Zapisywanie zdjęć z Instagrama na urządzeniu mobilnym i komputerze

Instagram zawiera jedne z najlepszych filtrów i niesamowite zdjęcia żywności. Większość korzysta z Instagrama, aby zrobić zdjęcie, zastosować filtry i być może skorzystać z wielu nowych funkcji edycji zdjęć, aby zdjęcie wyglądało absolutnie idealnie, zanim udostępnimy je światu. Dla innych Instagram, a raczej korzystanie z Instagrama, wymaga dodatkowej wiedzy o tym, jak to działa. Aplikacja i jej usługa backendu są znane z tego, że nie obsługują przesyłania z żadnej innej aplikacji, a nawet własnego interfejsu internetowego, a to nie wszystko, co ogranicza. Zapisywanie zdjęć na dysku twardym bez konieczności korzystania z usług innej firmy lub może zapisywanie zdjęć w rolce z aparatu nie jest tak oczywiste ani tak łatwe do zrobienia, jak powinno, ale oto kilka dość prostych sposobów zapisywania zdjęć na Instagramie.

Zapisz zdjęcie z Instagrama na dysku twardym

Jeśli próbujesz zapisać zdjęcie na dysku twardym z komputera, jest to o wiele łatwiejsze. Najpierw musisz zacząć od pobrania linku do strony ze zdjęciem. Jeśli zdjęcie zostało udostępnione przez osobę, którą obserwujesz, wystarczy, że zalogujesz się na Instagramie na swoim komputerze i otworzysz je z poziomu głównego źródła.

Następnie kliknij zdjęcie prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję Sprawdź element. Ta opcja może różnić się nazwą w innych przeglądarkach, ale większość nowoczesnych przeglądarek ma konsolę internetową i do tego próbujesz uzyskać dostęp. Jeśli nie jesteś pewien, jak uruchomić konsolę internetową w swojej przeglądarce, pomoże Ci prosta wyszukiwarka Google. Po otwarciu konsoli poszukaj adresu URL obrazu. Zostanie ujęty w atrybucie src, jak pokazano poniżej.

Alternatywnie, jeśli używasz przeglądarki Chrome (podobne opcje mogą być dostępne w innych przeglądarkach), możesz otworzyć konsolę internetową i przejść do karty Zasoby. Rozwiń ramki, a następnie folder Instagram i kliknij Obrazy. Plik obrazu z długą nazwą numeryczną to ten, którego szukasz. Kliknij go na liście i idź dalej i zapisz go.

zasoby

Zapisywanie zdjęć w rolce z aparatu

Zapisywanie własnych zdjęć na Instagramie jest znacznie łatwiejsze. Przejdź do ustawień aplikacji i przewiń w dół. Włącz opcję Zapisz oryginalne zdjęcie, a każde zdjęcie przesłane na Instagram zostanie zapisane w albumie o tej samej nazwie, z filtrami i wszystkimi innymi.

ustawieniazapisz oryginał

Zapisz zdjęcie bez przesyłania

Instgram ma świetne filtry i czasami możesz chcieć użyć aplikacji tylko po to, aby zastosować te filtry, aby uzyskać świetne zdjęcie, a niekoniecznie do udostępniania. Aby to zrobić, upewnij się, że masz włączoną opcję zapisywania wspomnianą powyżej. Śmiało, zrób zdjęcie i zastosuj do niego wszystkie filtry, które chcesz. Kiedy skończysz, otwórz Centrum sterowania i włącz tryb samolotowy. Wróć do aplikacji i dotknij opcji przesłania zdjęcia. Przesyłanie oczywiście się nie powiedzie, ale właśnie utworzone zdjęcie zostanie zapisane w rolce z aparatu. Możesz anulować przesyłanie, gdy wskazuje, że się nie powiodło. Gdy skończysz, wyłącz tryb samolotowy.

Zapisywanie w telefonie zdjęć przesłanych przez innych użytkowników

W tym miejscu musisz przejść do aplikacji. Aplikacja jest potrzebna, jeśli chcesz zapisywać zdjęcia innych użytkowników na swoim telefonie bez konieczności korzystania z komputera w jakikolwiek sposób, aby je zdobyć. Aplikacja, którą proponujemy, to Instagrab (jest ich wiele pod tą lub podobną nazwą). Umożliwia zapisywanie zdjęć przesłanych przez innych użytkowników, a jeśli polubisz zdjęcie, które chcesz zapisać, jest to o wiele łatwiejsze.

lubiZapisz zdjęcie

x