10 aplikacji do ankiet online, aby zarabiać pieniądze

Dowiedz się o najlepszych i popularnych aplikacjach i platformach, które umożliwiają wypełnianie ankiet online za pieniądze.

Dane stały się nowym złotem ery technologii informatycznych. Aby zbierać i analizować dane, powstało wiele firm. Jednym z takich przedsięwzięć są badania rynku. Firmy potrzebują do badań rynku uczestników, którzy są konsumentami i mogą dostarczać cennych opinii.

Z tej koncepcji powstały ankiety internetowe w zamian za pieniądze. Wiele agregatorów danych płaci miliony za ankiety. Znajdź poniżej ostateczną listę takich platform.

Pasywne zarabianie w Internecie

Kiedy siedzisz przed komputerem lub smartfonem i wkładasz minimalny wysiłek, aby zarobić kilka dolców, to jest to pasywny dochód. W tym celu nie potrzebujesz dyplomu ukończenia studiów ani zaawansowanych technologicznie umiejętności. Wystarczy doświadczenie z produktami i usługami oraz chęć dzielenia się obiektywnymi opiniami. Czasami ludzie dzielą się swoim pasmem internetowym i jest to również dochód pasywny.

Co to jest aplikacja ankietowa?

Jedną z popularnych opcji dochodu pasywnego jest zapisanie się do kilku aplikacji do ankiet online. Te aplikacje tworzą Twój profil online. W zależności od Twojego profilu i doświadczeń otrzymujesz losowe ankiety. Po wypełnieniu ankiety zdobywasz punkty, kredyty lub gotówkę.

Jak działają aplikacje ankietowe?

Aplikacje ankietowe pełnią funkcję agregatora danych dla najlepszych marek, które prowadzą badania rynku. Ponieważ marki nie mogą bezpośrednio zatrudnić masowej publiczności, rekrutują firmy stojące za tymi aplikacjami ankietowymi.

Kiedy rejestrujesz się w takich aplikacjach, otrzymujesz krótkie ankiety dotyczące reklam, produktów, ankiet, usług itp. z aplikacji ankietowej. Następnie poświęcasz trochę czasu, aby odpowiedzieć na te pytania, a na koniec masz szansę na zdobycie punktów lub gotówki.

Pionki.aplikacja

Pawns.app to jedna z najlepszych platform do zarabiania pasywnego dochodu. Aplikacja twierdzi, że pozwala wypełniać ankiety online za pieniądze, udostępniać przepustowość Internetu do płatności i wiele innych. Musisz pobrać zastrzeżoną aplikację dostępną bezpłatnie na stronie Pawns.app.

Obecnie aplikacja jest dostępna tylko na komputery z systemem Windows. Dlatego musisz posiadać komputer z systemem Windows, aby wejść na ten koncert pasywnego dochodu. Po zainstalowaniu aplikacji załóż szybkie konto online, aby rozpocząć wypełnianie dobrze płatnych ankiet. Jego aplikacja jest dostępna w Google Play.

Oprócz ankiet, które nie są gwarantowane z ilością, możesz wziąć udział w umowie o dzieleniu pasma. Możesz zarobić 0,20 USD za 1 GB udostępnionych danych. Pawns.app kieruje Twoją przepustowość internetową do IPRoyal w celu świadczenia usług proxy. W związku z tym firmy korzystają z przepustowości Internetu.

Pawns.app pozwala wypłacić pieniądze, gdy osiągniesz 5 $. Możesz korzystać z metod płatności, takich jak PayPal, Bitcoin, wirtualne karty podarunkowe itp.

  • Działa na:

  • Okna

  • Android

Nagrody za ankiety Google

Nagrody za ankiety Google to najpopularniejsza aplikacja do pasywnego zarabiania wśród globalnych użytkowników smartfonów. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników iPhone’a i Androida w App Store i Google Play. Wysyła Ci ankiety online za pieniądze, które możesz spieniężyć za pomocą PayPal lub kredytu Google Play.

Google wysyła głównie ankiety związane z jej usługami i produktami. Gdy odpowiadasz na te ankiety, Google wykorzystuje dane do trenowania sztucznej inteligencji (AI) lub ulepszania produktów. Pytania ankiety mogą dotyczyć recenzji hoteli, sondaży opinii, ankiet satysfakcji kupców i nie tylko.

Chociaż aplikacja jest dostępna na całym świecie, płatne ankiety są dostępne tylko w 34 krajach. Załóżmy na przykład, że masz 18 lat i pochodzisz z krajów takich jak Belgia, USA, Wielka Brytania, Australia, Indie, Meksyk, Kanada, Niemcy i nie tylko. W takim przypadku masz prawo do zarabiania gotówki.

W większości powyższych krajów użytkownicy otrzymują tylko środki w Google Play jako nagrodę. Ponadto musisz odebrać nagrodę w ograniczonym czasie, w przeciwnym razie kredyty wygasną. Opcja przelewu PayPal jest dostępna tylko w USA.

Łupieżcy

Swagbucks to kolejny popularny wybór dla ankiet online za pieniądze. Jego opcje wypłaty płatności są również żywe. Możesz wypłacić pieniądze przez PayPal. Możesz jednak uzyskać jeszcze lepsze oferty, jeśli bardziej interesują Cię zakupy i internetowe karty podarunkowe.

Sklep z kartami podarunkowymi Swagbucks oferuje karty podarunkowe o wysokiej wartości w zamian za mniej punktów, które zdobywasz wypełniając ankiety. Jego sklep obejmuje eBay, Target, Amazon, Payoneer, Walmart, Starbucks i inne karty podarunkowe.

Jego ankiety mogą trwać od 5 minut do 60 minut. Pytania mogą dotyczyć różnych produktów, usług, rozpoznawalności marki, skuteczności reklamy, atrakcyjności produktu itp. Możesz również uzyskać możliwość przeglądania produktów z domu lub wirtualnego uczestnictwa w sesjach grup fokusowych. Jego aplikacja jest dostępna w Google Play i App Store.

Standardowe ankiety Swagbuck mogą zapłacić do 20 USD. Recenzje produktów w domu płacą najlepsze stawki i mogą wzrosnąć do 100 USD za produkt. Jednak jego usługi są dostępne w ograniczonych krajach, takich jak USA, terytoria USA, Wielka Brytania, Kanada, Francja, Hiszpania, Niemcy, Indie, Portugalia, Australia, Irlandia i Nowa Zelandia.

LifePoints

Możesz także dołączyć do społeczności LifePoints, aby zarabiać pieniądze online, wypełniając proste ankiety. Ma wielu partnerów marki, którzy potrzebują szczerych danych ankietowych od opinii publicznej. Marki wykorzystują te dane opinii publicznej do ulepszania swoich usług i produktów.

Każda ankieta może zająć od 10 minut do 20 minut, LifePoints oczekuje, że przedstawisz bezstronną i uczciwą opinię na temat badanego produktu lub usługi. Po pomyślnym wypełnieniu ankiety otrzymasz kilka punktów LifePoints w zależności od tematu ankiety, złożoności i czasu trwania.

Gdy zgromadzisz wystarczającą ilość punktów LifePoints na swoim koncie, możesz je wymienić na gotówkę PayPal, karty podarunkowe, darowizny na cele charytatywne i nie tylko. Opcja inkasowania nagrody będzie zależeć od kraju pochodzenia i lokalnych przepisów. Jego aplikacja jest dostępna w Google Play i App Store.

Uzyskaj dostęp do portalu LifePoints z powyższego linku, aby sprawdzić, czy Twój kraj jest obsługiwany, czy nie. Jeśli jest obsługiwane, dołącz do społeczności już teraz. Otrzymasz 10 punktów za samo założenie konta. Po zarejestrowaniu się bierz udział w innych działaniach społeczności, aby zmaksymalizować swoje zarobki.

Skrzynka odbiorczaDolary

InboxDollars również od pewnego czasu zyskuje popularność, gdy ludzie szukają ankiet online za pieniądze. Jego model przychodów jest dość prosty.

Platforma ma wielu partnerów branżowych, takich jak badania rynku, technologia, handel detaliczny itp. Marki takie jak Target, Netflix, H&R Block, Publishers Clearing House, Walmart itp. to jedne z najlepszych marek partnerskich.

Marki zlecają InboxDollars różne prace ankietowe, które wymagają anonimowości. Zleca Ci pracę, aby zarabiać z domu za pomocą Internetu. Jego aplikacja jest dostępna w Google Play i App Store.

Zadania mogą obejmować odpowiadanie na ankiety, granie w gry online, zakupy online, czytanie e-maili i inne. Możesz wypłacić gotówkę jako saldo PayPal lub kartę podarunkową Amazon.

Placówka Opinii

Opinia publiczna ma duże znaczenie w branży dóbr konsumpcyjnych i badań rynku. Najlepsze marki z takich branż wiążą się z agregatorami danych, takimi jak Opinion Outpost. Z kolei Opinion Outpost umożliwia zarabianie pasywnego dochodu podczas oczekiwania na autobus, stania w kolejce i tak dalej.

Jest to aplikacja internetowa, więc korzystanie z jej usług nie powinno stanowić problemu. Po utworzeniu darmowego konta otrzymasz dostęp do losowych ankiet. Po wypełnieniu ankiety zdobywasz punkty nagrody. Możesz odwiedzić sklep z kartami podarunkowymi, aby wymienić punkty na wirtualne karty podarunkowe, gdy zgromadzisz wiele punktów. Możesz również użyć konta PayPal, aby wymienić punkty na gotówkę.

Możesz łatwo zdobyć kartę podarunkową Amazon o wartości 10 USD w ciągu dwóch tygodni, od niechcenia wypełniając ankiety. Ale jeśli włożysz więcej wysiłku, możesz zarabiać nieskończone kwoty kart podarunkowych.

Darmowa gotówka

Możesz także wypróbować Freecash, aby zarabiać pieniądze online, wypełniając wyzwania ofertowe lub krótkie ankiety. Po utworzeniu konta w tej witrynie przejdź do sekcji Zarabiaj w aplikacji internetowej. Ta sekcja zawiera wszystkie oferty i ankiety dostępne w Twoim kraju.

W sekcji Polecane oferty znajdziesz zadanie, które najbardziej się opłaca lub cieszy się dużą popularnością wśród innych użytkowników z Twojego regionu. Następnie dostępne są Tablice ofert, które zawierają listę wszystkich aktywnych ofert Freecash dla Twojego kraju. Na przykład możesz zobaczyć oferty BitLabs, AdsendMedia, AdGatemedia, AdGem, Lootably, OfferToro i innych.

Ankiety online za pieniądze są dostępne w sekcji Ankiety. Na przykład możesz uzyskać ankiety od takich marek jak CPX Research, Freecash Surveys, BitLabs, inBrain.ai, Pollfish itp. Jego aplikacja jest dostępna w Google Play i App Store.

Wykonując te zadania, zdobywasz punkty Freecash. 1000 punktów Freecash daje 1,00 $. Możesz bez wysiłku wypłacić swoje punkty na konto PayPal, portfel Bitcoin itp.

Wywiady z użytkownikami

Wywiady z użytkownikami łączą uczestników i badaczy na zintegrowanej platformie. Możesz zarejestrować się jako badacz, a także uczestnik. Jeśli potrzebujesz przeprowadzić jakiekolwiek badania dla swojego obecnego projektu, możesz rozpocząć projekt badawczy, aby zrekrutować uczestników.

Jeśli nie masz badań do uruchomienia, możesz uczestniczyć jako potencjalni klienci dla innych badaczy i zarabiać pieniądze w wolnym czasie. Obecnie platforma obsługuje do 2200 badań naukowych uruchamianych każdego miesiąca. W związku z tym istnieje duże zapotrzebowanie na uczestników, którzy mogą podzielić się opinią publiczną na temat produktów, usług, sondaży, reklam itp.

Wywiady z użytkownikami wymienia różne projekty badawcze na swojej platformie. Badanie może zapłacić średnio 60 USD. W zależności od lokalizacji i wkładu uczestnika, płatność będzie się różnić.

Cenne Opinie

Z ponad 3 milionami członków na całym świecie, Cenne Opinie mogą znaleźć się również na Twojej liście, jeśli szukasz pasywnego dochodu online. Podobnie jak pozostałe w tym artykule, Cenne Opinie udostępnia ankiety online za pieniądze.

Ankiety pochodzą w większości od organizacji badających trendy rynkowe lub sieci handlowych, które poszukują opinii publicznej. Dlatego możesz odpowiedzieć na ankiety z własnego doświadczenia. To nie jest nauka o rakietach!

Cenne Opinie płacą 7 USD za każdą wypełnioną ankietę online. Możesz spieniężyć swoje punkty jako kupony na karty podarunkowe do Amazon, CVS/apteki, Chili’s 3-Choice, Target, Domino’s, Macy’s, Apple, Pack & Go itp.

Toluna

Toluna działa jako internetowa platforma do głosowania społecznościowego. Jej usługi są dostępne w 28 językach w 50 krajach. Obecnie jej społeczność liczy ponad 21 milionów influencerów, którzy regularnie wypełniają ankiety online.

Jako influencer będziesz wchodzić w interakcje z ankietami od najlepszych światowych marek. W zależności od obiektywnych danych wejściowych ankiety firmy improwizują swoje produkty i usługi.

Możesz wypełniać ankiety z komputera lub smartfona. Jego aplikacja jest dostępna w Google Play i App Store. Gdy zdobędziesz znaczną ilość punktów Toluna, odwiedź Centrum Rewards, aby wymienić swoje punkty na kartę podarunkową Amazon lub gotówkę PayPal.

Tryby płatności aplikacji ankietowych

Większość aplikacji ankietowych umożliwia przesyłanie zarobków na konto PayPal. Jednak aplikacje ankietowe wolą karty podarunkowe od przelewów PayPal, ponieważ jest to dla nich bardzo korzystne.

Najlepsze aplikacje, które oferują ankiety online za pieniądze, często tworzą centrum nagród lub rynek, na którym można kupować karty podarunkowe marek, korzystając z zarobków z ankiet.

Dlaczego aplikacje ankietowe płacą Ci pieniądze?

Aplikacje ankietowe to fronton firmy zajmującej się agregacją danych lub outsourcingiem badań opinii. Analityka danych i instytucje badawcze przekazują swoje wymagania aplikacjom takim jak Swagbucks, LifePoints, Freecash, Cenne Opinie, Opinia Outpost itp.

Gdyby te firmy zajmujące się aplikacjami musiały chodzić od drzwi do drzwi, aby zebrać opinię publiczną, byłoby to bardzo kosztowne. Zamiast tego agregatory danych opracowują aplikacje mobilne lub internetowe i publikują je online.

Ogół społeczeństwa z niektórych krajów może uzyskać dostęp do takich aplikacji w celu interakcji z ankietami. Gdy aplikacja wykryje cenny wkład, wynagrodzi Cię za Twój wysiłek. Jednak to tylko ułamek tego, jak firmy zajmujące się aplikacjami ankietowymi zarabiają na międzynarodowych markach.

Jak wybrać najlepszą aplikację do ankiet, aby zarabiać pieniądze online?

Inwestując czas w aplikacje ankietowe, które oferują ankiety online za pieniądze, najpierw weź pod uwagę następujące kwestie:

  • Aplikacja internetowa lub aplikacja mobilna ma w zapleczu legalną firmę.
  • Zapewnia obfite ankiety. Ponieważ możesz nie być w stanie odpowiedzieć na wszystkie ankiety, które otrzymasz.
  • Aplikacja ankietowa ma opcję przesyłania zarobków na Twoje konto PayPal.
  • Jeśli nie masz nic przeciwko kartom podarunkowym, poszukaj aplikacji, które oferują wirtualne karty podarunkowe Visa, karty podarunkowe Amazon itp.
  • Trzymaj się z dala od aplikacji ankietowych, które proszą o podanie poufnych danych osobowych, takich jak SSN, prawo jazdy, paszport, dane konta bankowego, hasło do bankowości internetowej, hasło PayPal, hasło e-mail itp.

Ostatnie słowa

Wiele aplikacji do ankiet umożliwia wypełnianie ankiet online za pieniądze. Jednak nie wszystkie z nich są zgodne z prawem. Musisz starannie wybrać swoją aplikację, inaczej stracisz cenny czas. Wypróbuj powyższe aplikacje i platformy, aby stworzyć dobre pasywne źródło dochodu.

Możesz być również zainteresowany programami partnerskimi dla Pinteresta, aby zarabiać pieniądze, przypinając.

x