8 programów afiliacyjnych API, do których deweloperzy mogą dołączyć, aby zarabiać pieniądze

Udostępnij teraz w social media:

Inflacja uderzyła w świat i wszyscy jesteśmy tego częścią.

Siła nabywcza pieniądza spada co roku z powodu inflacji. Niezależnie od tego, czy wykonujesz pracę, czy prowadzisz firmę, zawsze dobrze jest mieć inne źródło dochodu, aby zapewnić bezpieczeństwo finansowe. Jeśli możesz uczynić z niego pasywne źródło dochodu, jest to najlepsza opcja, ponieważ będzie wymagała minimalnego wysiłku z Twojej strony.

Dochód pasywny może pozwolić Ci zarabiać pieniądze nawet wtedy, gdy drzemiesz lub śpisz, wkładając niewielki lub żaden dodatkowy wysiłek. Dochód pasywny zapewnia tak potrzebną dodatkową swobodę finansową i zmniejsza obciążenie pracą w biurze. A jeśli już masz jeden, nie zaszkodzi mieć kolejny.

Dochód pasywny może być cennym atutem, dzięki któremu klasa średnia jest bogata, a bogaci bardziej zamożni. Jeśli podąża się za nią z pilnością i największym oddaniem, może uczynić bogatszymi najbogatszymi. Działa jako plan zapasowy lub emerytalny z wystarczającą ilością środków i zapewnia przyszłość Tobie i Twoim bliskim bez żadnych kompromisów finansowych. Dodatkowo zawsze dobrze jest mieć w kieszeni dodatkowe pieniądze.

Pasywne źródła dochodu

Istnieje wiele pasywnych źródeł dochodu, które możesz wykorzystać do wygenerowania dodatkowych funduszy. Niektóre z najpopularniejszych to sprzedaż zasobów cyfrowych, takich jak kursy online i e-booki, blogowanie, marketing afiliacyjny i wiele innych.

Jednym z najlepszych sposobów generowania pasywnego dochodu jest marketing afiliacyjny.

Marketing afiliacyjny to nic innego jak technika, dzięki której możesz zarobić pewien procent pieniędzy poprzez marketing i promocję produktu dla innej osoby lub firmy. Tutaj musisz tylko skupić się na swojej domenie, marketingu, rozwoju lub reklamie, a zarabiasz za to, co robisz.

Jest to doskonały sposób na generowanie pasywnego dochodu z następujących powodów:

  • Możesz pracować w wybranym przez Ciebie czasie z domu lub z dowolnej części świata, ponieważ wszystko jest dostępne online. Jedyną potrzebną inwestycją początkową jest czas.
  • Jest to przedsięwzięcie o niskim ryzyku, ponieważ jest opłacalne i nie wymaga początkowej kwoty.
  • Nagrody (dochody), które otrzymujesz, są oparte na wynikach. Im lepsze wyniki, tym większą nagrodę otrzymasz. Krótko mówiąc, zbierasz to, co zasiałeś.
  • Nie musisz rozwijać swojego produktu. Tutaj produkt jest już dostępny i wystarczy go promować.
  • Do rozpoczęcia nie są wymagane żadne kwalifikacje ani wiedza techniczna.

Marketing afiliacyjny jest przeznaczony nie tylko dla marketerów afiliacyjnych. To fantastyczna okazja dla każdej osoby w różnych dziedzinach. Jeśli jesteś zaznajomiony z produktami i masz odpowiednią jakość, aby sprzedawać produkt, możesz zarobić przyzwoitą kwotę dzięki marketingowi afiliacyjnemu.

  Jak obniżyć napięcie procesora, aby zwiększyć wydajność komputera

Programy partnerskie dla programistów API

Tutaj porozmawiamy o niektórych programach partnerskich dla programistów API.

Programiści mogą czerpać duże korzyści z marketingu afiliacyjnego, korzystając z programów partnerskich platformy API. Niektóre z korzyści to:

  • Korzystanie z interfejsów API umożliwi programistom łączenie się i nieprzerwaną pracę z reklamodawcami bez przechodzenia przez inne kanały. Zmniejszy to nakład pracy ręcznej, a praca będzie wykonywana płynnie.
  • Interfejsy API zapewnią bardzo precyzyjne dane. Zapewni również podmiotom stowarzyszonym dostęp do ogromnej ilości danych w krótkim czasie.
  • Dane pozostaną bezpieczne dzięki kluczowi API, którego nie można złamać.
  • Dane musisz wprowadzić ręcznie tylko raz. Następnie aktualizuje się automatycznie za pomocą kluczy API.

Zgodnie z Twoimi pragnieniami i spełnieniem możesz albo uczynić marketing afiliacyjny swoim pasywnym źródłem dochodu, albo głównym źródłem dochodu.

Przyjrzyjmy się niektórym dostawcom API, którzy prowadzą programy partnerskie, na których programiści mogą zarabiać.

Zmień teraz

ChangeNOW to jedna z najbardziej znanych platform błyskawicznej wymiany kryptowalut na całym świecie. Jego ekosystem obejmuje różne usługi kryptograficzne, takie jak giełda mobilna i portfel cyfrowy, a także wyjątkowy program partnerski i liczne rozwiązania B2B.

Program partnerski ChangeNOW oferuje najbardziej bezproblemowy sposób na osiągnięcie zysku: wystarczy wybrać jedno z wielu rozwiązań i otrzymywać prowizję od każdej transakcji dokonanej przez odbiorców za pośrednictwem wybranego narzędzia.

The wymiana API to świetne narzędzie dla twórców aplikacji i stron internetowych, mediów i blogerów. Usługa znacznie rozszerzy funkcjonalność produktu partnera, pozwalając jego użytkownikom kupować, sprzedawać i wymieniać kryptowaluty na korzystnych warunkach. Dzięki integracji API automatycznie dołączysz do programu partnerskiego i otrzymasz do 1,8% zwrotu z każdej transakcji dokonanej za pośrednictwem Twojej platformy.

Inne rozwiązania B2B obejmują konfigurowalny widżet wymianywtyczka do WordPressa dla właścicieli witryn oraz linki polecające dzięki któremu będziesz mógł również zarobić określony procent na giełdach kryptowalut.

Niektóre z korzyści programu partnerskiego to szybka integracja (od 2 godzin do 1 tygodnia), elastyczny system prowizyjny (możesz ustawić opłatę od 0 do 1,8%), osobisty opiekun konta i całodobowa obsługa klienta, szeroka oferta narzędzi zarówno dla początkujących użytkowników, jak i doświadczonych programistów.

SkrobaniePszczoła

SkrobaniePszczoła to API do złomowania stron internetowych, które zapewnia programy partnerskie z platformy API. Interfejs API, którego używa, jest prosty w użyciu i zrozumieniu. Daje Ci szansę na zarobienie 25% prowizji, dołączając do programu poleceń. Możesz dołączyć do programu, jeśli jesteś freelancerem, samodzielnie tworzysz blogi związane z programowaniem lub pracujesz dla agencji oprogramowania zajmującej się działalnością w zakresie web scrapingu.

  Jak odtwarzać wideo z napisami w systemie Windows 10

Ułatwia implementację internetową, ponieważ zawiera próbki kodu w każdym języku, takim jak Java, Python, PHP i inne. Możesz również promować ScrapingBee poprzez posty na blogu, dodając link do biuletynów lub używając banerów reklamowych na stronie internetowej.

Promowanie ScrapingBee jest dość łatwe, ponieważ istnieje wiele opcji. Możesz utworzyć konto na różnych platformach społecznościowych jako programista i promować tam ScrapingBee.

Apify

Apify to kompletne, dostosowane i zautomatyzowane rozwiązanie internetowe. Jest otwarty dla wszystkich i pozwoli Ci zautomatyzować nudne i czasochłonne zadania w sieci, zdejmując dodatkowy dzień z Twoich barków.

Ma szybkie, automatyczne i przyjazne dla użytkownika usuwanie danych i integrację z siecią, co w przeciwnym razie okazuje się bardzo kosztowne i nieproduktywne z powodu ręcznej pracy i problemów ze skalowaniem.

Możesz zarobić do 20% cyklicznej prowizji od każdego polecenia za pośrednictwem linku partnerskiego. Nie ma ograniczeń co do kwoty, którą możesz zarobić dzięki marketingowi afiliacyjnemu na tej platformie.

Pulpit nawigacyjny pozwala użytkownikowi śledzić pracę, a funkcja proxy działa odpowiednio z doskonałą obsługą klienta. Potencjalni odbiorcy mogą obejmować od niezależnych programistów i mini-startupów po wielkie firmy i pomóc Ci zwiększyć przychody.

Zyte

Zyte to zaawansowana platforma API marketingu afiliacyjnego, która pomoże Ci uporać się z dodatkowymi zadaniami. Zapewnia nowicjuszom 1-miesięczny bezpłatny dostęp do inteligentnego menedżera proxy, aby tworzyć unikalne treści, pomagając w skalowaniu skrobania stron internetowych i pozwalając zarobić do 50% prowizji od sprzedaży do 1000 USD.

Zespół obsługi klienta jest aktywny i odpowiada na Twoje zapytania w krótkim czasie z podejściem zorientowanym na klienta. Zapewnia użytkownikom automatyczną ekstrakcję danych bez pisania kodu i wykorzystuje uczenie maszynowe do wyboru najkorzystniejszego adresu IP dla konkretnej strony internetowej.

Zyte jest zorientowany na wyniki, a jego serwer proxy jest jednym z najczęściej używanych i wydajnych serwerów w porównaniu z różnymi rodzajami platform API.

Ośmiornica

Ośmiornica jest jedną z rozwijających się platform afiliacyjnych API i jest jednym z najlepszych narzędzi do zarabiania pasywnego dochodu. Tutaj możesz zarobić do 15% prowizji od każdego polecenia, gdy klient zarejestruje się i kupi plan za pośrednictwem Twojego linku. Octoparse zapewnia użytkownikom nieograniczoną liczbę poleceń.

Dostarczy Ci kod i unikalny link, gdy zostaniesz marketingowcem afiliacyjnym po rozpoczęciu programu partnerskiego.

Praca programisty jest ułatwiona, ponieważ Octoparse posiada platformę chmurową obsługiwaną przez setki serwerów, które pozwalają użytkownikom szybko wyodrębniać dane i są przechowywane w tej samej chmurze. Ponadto można uzyskać do niego dostęp z dowolnego komputera w określonym dniu i czasie, planując proces.

Abstrakcyjny

Abstrakcyjny to kolejna platforma API dla programów partnerskich, która pozwala zarabiać prowizję do 500 USD miesięcznie. Otrzymasz dostęp do już opublikowanych biuletynów afiliacyjnych, kodu HTML i kodów śledzących dla bezpłatnych kuponów i ofert, zapisując się do programu partnerskiego.

  Napraw parametr jest nieprawidłowy

Tutaj za utrzymanie i aktualizację strony odpowiada użytkownik. Jego web scraping API pomaga wyodrębnić dane z dowolnej witryny za pośrednictwem milionów serwerów proxy dostępnych do Twojej dyspozycji.

Cena programu jest nominalna. Jest prosty i ma wysoką przezroczystość, aby dopasować się do swoich odpowiedników.

Łowca

Łowca ma na celu umożliwienie profesjonalistom generowanie i pielęgnowanie połączeń z ludźmi poprzez polowanie na adresy e-mail z różnych firm, a podejście jest wysoce zorientowane na użytkownika.

Platforma daje szansę na zarobienie do 30% cyklicznego udziału w przychodach w ciągu pierwszego roku od zostania partnerem afiliacyjnym po rozpoczęciu programu. Jest to więc zdecydowanie doskonała okazja do zarobienia dodatkowych środków. Możesz otrzymać płatność po 45 dniach przez PayPal po każdej udanej konwersji polecenia.

Opłaty za subskrypcję są naliczane miesięcznie lub rocznie, w zależności od wyboru wybranego przez użytkownika na Hunter.

CoinMarketCap

CoinMarketCap jest jedną z najczęściej polecanych firm śledzących ceny aktywów kryptograficznych w przestrzeni kryptograficznej, a misją jest dostarczanie na czas wysokiej jakości i dokładnych danych kryptograficznych.

Program afiliacyjny na CoinMarketCap umożliwia użytkownikowi utworzenie i ustanowienie unikalnego linku polecającego partnera. Ale aby mieć link polecający, musisz mieć na swoim koncie 200 diamentów.

Tutaj otrzymasz 20 diamentów tylko wtedy, gdy polecona przez Ciebie osoba osiągnie 100 diamentów. Usługa jest ściśle ograniczona wyłącznie do użytku osobistego, chyba że wyrazisz zgodę na wykorzystanie komercyjne.

Wniosek

Pasywny dochód z bycia marketingowcem afiliacyjnym może okazać się bardzo korzystny. Zapewnia również dodatkowy impuls do stabilności finansowej i planów przyszłych oszczędności. W zależności od zainteresowań, potrzeb i zarządzania czasem, możesz zacząć jako partner jako praca poboczna w niepełnym wymiarze godzin lub nawet jako przedsięwzięcie w pełnym wymiarze godzin. Niezbędne jest wybranie właściwej platformy, aby uniknąć jakichkolwiek wahań w przyszłości.

Wyżej wymienione platformy mają wysokie recenzje użytkowników i doskonałe interfejsy API, oprogramowanie i serwery proxy, aby skutecznie wykonywać zadania.

Możesz być również zainteresowany Programami Partnerskimi Czatu i Helpdesku.

x