Leif kupi wszystkie chwasty, które mu przyniesiesz, w wyższej cenie niż Nook’s Cranny – 20 Bellów na kępę chwastów.

AnimalCrossing_New Horizons Lief and Weeds2

Nook Miles + Wyzwania i nagrody

Po wyjściu z domu na początku pierwszego dnia koniecznie sprawdź swoją skrzynkę pocztową. Tom Nook wysłał Ci list w wiadomości e-mail z informacją o rozpoczęciu działań Nook Miles + dostępnych podczas wydarzenia Nature Day.

AnimalCrossing_New Horizons Nature Day Nook Miles Mail

Zanim zaczniesz sadzić nowe artykuły ogrodnicze, koniecznie zatrzymaj się w Residential Services, aby porozmawiać z Tomem Nook o wydarzeniu Nook Miles +.

AnimalCrossing_New Horizons Tom Nook Miles Działania

Powie ci, że jest specjalna nagroda dla tych, którzy wezmą udział w Animal Crossing: New Horizons Nature Day, a jeśli ukończyłeś już jedno wyzwanie Nook Miles +, podaruje ci przepis na żywopłot, który można wykonać w Stół warsztatowy DIY.

Jeśli zaczynasz swoją podróż od hybrydyzacji rzadkich kwiatów, Dzień Natury jest doskonałym miejscem na rozpoczęcie. Nawet jeśli nie jesteś zainteresowany rozwijaniem tych unikalnych odmian, wydarzenie Nature Day oferuje nową, pożądaną dawkę postępu i powtarzalności w grze.

x