10 najlepszych aplikacji do edycji zdjęć do edycji zdjęć w podróży

Nie zawsze łatwo jest uchwycić doskonałe ujęcia, nawet przy największych staraniach. Ale możesz pozbyć się wszystkich niedociągnięć za pomocą aplikacji do edycji zdjęć.

Wraz z powszechnym wykorzystaniem smartfonów o wysokiej rozdzielczości fotografia mobilna stała się powszechnym zjawiskiem. Jeśli lubisz robić zdjęcia telefonem, nie musisz przenosić ich na komputer w celu edycji. Skorzystaj z następujących aplikacji do edycji zdjęć na telefon komórkowy i przekształć je w doskonałe ujęcia.

Aplikacje do edycji zdjęć do edycji zdjęć z dowolnego miejsca

Edycja zdjęć nie oznacza już korzystania z ciężkiego oprogramowania na komputerze ani korzystania z pomocy ekspertów od edycji zdjęć. Istnieją różne aplikacje mobilne do edycji zdjęć, które zrewolucjonizowały koncepcję edycji zdjęć. Teraz możesz osiągnąć profesjonalnie wyglądające wyniki bezpośrednio ze smartfona z systemem Android lub telefonu iPhone.

Nawet gdy jesteś w podróży lub nie siedzisz przed komputerem, możesz łatwo poprawić swoje zdjęcia za pomocą tych wygodnych aplikacji mobilnych. Niezależnie od tego, czy chcesz natychmiast wysłać komuś zdjęcie, czy opublikować je w mediach społecznościowych, mobilne aplikacje do edycji zdjęć ratują życie.

Sprawdź tę listę najlepszych aplikacji do edycji zdjęć i dowiedz się, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Fotodyrektor 365

PhotoDirector 365 to wszechstronne narzędzie do edycji zdjęć, w którym można poprawiać, stylizować i animować zdjęcia oraz tworzyć z nich kolaże. Oprócz narzędzi do edycji zawiera także narzędzia do animacji zdjęć, które ożywiają Twoje zdjęcia za pomocą setek stylów, efektów i szablonów.

Korzystając z PhotoDirector 365, możesz usunąć dowolny obiekt ze zdjęcia i umieścić go z powrotem, jeśli nie podobają Ci się zmiany. Możesz także zmienić tło obrazu i niebo na zdjęciach.

Narzędzie Face Shaper umożliwia dokonywanie naturalnych i subtelnych zmian na twarzy. Inne wyróżnione funkcje aplikacji to magiczny pędzel, balans bieli, rozmycie obrazu, retusz zdjęć, edytor selfie i narzędzia do usuwania efektu czerwonych oczu.

Pobierz dla: Androida | iOS

Picsart

Picsart pozwala ożywić kreatywność dzięki narzędziom do edycji zdjęć opartym na sztucznej inteligencji. Możesz go używać do tworzenia profesjonalnych kolaży, szybkiego usuwania tła, dodawania stylizowanych filtrów zdjęć, a nawet tworzenia awatarów AI.

Użytkownicy znajdą w tej aplikacji popularne filtry i popularne efekty fotograficzne dla swoich zdjęć. Istnieją również narzędzia do usuwania tła i usuwania obiektów, które pozwalają pozbyć się rzeczy, których nie chcesz. Możesz także wybierać spośród ponad 200 designerskich czcionek do dodawania tekstu.

Aplikacja Picsart jest również idealna do obracania i przycinania zdjęć, dodawania i tworzenia naklejek, rozmywania zdjęć i retuszowania autoportretów za pomocą zmieniaczy koloru włosów i naklejek do makijażu.

Pobierz dla: Androida | iOS

Snapseed

Snapseed to profesjonalny edytor zdjęć od Google, którego można używać do edycji plików graficznych JPG i RAW. Posiada 29 narzędzi i filtrów, których możesz użyć do stylizacji z precyzyjną kontrolą. Oprócz automatycznego dostosowywania koloru i ekspozycji, jest w stanie uwypuklić struktury powierzchni na obrazach.

Co więcej, możesz użyć tej aplikacji, aby dowolnie przyciąć zdjęcie, obrócić je o 90° lub wyprostować jego horyzont. Obsługuje również dodawanie tekstu do obrazu, regulację balansu bieli i kontrolowanie jasności zdjęcia.

Snapseed ma również funkcję podwójnej ekspozycji, która umożliwia łączenie dwóch zdjęć po wybraniu trybów mieszania.

Pobierz dla: Androida | iOS

Aparat Adobe Photoshop

Korzystając z aplikacji Adobe Photoshop Camera, możesz dodawać różne filtry i efekty jeszcze przed zrobieniem zdjęcia. Ma ponad 100 estetycznych efektów obiektywu i filtrów do edycji zdjęć do mediów społecznościowych, takich jak Instagram.

Możesz zastosować efekty programu Photoshop w czasie rzeczywistym do edycji zdjęć opartej na sztucznej inteligencji i automatycznie dostosować efekty fotograficzne. Może nawet wydawać najlepiej dopasowane zalecenia dotyczące efektów w celu uzyskania najlepszych wyników.

Dostępnych jest również wiele funkcji sterowania portretami, takich jak odległość od twarzy, oświetlenie twarzy i ponowne oświetlenie twarzy, co pozwala uzyskać doskonałe zdjęcia w mediach społecznościowych. Pomaga także uniknąć zniekształceń w grupowych selfie.

Pobierz dla: Androida | iOS

Pixlr

Pixlr to aplikacja do edycji zdjęć, która oferuje kolekcję efektów, nakładek i filtrów. W tej aplikacji możesz tworzyć kolaże zdjęć w różnych stylach i proporcjach. Umożliwia dokonywanie korekt kolorów jednym kliknięciem za pomocą funkcji Auto Fix.

Dostępne są również narzędzia Color Splash i Focal Blur, które zapewniają lepszy kolor i efekt. Pozwala także użytkownikom wygładzić koloryt skóry, wybielić zęby oraz usunąć efekt czerwonych oczu i skazy ze zdjęć. Ponadto Pixlr może dodawać do obrazów tekst i obramowania w Twoim ulubionym stylu.

Przycinanie obrazu, zmiana rozmiaru, efekty i nakładki, wzmocnienie tonów, surrealistyczne odcienie, warstwy i regulowana przezroczystość to inne najważniejsze funkcje tej aplikacji.

Pobierz dla: Androida | iOS

Laboratoria Prismy

Dzięki Prisma Labs możesz poprawić jakość swoich zdjęć na wiele sposobów i przekształcić je w dzieło sztuki. Jego biblioteka filtrów artystycznych zawiera ponad 500 filtrów i efektów do zdjęć. Ponadto istnieje ogromna kolekcja stylów artystycznych, w tym ornament, rozmycie, haft itp.

W Prisma Labs dostępne są narzędzia do ulepszania zdjęć, które poprawiają jakość zdjęć po zastosowaniu filtrów artystycznych. Te narzędzia pomagają dostosować ekspozycję, kontrast, jasność i ostrość zdjęć. Istnieją nawet opcje rozmycia, retuszu i zastosowania narzędzi edytora skórek.

Pobierz dla: Androida | iOS

Facetune

Jeśli lubisz robić selfie, możesz użyć Facetune, aby wyretuszować je za pomocą najlepszych narzędzi. Możesz wybrać edycję zdjęć jednym dotknięciem lub użyć filtrów, aby ulepszyć całe zdjęcie lub ramkę.

Istnieją również opcje precyzyjnego zastosowania unikalnych preferencji edycji poprzez edycję ręczną. Rzeczy takie jak zakrywanie wyprysków, podkreślanie włosów, odświeżanie zmęczonych oczu i nakładanie makijażu można bezproblemowo zrobić w tej aplikacji.

Do retuszu możesz użyć narzędzia zmiany kształtu, aby brwi, usta i włosy wyglądały na grube i cienkie. Pozwala także wybielić nie tylko zęby, ale także sukienkę czy trampki.

Pobierz dla: Androida | iOS

Adobe Photoshop Lightroom

Adobe Photoshop Lightroom to solidna aplikacja do edycji zdjęć i wideo, wyposażona w narzędzia i filtry do edycji wspaniałych obrazów. Te łatwe w użyciu narzędzia pozwalają eksperymentować z filtrami aparatu, usuwać niechciane obiekty ze zdjęć i dostosowywać tło, aby szybko edytować zdjęcia w podróży.

Jego bezpłatne ustawienia wstępne i filtry fotograficzne obsługują szybką edycję, a adaptacyjna technologia sztucznej inteligencji może polecić ponad 200 ustawień wstępnych w celu uzyskania niesamowitych zdjęć. Precyzyjne suwaki Adobe Photoshop Lightroom mogą retuszować ustawienia, takie jak kontrast, światła, ekspozycja i cienie.

Mikser kolorów, narzędzia do gradacji kolorów, ulepszenia zdjęć i zaawansowane tryby przechwytywania przyczyniają się do oszałamiającej edycji zdjęć.

Pobierz dla: Androida | iOS

Poświata

Jeśli szukasz szybkiej i prostej aplikacji do edycji zdjęć, czas wypróbować Afterlight. Ta aplikacja ma prosty projekt, ale potężne i zgrabne narzędzia, które zapewniają pożądany wygląd.

Posiada 15 unikalnych narzędzi do regulacji, które umożliwiają bezproblemową poprawę obrazu. Możesz nawet użyć 27 oryginalnych filtrów, które można dostosować do własnych wymagań.

Afterlight ma również narzędzie do przycinania z 15 ustawieniami wstępnymi. Istnieją również narzędzia do obracania, przesuwania i prostowania obrazu, a także 77 uproszczonych i regulowanych ramek, których można używać do postów na Instagramie.

Pobierz dla: Androida | iOS

Polarr

Popraw estetykę swoich zdjęć, korzystając z zaawansowanej aplikacji Polarr opartej na sztucznej inteligencji. Tutaj możesz edytować kolor swoich zdjęć, dodawać wybrane nakładki lub zmieniać technologię sztucznej inteligencji, aby zmieniać określone obiekty.

Ta aplikacja ma duży zbiór filtrów przesłanych przez użytkowników aplikacji. Możesz łatwo wyszukiwać, aby znaleźć modne filtry i zastosować je do swojego zdjęcia. Filtrów tych można używać do dodawania obiektów AI (tła, osób, zwierząt), retuszowania kształtów twarzy i wprowadzania innych korekt, takich jak jasne kolory, efekty, ton, szczegóły i ziarno.

Ponadto funkcje produktywności, takie jak wykrywanie twarzy, eksport obrazów wsadowych i segmentacja obiektów AI sprawiają, że ta aplikacja jest jedyna w swoim rodzaju.

Pobierz dla: Androida | iOS

Podsumowanie📱✨

Aplikacje do edycji zdjęć umożliwiają zarówno profesjonalnym, jak i początkującym fotografom mobilnym, ukrywając wady ich zdjęć i sprawiając, że zdjęcia są oszałamiające. Te aplikacje umożliwiają wykonywanie wielu edycji, takich jak korekcja kolorów, regulacja jasności i wiele innych.

Tutaj wymieniliśmy niektóre najlepsze aplikacje do edycji zdjęć, które możesz zainstalować na urządzeniach z Androidem i iOS.

Możesz także przeczytać o narzędziach do zmiany rozmiaru obrazu w mediach społecznościowych.

x