12 aplikacji do kolażu zdjęć do edycji i łączenia najlepszych zdjęć

Ponowne przeżywanie dawnych czasów z albumem fotograficznym jest zawsze wyjątkowe.

To jak powrót do tych słodkich wspomnień z dzieciństwa lub dnia, w którym poznałeś swoją ukochaną kobietę pierwszego dnia studiów. Czy możesz sobie wyobrazić wszystkie te chwile na jednym obrazie na wyciągnięcie ręki? Jeśli nie, to czas pomyśleć. Tak, dobrze słyszałeś. Jest to możliwe dzięki kolażowi zdjęć.

Kolaż zdjęć jest jednym z najbardziej znanych rodzajów sztuki fotograficznej. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć grafikę dla swojej firmy, złożyć życzenia urodzinowe, czy zaprosić współpracowników na wydarzenie biznesowe. Aplikacja do kolażu zdjęć ma wbudowane szablony, które pasują na każdą okazję.

Obszerna kolekcja aplikacji do kolażu zdjęć ułatwiła tworzenie dobrze zaprojektowanych zdjęć i zachowanie najlepszych chwil razem.

Czy jesteś gotowy, aby spróbować swoich sił w aplikacji do kolażu zdjęć, aby tworzyć przyciągające wzrok projekty, które przyciągną uwagę obserwujących?

Zapoznaj się z tymi aplikacjami do kolażu zdjęć, aby błyskawicznie tworzyć przyciągające wzrok efekty wizualne.

Co to jest aplikacja Photo Collage?

Aplikacja do kolaży zdjęć to aplikacja, która umożliwia łączenie wielu zdjęć w jedno zdjęcie. Aplikacja do kolażu umożliwia łączenie najlepszych zdjęć poprzez dodawanie obrazów wspomnień z dzieciństwa lub podróży od dzieciństwa do dorosłości.

Dzięki aplikacji do kolażu zdjęć możesz stosować filtry, manipulować, łączyć i wykonywać kilka innych funkcji.

Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze aplikacji do kolażu zdjęć

Bez wątpienia na rynku dostępnych jest wiele aplikacji do kolażu zdjęć. Ale wybór aplikacji do kolażu różni się w zależności od osoby. Weź pod uwagę te czynniki przy wyborze aplikacji do kolażu.

# 1. Cechy

Najważniejszym czynnikiem decydującym o wyborze aplikacji do kolażu zdjęć są jej zaawansowane funkcje. Dzięki zaawansowanym możliwościom i najnowocześniejszym funkcjom możesz stworzyć kolaż biznesowy, który przyciągnie klientów do Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy tworzysz osobisty kolaż, czy zapraszasz na wydarzenie, funkcje odgrywają kluczową rolę.

#2. Obsługa klienta

Jak każda aplikacja i produkt, obsługa klienta ma kluczowe znaczenie w rozwiązywaniu skarg. Aplikacja do kolażu zdjęć jest taka sama. Nawet wysokiej jakości aplikacja może w pewnym momencie ulec awarii; tutaj niezawodna obsługa klienta wspiera Cię w rozwiązywaniu problemów.

#3. Koszt

Koszt to kolejny i najbardziej wpływowy czynnik przy wyborze aplikacji do kolażu zdjęć. Wybór aplikacji do kolażu nie oznacza, że ​​powinieneś przekroczyć swój budżet. Aby określić budżet, należy wziąć pod uwagę codzienne użytkowanie aplikacji. Im więcej czasu spędzasz na aplikacji do kolażu, tym lepiej możesz określić swój budżet.

Rynek jest zalany niezliczonymi aplikacjami do kolażu zdjęć, ale wybranie najlepszego z nich ma znaczenie w tworzeniu atrakcyjnego wizualnie kolażu. Tutaj odkryliśmy kilka najlepszych aplikacji do kolażu zdjęć. Odkryjmy!

Adobe Express

Aplikacja Adobe Express nie została specjalnie zaprojektowana dla osób, które chcą tworzyć kolaże zdjęć, ale dobrze sobie z tym radzi.

Pomimo reputacji Adobe jako dostawcy wysokiej jakości produktów, ta konkretna aplikacja jest znacznie bardziej przystępna i przyjazna dla użytkownika niż profesjonalny pakiet produktów Adobe, który słynie z wysokiej jakości.

Oprócz pobudzania kreatywności Adobe Express może pomóc w stworzeniu profesjonalnego kolażu zdjęć online.

Cechy

 • Montaż obrazów jest łatwy.
 • Umożliwia synchronizację obrazów z wielu źródeł.
 • Łatwo udostępniaj kolaże na Facebooku, Twitterze, Instagramie i nie tylko.

Możesz pobrać aplikację ze sklepu Google Play i App Store.

Płótno

Canva to jedna z wiodących w branży aplikacji do kolażu zdjęć, której nie można przegapić na liście najlepszych aplikacji do kolażu zdjęć. Pozwala tworzyć kolaże w ciągu kilku chwil. Od marketerów cyfrowych po twórców stron internetowych, jest idealny dla każdego, kto chce szybko i perfekcyjnie tworzyć profesjonalne kolaże zdjęć.

Pozwala pracować z niestandardowymi wymiarami i ma wiele opcji edycji, w tym funkcję kolażu, która doskonale nadaje się do tworzenia kolaży ze zdjęć.

Cechy

 • Zdjęcia można edytować z dodanym tekstem.
 • Przeglądaj swoją galerię w poszukiwaniu obrazów lub wybierz obrazy premium z biblioteki.
 • Projektowanie jest szybkie i łatwe.

Ta aplikacja jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS.

Pracownia Picsart

Picsart studio to najstarsza aplikacja do kolażu zdjęć używana przez ponad 500 milionów użytkowników, która konwertuje zdjęcia na kolaże. Jest to solidny i wszechstronny program, który może tworzyć wszelkiego rodzaju kolaże.

Dzięki funkcji historii zawsze możesz przywrócić poprzednie prace, kiedy tylko chcesz, pobierając je z bazy danych programu.

Cechy

 • Niezliczone ramki do zdjęć są dostępne na Picsart.
 • Obrazy i naklejki są dostępne za darmo.
 • Interfejs użytkownika aplikacji jest łatwy w użyciu.

Pobierz tę aplikację ze sklepu Google Play i App Store.

Kolaż zdjęć

Aplikacja do kolażu zdjęć PicCollage jest jedną z najlepszych na rynku, ponieważ umożliwia użytkownikom szybkie i kreatywne łączenie zdjęć z telefonu komórkowego w celu tworzenia niesamowicie pięknych kolaży.

Dzięki aplikacji masz do wyboru szereg układów, a także możesz użyć siatki zdjęć do wyświetlania obrazów.

Cechy

 • Naklejki pomagają ozdobić obrazy i kolaże.
 • Wiadomości graficzne są wyjątkowe.
 • Do kolażu można dodawać rysunki.

Ta aplikacja jest dostępna zarówno w App Store, jak i Play Store.

diptyk

Diptic Photo Collage Maker to wszechstronna i rozbudowana aplikacja do kolażu zdjęć przeznaczona wyłącznie dla użytkowników produktów Apple i została uznana za ulubienicę tłumu wśród fanów. Oprócz tworzenia ciekawych kolaży wideo za pomocą tej aplikacji, pozwala także edytować filmy i dodawać muzykę.

Cechy

 • Dostępnych jest wiele różnych układów i filtrów.
 • Łatwy w użyciu.
 • Integruje się z Flickrem i Twitterem.

Możesz pobrać aplikację ze sklepu App Store.

PicPlayPost

Jeśli jesteś osobą kreatywną i masz talent do rejestrowania spontanicznych chwil na łonie natury, film może być idealnym medium do uchwycenia tych autentycznych chwil. PicPlayPost to aplikacja do kolażu wideo, która jest mile widzianym dodatkiem do krajobrazu aplikacji zdominowanych przez aplikacje do kolażu tylko do zdjęć.

Cechy

 • Możesz tworzyć kolaże wideo z maksymalnie sześcioma klipami.
 • Kolaż wideo może trwać do dziesięciu minut i zawierać muzykę.
 • Obsługuje szeroką gamę formatów obrazów, filmów i plików GIF.

Możesz pobrać aplikację ze sklepu Google Play i App Store.

piZap

Aplikacja do kolażu piZap ma prawie nieograniczone układy do tworzenia niesamowitych najlepszych kolaży zdjęć. Aby jak najlepiej wykorzystać swoje zdjęcia, utwórz prostokąty, serca, koła lub mieszane kształty, aby zilustrować nimi historię.

Tworzenie kolażu może być przyjemne i łatwe, jeśli użyjesz filtrów, naklejek, ramek lub obramowań, aby Twoje zdjęcia wyglądały ciekawiej przed ich utworzeniem.

Cechy

 • W bazie danych można znaleźć łącznie 1,6 miliona obrazów i 367 czcionek.
 • W tej aplikacji dostępne są układy kolaży o różnych kształtach i układy kolaży serca.
 • Aplikacja umożliwia dodawanie kolorowych naklejek do zdjęć.

Ta aplikacja jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS.

Phototastic Collage Maker

Aplikacja Phototastic Collage Maker pozwoli Ci tworzyć piękne kolaże za pomocą zaledwie kilku dotknięć przycisku. Oprócz szerokiej gamy szablonów dostępnych w aplikacji znajdziesz również szeroki wybór teł, naklejek i czcionek.

Do ogromnej kolekcji dodawany jest ciągły napływ nowych projektów. Możesz tworzyć kolaże z maksymalnie 25 zdjęciami. Phototastic oferuje również bogate możliwości dostosowywania, dzięki czemu jest kompletnym środowiskiem do edycji zdjęć.

Cechy

 • Dostępna jest szeroka gama opcji dostosowywania.
 • Dostępnych jest ponad 50 szablonów do projektowania niesamowitych kolaży zdjęć.
 • Pozwala tworzyć kolaże zdjęć dla Windows 10 i 11.

Pobierz aplikację ze sklepu Google Play i ciesz się!

Siatka zdjęcia

PhotoGrid to świetna aplikacja do tworzenia kolaży zdjęć z wieloma przydatnymi funkcjami, takimi jak kolaże wideo i zdjęć, funkcje edycji wideo i zdjęć, pokazy slajdów i cała masa innych funkcji, które sprawiają, że jest to świetna strona internetowa. To narzędzie łączy edytowane wideo, zdjęcia i inne zabawne elementy, takie jak tekst i emotikony, z Twoją muzyką.

Cechy

 • Aplikacja umożliwia utworzenie kolażu z maksymalnie 18 zdjęciami.
 • Dzięki tej aplikacji możesz wybierać spośród ponad 100 układów ramek.
 • Oferuje szeroki wybór tła, czcionek i naklejek.

Możesz pobrać aplikację ze sklepu App Store.

Ribbet

Uproszczony układ i niezbędne narzędzia do edycji sprawiają, że Ribbet jest popularną bezpłatną aplikacją do kolażu zdjęć dla użytkowników z niewielkim doświadczeniem w edycji. Wybieraj spośród różnych kolaży na dowolne wydarzenie, okazję lub nastrój. Zapoznaj się z szeroką gamą narzędzi do edycji, aby dodawać naklejki i tekst, aby uzyskać osobisty charakter.

Cechy

 • Narzędzia do edycji zdjęć.
 • Naklejki i nakładki są charakterystyczne dla tego święta.
 • Przeznaczony dla początkujących.

Ta aplikacja jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS.

Układ przez Instagram

Wśród najlepszych darmowych aplikacji do tworzenia kolaży zdjęć Instagram Layout ma zaszczyt być znaną marką w aplikacjach do kolażu, ponieważ ma wysoką wartość marki i jest bardzo przyjazny dla użytkownika.

Layout został zaprojektowany tak, aby zmaksymalizować doświadczenie użytkownika Instagrama, usługi, którą można nazwać jedną z największych galerii internetowych na świecie.

Darmowy kreator kolaży zdjęć, który zapewnia ta aplikacja, ma kilka funkcji, które ułatwią korzystanie i zrozumienie.

Cechy

 • Znajomi mogą przeglądać Twoją pracę.
 • Możliwe jest zremiksowanie więcej niż dziewięciu zdjęć.
 • Galeria umożliwia przechowywanie układów.

Pobieranie jest dostępne zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS.

Pixlr

Subskrybenci pakietu aplikacji do edycji zdjęć Pixlr mogą uchwycić każdą chwilę w swoim niepowtarzalnym stylu. Edytor Pixlr ma wspólny interfejs użytkownika podobny do Photoshopa, umożliwiając użytkownikom pracę na warstwach, zastępowanie kolorów, przekształcanie obiektów i wiele więcej z wielką mocą na wyciągnięcie ręki.

Cechy

 • Łatwo integruje się z platformami mediów społecznościowych, takimi jak Instagram i Facebook.
 • Ma wbudowane szablony.
 • Zawiera układ i filtry, które pomagają tworzyć atrakcyjne kolaże zdjęć.

Możesz pobrać aplikację ze sklepu Google Play i App Store.

Ostatnie słowa

Teraz, gdy masz najlepsze aplikacje do kolażu zdjęć, wybierz tę, która odpowiada Twoim potrzebom i pomaga zaprojektować najbardziej atrakcyjny kolaż.

Dla wszystkich początkujących Canva to idealny wybór, a jego łatwy w użyciu interfejs i mnóstwo bezpłatnych narzędzi ułatwiają zaprojektowanie kolażu, który najlepiej pasuje do każdej okazji.

Następnie możesz sprawdzić najlepsze aplikacje do tworzenia memów, aby zwiększyć zabawę w mediach społecznościowych.

x