11 najlepszych aplikacji Bingo, które płacą prawdziwe pieniądze (Android i iOS)

Czy słyszałeś kiedyś o aplikacjach Bingo, które płacą prawdziwe pieniądze? Tak, w tym artykule przyjrzymy się niektórym z najlepszych na smartfony.

Istnieje wiele aplikacji, w których możesz grać w tak lubianą grę bingo online. Bingo to gra, która w jakiś sposób zależy od szczęścia. Nie ma pewności, czy wygrasz grę, czy nie. Zwycięzca gry zwykle wygrywa nagrody lub nagrody pieniężne.

Dla tych, którzy nie wiedzą, czym jest bingo, jest to prosta gra, w której gracze mają różne karty z różnymi numerami. Koordynator lub prowadzący grę wykrzykuje różne liczby, a gracz, któremu uda się uzyskać sekwencję liczb w formie poziomej, pionowej lub ukośnej, wygrywa grę.

W tym artykule omówimy, czym są aplikacje bingo i jakie są korzyści z grania w bingo w aplikacjach bingo. Przyjrzymy się również niektórym z najlepszych aplikacji bingo, które płacą prawdziwe pieniądze na urządzeniach z Androidem i iOS.

Czym są aplikacje Bingo?

Czy słyszałeś, że gra bingo pochodzi z Włoch i po raz pierwszy grano w nią w 1530 roku? Może być zaskakujące, gdy usłyszymy, że mówi się, że bingo gra się od ponad 500 lat.

Bingo to często grana i lubiana we współczesnym świecie gra karciana. Chodzenie do sali bingo, aby grać w bingo, jest nadal popularnym wyborem dla wielu osób.

Jednak pojawienie się bingo online zmieniło nawyki i strategie graczy, czyniąc to najpopularniejszym powodem przejścia na platformy internetowe. Podobnie jak większość innych gier, bingo online stało się hitem wśród większości internautów i grają w nie ludzie w różnym wieku.

W ciągu ostatnich kilku lat zainteresowanie graniem w bingo online gwałtownie wzrosło. Aplikacje bingo są preferowane w stosunku do tradycyjnego bingo, ponieważ oferują użytkownikom wygodę, korzyści i nagrody. Gry są teraz szybsze, lepsze i mają więcej funkcji niż kiedykolwiek, dzięki używanemu oprogramowaniu.

To wszystko są niewątpliwie pozytywne aspekty. Jednak w nadchodzących latach więcej witryn i aplikacji będzie oferować bingo online, co utrudnia wybór najlepszego. Możesz znaleźć odpowiedni dla siebie, patrząc na funkcje i nagrody.

Jakie są korzyści z gry w bingo w aplikacjach bingo?

Gry bingo stają się coraz bardziej popularne na całym świecie ze względu na ich szybki rozwój. Bingo zostało wypchnięte na platformę internetową przez branżę gier i hazardu. Gra bingo jest teraz dostępna dla graczy na komputerach i telefonach komórkowych.

W grę nadal często grają osoby prywatne jako hobby i sposób na zarobek dzięki platformom internetowym. Gra w bingo w aplikacjach bingo ma wiele funkcji. Poniżej omówimy kilka z nich.

  • W przeszłości gra w bingo wymagała odwiedzenia sali bingo. Jednak stało się to jeszcze bardziej dostępne dzięki dostępności gier bingo online. Gry bingo są teraz łatwo dostępne na platformach internetowych.
  • Granie z różnymi graczami i tworzenie pokoju do gry z najbliższymi to tylko niektóre z licznych zalet gier bingo online, z których gracze nie mogą się powstrzymać.
  • Najbardziej atrakcyjnym aspektem tej gry jest możliwość grania i wygrywania prawdziwych pieniędzy. Platforma bingo online zapewnia również swoim członkom różne usługi, w tym zachęty i promocje.
  • Platformy do grania w gry bingo online są bardziej szanowane niż kiedykolwiek. Za pomocą najnowocześniejszych technologii chronią swoje gry online przed złodziejami danych i hakerami. Aby ulepszyć gry użytkowników, kluczowe jest zapewnienie im dostępu do bezpiecznej platformy, która pozwoli im grać w swoje gry bez martwienia się o płatności.

Wycieczki bingo

Aplikacja do mobilnego bingo, która nagradza grę opartą na umiejętnościach, nazywa się Bingo Tour. Jeśli chodzi o aplikacje bingo, oferuje jedne z najlepszych ulepszeń i bonusów. Z kilkoma modyfikacjami dotyczącymi rywalizacji wieloosobowej, w tej grze przestrzegane są tradycyjne zasady bingo. Turnieje mogą być dla jednego gracza lub dla wielu graczy.

Aby wygrywać gry, musisz strategicznie wykorzystywać ulepszenia w grze „DAJ WIĘCEJ”, „DAUB IT” i „ZARABIAJ PODWÓJNIE”. Gry i konkursy są otwarte dla graczy bez żadnych kosztów.

Jednak aby wziąć udział w pulach nagród, często potrzebne są prawdziwe pieniądze, bilety lub jedno i drugie. Możesz wypłacić pieniądze z Bingo Tour za pomocą wielu metod, w tym Apple Pay, PayPal, Visa i Xsolla. Gra jest dostępna tylko na iOS.

Bingo Crush

Jedną z najbardziej charakterystycznych aplikacji na iOS jest Bingo Crush firmy Mobile Fox Limited. Dostępne są zawody dla dwóch graczy i dla wielu graczy, więc rywalizacji nie brakuje. W tej grze możesz jednocześnie zebrać do trzech boosterów.

Możesz mieć możliwość użycia tylko dwóch wzmacniaczy w grze w kilku konkurencyjnych aplikacjach. Aby wykorzystać dopalacz i stworzyć drogę dla innego, dotknij go, gdy będziesz gotowy, aby go użyć, aby zdobyć dodatkowe punkty.

Korzystając z systemu PayPal, możesz wypłacić wszelkie wygrane z konkursów. Karty podarunkowe Amazon są jedną z dodatkowych alternatywnych nagród w świecie rzeczywistym.

Gotówka Bingo

Bingo Cash to gra bingo na iOS autorstwa LuckyLTD, która jest częścią sieci Skills, która daje graczom szansę wirtualnej podróży do ponad 50 miejsc na całym świecie przy użyciu różnych plansz do gry. Możesz zagrać maksymalnie czterema kartami, a aplikacja mówi, że istnieje 13 różnych sposobów zarabiania pieniędzy.

Oprócz standardowych ograniczeń związanych z brakiem dostępu, otrzymywanie premii za prędkość i jackpoty zapewni Ci dodatkowe punkty. Po zainstalowaniu gry za darmo możesz zacząć grać w turniejach zwykłych lub pieniężnych i zacząć wygrywać prawdziwe pieniądze.

Aby wygrać nagrody pieniężne i zarobić darmowe pieniądze, będziesz rywalizować z graczami na Twoim poziomie umiejętności. Aby jednak wziąć udział w turniejach pieniężnych, należy dokonać wpłaty gotówkowej.

Zaciemniające Bingo

Fantastyczną darmową grą bingo online oferowaną przez Skillz jest Blackout Bingo. Dzięki trzem dostępnym trybom ma format porównywalny z Bingo Clash.

W tej grze grasz i zdobywasz punkty, szybko malując kwadraty i naciskając bingo. Możesz szybko uzyskać dostęp do dopalaczy i ulepszeń, które mogą dać ci przewagę nad przeciwnikiem, szybko stukając wywoływane liczby.

Na początek powinieneś zacząć od darmowych rund treningowych, zanim przejdziesz do gry w turniejach z graczami o podobnym poziomie umiejętności.

Większość konkursów odbywa się bezpośrednio, a wstęp kosztuje zaledwie 0,60 USD. Dostępność kilku uczestników i możliwość bezpłatnego wejścia sprawiają, że inne mecze są bardziej kuszące. Jest dostępny tylko na iOS.

Bash Bingo

Jedną z najbardziej lubianych cyfrowych gier bingo na Androida jest Bingo Bash firmy Scopely. W całej grze jest kilka komnat. Aby dodać do różnorodności, oferuje szereg odmian Bingo.

Oferuje graczom przewagę dzięki codziennym bonusom, ulepszeniom i innym porównywalnym funkcjom, takim jak te. Służy również jako platforma do wyceny freemium.

Fajnie jest grać w tę grę bez wydawania pieniędzy. W tę grę mogą grać tylko gracze z Androidem posiadający konto InboxDollars. Jest to gra bingo z motywem Monopoly, która wypłaca graczom pieniądze. Jest dostępny zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i iOS.

Aby otrzymać swoje zyski, musisz osiągnąć poziom 30. Motywacyjny zwrot gotówki w wysokości 20 USD w InboxDollars będzie dostępny dopiero po tym czasie.

Bingo Party

Aplikacja Bingo Party zapewnia wybór gier bingo o różnych motywach i możliwość wygrania nagród w grze.

Dodatkowo zawiera komponent społecznościowy, który umożliwia użytkownikom wzajemną interakcję i udział w turniejach na żywo. Możesz otrzymywać wynagrodzenie w jednostkach za czas spędzony na grze, niezależnie od tego, czy grasz sam, z przyjaciółmi, czy z milionami innych ludzi na całym świecie.

Aby zwiększyć swoje zyski, możesz zapisać się do setek pokoi bingo, brać udział w konkursach i wykonywać codzienne zadania. Ta aplikacja jest dostępna zarówno na urządzeniach z Androidem, jak i iOS.

Możesz także wymieniać swoje punkty na zachęty, takie jak karty kredytowe Visa lub karty podarunkowe dla popularnych sprzedawców, takich jak Amazon i Google Play.

Szał Bingo

Aplikacja Bingo Frenzy na Androida oferuje wybór gier bingo o różnej tematyce i możliwość zbierania zachęt w grze. Oferuje również codzienną premię za logowanie i wyzwania, aby zainteresować użytkowników.

Dla dzieci w wieku poniżej 12 lat Bingo Frenzy zapewnia bezpłatne gry i turnieje z małymi i kompletnymi grami, które zapewniają bezpłatne bilety na więcej darmowej gry. W grach na żywo oferowane są prawdziwe nagrody pieniężne dla dorosłych, czasami wymagające depozytu.

Bingo Blaze

Z milionami graczy na całym świecie Bingo Blaze to gra bingo na Androida, w którą możesz grać ze znajomymi. Użytkownicy mogą grać w ponad 60 pokojach bingo w dowolnym miejscu i czasie. Możesz ukończyć globalną trasę bingo, otwierać pokoje miejskie i codziennie zdobywać darmowe karty i ulepszenia.

Ponadto, ponieważ te zadania i osiągnięcia są dostarczane z darmowymi prezentami, możesz brać udział w konkursach i zdobywać wyjątkowe nagrody. Ponadto możesz używać tego samego konta do gry w Bingo Blaze na dowolnym smartfonie lub tablecie.

Bingo podróż

Codziennie dostępnych jest wiele darmowych biletów i ulepszeń w klasycznej grze bingo Bingo Journey, która jest dostępna za darmo na Androida.

Możesz dołączyć do darmowego świata bingo i przeżyć przygodę w interesujących miejscach na całym świecie, wyruszając w podróż w Bingo Journey z przyjaciółmi i rodziną.

Otrzymasz również 500 biletów i 50 ulepszeń, gdy po raz pierwszy uruchomisz aplikację, aby rozpocząć podróż. Otrzymasz również dzienny bonus w wysokości ponad 180 biletów podczas gry, które możesz zbierać każdego dnia.

Twoja zdolność do otrzymywania dodatkowych dziennych bonusów wzrasta wraz ze wzrostem twojego poziomu. Możesz dawać sobie nawzajem prezenty i realizować cele w klubie.

Bingo Wygraj gotówkę

Prosta, oparta na umiejętnościach gra bingo na Androida, Bingo Win Cash, oferuje nagrody pieniężne. Po prostu dopasuj liczby na swojej karcie do tych, które są wykrzykiwane, aby wygrać. Jeśli wszystkie Twoje liczby się zgadzają, wygrywasz zarówno grę, jak i nagrodę pieniężną.

Możesz cieszyć się tradycyjnym bingo i grami na automatach z przyjaciółmi, stawiając na nich prawdziwe pieniądze; zwycięzca dostaje wszystko. Możesz użyć Apple Pay lub PayPal, aby wypłacić swoje pieniądze w dowolnym momencie.

Ponadto zawsze możesz monitorować swoje pieniądze i szybko je wypłacić w razie potrzeby. Turnieje pieniężne są dostępne prawie wszędzie.

Bingo Wygraj gotówkę

Bingo Win Cash to bezpłatna, oparta na umiejętnościach gra na Androida, która daje użytkownikom szansę na wygranie rzeczywistej gotówki. Gra oferuje opcje dla wielu graczy, wydarzenia z darmowym wstępem i uczciwe mecze.

Można w nią grać w czasie rzeczywistym. Aplikacja jest całkowicie prywatna i bezpieczna, umożliwiając użytkownikom wypłacanie prawdziwych pieniędzy w dowolnym momencie za pośrednictwem usług takich jak Apple Pay i PayPal.

Bingo Win Cash – Lucky Bingo oferuje szereg trybów rywalizacji oprócz tradycyjnego bingo i automatów do gier, takich jak zawody 1 na 1, gry biletowe i turnieje dla wielu graczy, w których naprawdę możesz wygrać 10 $ już teraz. Aby otrzymywać codzienne bonusy i nagrody, gracze mogą również brać udział w wydarzeniach z darmowym wstępem i wykonywać zadania.

Notka autora

Ze względu na bogactwo funkcji gry bingo online są dobrze znane na całym świecie wśród entuzjastów bingo. Gry bingo online stały się bezpieczne dzięki najnowocześniejszym technologiom i sprytnej integracji płatności.

W rezultacie, jeśli lubisz grać w gry bingo i szukasz platformy do tego, możesz poszukać najlepszych aplikacji do gry w bingo na tej liście. Jednak nadal zaleca się dokładne zbadanie ich platformy przed włożeniem prawdziwych pieniędzy do gry. Jeśli czasami grasz w bingo, możesz przetestować wszystkie aplikacje i strony internetowe i zdecydować, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Wniosek

Nie musisz tworzyć ani zapisywać liczb, aby grać w bingo, tak jak w tradycyjne, podczas gry online. Aby poprawić wrażenia z gry, technologie sztucznej inteligencji są teraz wykorzystywane do generowania wszystkich liczb bingo. W rezultacie dostępność kilku aplikacji i internetowych gier bingo sprawia, że ​​gra w bingo jest dość prosta.

Istnieje kilka stron internetowych i aplikacji, w których można grać w bingo online. Każda witryna oferuje wiele rodzajów gier, w których możesz rywalizować z najbardziej utalentowanymi graczami z całego świata; niektóre zapewniają ogromne korzyści, podczas gdy inne oferują nieco mniej. Otrzymasz fantastyczne nagrody i gotówkę, gdy wygrasz z nimi grę.

Następnie możesz poznać niektóre z najlepszych alternatywnych słów.