11 najlepszych aplikacji czcionek na iPhone’y, które zmienią Twoją grę tekstową

Każdy lubi dostosowywać swoje telefony. Przyjrzyjmy się więc niektórym z najlepszych aplikacji czcionek do dostosowywania iPhone’ów.

Wielu blogerów stwierdziło, że iPhone nie jest tak konfigurowalny jak telefony z Androidem. Cóż, do pewnego stopnia jest to słuszne, ale iPhone stale się poprawiał i zapewniał dobrą konkurencję systemowi przeciwnika.

Możesz zauważyć tę poprawę w iPhone’ach, widząc tysiące aplikacji i widżetów dostępnych online, które pozwalają użytkownikom spersonalizować swoje telefony. Dzisiejszy artykuł jest przeznaczony dla osób, które lubią dostosowywać swoje telefony.

Kiedy mówimy o dostosowywaniu, można to zrobić w różnych aspektach, takich jak automatyzacja, dodawanie skrótów, zmiany w transakcjach na ekranie itp. Tutaj porozmawiamy o dostosowywaniu drobnych punktów, które przynoszą dużą różnicę w wyświetlaczu: czcionka telefonu. Nie traćmy więc dużo czasu i przejdźmy do aplikacji!

Czym są aplikacje czcionek?

Zanim wsiądziemy na pokład samolotu z najlepszymi aplikacjami do obsługi czcionek na iOS, poświęćmy chwilę na zdefiniowanie aplikacji z czcionkami. Sklep z aplikacjami oferuje miliony programów zaprojektowanych tak, aby spełniały różne funkcje. Wśród nich są również aplikacje krojów pisma.

Aplikacje czcionek umożliwiają użytkownikom zmianę stylu czcionek na urządzeniach mobilnych, oferując różnorodne opcje wyboru czcionek i narzędzia do dostosowywania. Ponadto możesz zmienić czcionkę pojedynczej aplikacji lub całego systemu.

Kilka aplikacji czcionek zawiera zarówno bezpłatne, jak i premium kroje czcionek, przy czym drogie czcionki często zapewniają bardziej charakterystyczne i konfigurowalne możliwości. Oprócz umożliwienia użytkownikom modyfikowania rozmiaru i koloru tekstu, wiele aplikacji czcionek oferuje również dodatkowe możliwości, takie jak efekty tekstowe i tła.

Chociaż aplikacje do obsługi czcionek mogą być ciekawym sposobem modyfikowania wyglądu urządzenia mobilnego, należy pamiętać, że nie wszystkie czcionki są kompatybilne ze wszystkimi aplikacjami i urządzeniami. Ponadto określone czcionki mogą nie być zoptymalizowane pod kątem czytelności lub dostępności. Dlatego ważne jest, aby wybrać czcionki, które są łatwe do odczytania i użycia. Rozsądnie jest również zachować ostrożność podczas uzyskiwania czcionek ze stron internetowych osób trzecich, ponieważ mogą one zawierać złośliwe oprogramowanie i inne zagrożenia bezpieczeństwa.

Dlaczego powinienem zmienić domyślną czcionkę na moim iPhonie?

Kiedy mówimy o aplikacjach czcionek, większość ludzi ma pytanie: czy konieczna jest zmiana domyślnej czcionki? Cóż, prosta odpowiedź brzmi: nie.

Zmiana stylu i rozmiaru czcionki jest całkowicie własnym wyborem. Ale zauważyłbyś, że styl czcionki ma duży wpływ na wygląd, niezależnie od tego, czy jest to dokument, historie na Instagramie czy biografia. Większość ludzi używa różnych stylów czcionek, aby ich biografia lub historia były atrakcyjne i wyróżniały się.

Ogólnie możemy powiedzieć, że zmiana czcionek nie jest konieczna. Ale nadal możesz spróbować ich użyć do lepszego wyświetlania i wyglądu. Zmiana domyślnej czcionki na iPhonie może przynieść kilka korzyści, takich jak te omówione poniżej.

Poprawiona czytelność

Niektóre czcionki są bardziej czytelne i łatwiejsze do odczytania niż inne, zwłaszcza dla osób niedowidzących. Zmieniając domyślną czcionkę na iPhonie, możesz wybrać czcionkę, która jest bardziej czytelna i wygodniejsza w użyciu.

Personalizacja

Zmiana domyślnej czcionki na iPhonie może pomóc w spersonalizowaniu urządzenia i sprawieniu, że będzie bardziej przypominać własne. Możesz wybrać czcionkę, która odzwierciedla Twój styl lub osobowość, albo dla odmiany przełączyć się na inną czcionkę.

Dostępność

Zmiana czcionki na iPhonie może również sprawić, że będzie on bardziej dostępny dla osób z wadami wzroku lub dysleksją. Niektóre czcionki są specjalnie zaprojektowane, aby były bardziej dostępne, z większymi, wyraźniejszymi literami i poprawionymi odstępami między literami i słowami.

Poprawiona ostrość

Niektóre czcionki są bardziej uspokajające lub mniej męczące dla oczu niż inne. Może to pomóc zmniejszyć zmęczenie oczu i poprawić zdolność koncentracji. Na przykład czcionki takie jak Helvetica lub Arial są często uważane za bardziej uspokajające i mniej męczące dla oczu niż czcionki ozdobne lub ozdobne.

Lepsza produktywność

Zmiana domyślnej czcionki w telefonie iPhone może poprawić produktywność i wydajność podczas korzystania z urządzenia. Czcionka, która jest łatwiejsza do odczytania i mniej rozpraszająca, może pomóc Ci zachować koncentrację i szybciej i dokładniej wykonywać zadania.

Ogólnie rzecz biorąc, zmiana domyślnej czcionki na iPhonie może pomóc spersonalizować urządzenie, poprawić czytelność i dostępność oraz zwiększyć produktywność i koncentrację. Dzięki szerokiej gamie czcionek do wyboru możesz znaleźć taką, która odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom oraz poprawia ogólne wrażenia z korzystania z iPhone’a.

App Store to duży wszechświat pełen milionów aplikacji, a znalezienie odpowiedniej aplikacji, która zaspokoi Twoje potrzeby, nie jest łatwe. Oto niektóre z najlepszych aplikacji do czcionek na iPhone’y, aby ułatwić Ci wybór.

Czcionka i klawiatura

Media społecznościowe są teraz częścią naszej codziennej rutyny, a kto nie lubi mieć tam dobrego zaangażowania i uwagi? Każdy próbuje różnych sztuczek, aby przyciągnąć uwagę obserwujących. Czcionka i klawiatura można uznać za jedną z tych magicznych sztuczek.

Czcionka i klawiatura to bezpłatna aplikacja na iOS, która oprócz różnych czcionek oferuje wyjątkowe funkcje. Jeśli jesteś uzależniony od mediów społecznościowych lub chcesz zdobyć wielu obserwujących, Czcionka i klawiatura mogą stać się Twoim najlepszym przyjacielem oprócz innych aplikacji do edycji.

Wszyscy wiemy, że hashtagi i podpisy odgrywają istotną rolę w zaangażowaniu w media społecznościowe. Ta aplikacja może pomóc w obu przypadkach. Czcionka i klawiatura oferuje dobrze skategoryzowane, zyskujące popularność hashtagi, ponad 2000 pomysłów na napisy i nie tylko.

Czcionka i klawiatura to łatwa w użyciu aplikacja; możesz kopiować i wklejać słowa w różnych czcionkach, używać kompozytora postów IG do bezpośredniego publikowania na Instagramie i używać różnych unikalnych czcionek, emotikonów, symboli itp. Można powiedzieć, że ta aplikacja jest pomocna dla wszystkich, od profesjonalnych marketerów, przez projektantów, po studentów.

Adobe Creative Cloud

Ilekroć mówimy o kreatywności i edycji, nigdy nie zobaczysz tam brakującej nazwy Adobe. Tak jest w przypadku aplikacji Czcionki. Wszyscy wiemy, że Adobe zawsze zapewnia najlepsze aplikacje do edycji i jest zawsze pierwszą aplikacją, którą początkujący użytkownicy pobierają, aby rozpocząć swoją podróż. Ale czy zauważyłeś, że Adobe oferuje również atrakcyjne czcionki?

Cóż, ostatnia aktualizacja Adobe Creative Cloud oferuje ponad 1300 stylów czcionek. Tak, dobrze przeczytałeś. Myślę, że te liczby są więcej niż wystarczające, aby wydobyć naszą kreatywność. Możesz używać tych czcionek na swoim urządzeniu, instalując aplikację na telefonie komórkowym.

Znasz już narzędzia Adobe do edycji w godzinach szczytu. Ale Adobe Creative Cloud oferuje znacznie więcej, na przykład 2 GB przestrzeni dyskowej, samouczki, transmisje na żywo, przekonwertowane obrazy itp. Jednak wracając do czcionek, możesz również uzyskać dostęp do 17 000 czcionek za pośrednictwem tej aplikacji z miesięczną subskrypcją zaczynającą się od 14,99 USD.

Dowolna czcionka

Dość tworzenia prezentacji z nudnymi czcionkami na iPadzie lub iPhonie. Z pomocą AnyFont możesz bez obaw tworzyć atrakcyjne prezentacje do wyświetlania na komputerze Mac lub PC. W większości przypadków iPhone’y lub iPady zastępują czcionki w prezentacjach, ponieważ ich nie znają.

Z pomocą AnyFont użytkownicy iOS mogą instalować dodatkowe czcionki w różnych formatach, takich jak TrueTypeFont, OpenTypeFont itp. Ponadto można ich używać w innych niezbędnych aplikacjach, takich jak Word, PowerPoint, Pages, Keynote itp. Jednak jedyną wadą AnyFont jest to, że nie możesz zmienić czcionki na swoim urządzeniu za pomocą tej aplikacji. Tutaj możesz pobierać czcionki tylko do użycia w innych aplikacjach.

Lepsze czcionki Fajne klawiatury

Pisanie podpisów i życiorysów stylowymi czcionkami to świetna zabawa, ale czy zastanawiałeś się nad pisaniem tekstów nowoczesnymi czcionkami? Better Font-s Cool Keyboard-s może spełnić Twoje pragnienie dzięki licznym stylowym czcionkom i unikalnym funkcjom.

Better Font-s Cool Keyboard-s to dobrze znana aplikacja z czcionkami z ponad 5 milionami użytkowników. Aplikacja może udostępniać kilka opcji czcionek, podobnie jak inne aplikacje, ale zapewnia najbardziej stylowe czcionki. Aplikacja ma 118 czcionek, z których 42 są bezpłatne, a dostęp do pozostałych wymaga wykupienia subskrypcji.

To, co sprawia, że ​​Better Font-s Cool Keyboard jest na naszej liście, to fajna funkcja pisania tekstu stylowymi czcionkami. Możesz używać niesamowitych czcionek tej aplikacji wszędzie, w tym na Facebooku, Twitterze, WhatsApp, Instagramie, iMessage i innych.

Fajne czcionki

Wiele osób unika korzystania z aplikacji klawiaturowych innych firm ze względu na mniej opcji dostosowywania klawiatury i podświetlanych wyświetlaczy, ale Cool Fonts łamie wszystkie te normy. Cool Fonts to fantastyczna darmowa aplikacja do czcionek z dziesiątkami opcji dostosowywania.

Wyobraź sobie aplikację z czcionkami ze stylową klawiaturą, licznymi opcjami czcionek i obsługą większości innych niezbędnych aplikacji. Tak, ta aplikacja ma wszystkie te cechy. Cool Fonts zawiera najlepsze czcionki i motywy klawiatury dla Ciebie.

Możesz zmienić styl czcionki bezpośrednio na klawiaturze, niezależnie od używanej aplikacji. Możesz używać fajnych czcionek we wszystkich aplikacjach społecznościowych i profilach online. Jest to bezpłatna aplikacja, ale może być konieczne dokonanie zakupów w aplikacji w celu uzyskania dodatkowych czcionek i funkcji.

Klawiatura Facemoji

Klawiatura Facemoji to jedna z najlepszych i najbardziej wydajnych aplikacji na tej liście. To fantastyczne połączenie funkcji Klawiatury Google z dodatkowymi funkcjami kreatywnymi.

Klawiatura Facemoji to bezpłatna i konfigurowalna aplikacja. Pod względem funkcji ta aplikacja ma wiele do zaoferowania. Facemoji jest popularny wśród użytkowników, ponieważ oferuje ponad 3000 emotikonów, ukrytych emotikonów Tik Tok, grafiki komentarzy, fajnych czcionek, GIF-ów itp.

Opcja motywów DIY aplikacji na klawiaturze to dodatkowy bonus. Aplikacja oferuje wiele uroczych motywów klawiatury, takich jak kocięta, kaczki itp. Poza tym możesz także wybrać dowolne zdjęcie z galerii jako tło klawiatury. Aplikacja obsługuje większość serwisów społecznościowych i ma opcję automatycznego wklejania, która pozwala zaoszczędzić czas.

Czcionki

Nie każdy lubi być głośny; mając to na uwadze, nasza następna aplikacja jest prosta. Czcionki to bezpłatna aplikacja na iOS, która doskonale łączy estetyczne i stylowe czcionki. Dość mylące prawda? Cóż, daj mi chwilę.

Podobnie jak większość podobnych aplikacji, nawet Fonts oferuje setki stylowych czcionek z ponad 50 motywami klawiatury. Ale to, co czyni go estetycznym, to jego prostota i prosty interfejs. Czcionki mogą być używane na różnych platformach mediów społecznościowych i mają wiele dodatkowych funkcji, takich jak czcionki naklejek, symbole, kaomoji i inne.

Aplikacja umożliwia również dostosowanie klawiatury i jest to jedna z najlepszych aplikacji, jeśli lubisz bawić się czcionkami w opowiadaniach, biografiach, wiadomościach tekstowych itp. Mimo że aplikacja jest bezpłatna, nadal możesz dokonywać zakupów w aplikacji aby jeszcze bardziej urozmaicić swoją grę z czcionkami.

Zmieniacz czcionek: niestandardowa klawiatura

Kiedy dostajemy moc dostosowywania, wszyscy staramy się ją w pełni wykorzystać. Zmieniacz czcionek: niestandardowa klawiatura może pomóc nam spełnić nasze pragnienie w najlepszy możliwy sposób.

Font Changer to potężna aplikacja z dziesiątkami kolekcji wszystkich niezbędnych funkcji. Ponieważ Twój nastrój zmienia się podczas rozmowy, nie sądzisz, że powinieneś również zmieniać czcionki w zależności od nastroju? Font Changer może ci w tym dokładnie pomóc.

Aplikacja Font Changer zawiera setki pięknych motywów klawiatury i ponad 150 czcionek. Umożliwia także użytkownikom wysyłanie plików GIF bezpośrednio z klawiatury iPhone’a. Oprócz gotowych motywów klawiatury możesz dostosować je do swoich preferencji. Font Changer to bezpłatna aplikacja, ale możesz uzyskać dostęp tylko do niektórych funkcji. Dlatego możesz także dokonywać zakupów w aplikacji, aby cieszyć się pełną wersją.

Klawiatura czcionek — Czcionki klawiatury

Używanie unikalnych czcionek jest zabawne, ale wyobraź sobie, że masz specjalną klawiaturę! Klawiatura czcionek — Czcionki klawiatury to bezpłatna aplikacja czcionek, która zapewnia nie tylko godne uwagi funkcje czcionek, ale także unikalne funkcje dostosowywania klawiatury.

Widziałeś wiele aplikacji na klawiaturę, które pozwalają zmieniać kolory klawiatury, ale co, jeśli powiem, że możesz teraz dodać efekt światła neonowego na klawiaturze? Tak, możesz to zrobić za pomocą aplikacji Font Keyboard – Czcionki klawiatury. Ta aplikacja ma wiele motywów i efektów klawiatury.

Jeśli mówimy o czcionkach, aplikacja oferuje dziesiątki fajnych czcionek, których można używać w wielu aplikacjach, w tym na Facebooku, WhatsApp, Twitterze, Snapchacie itp. Aplikacja ma zakupy w aplikacji, aby cieszyć się wszystkimi motywami klawiatury i czcionkami oraz wszystkimi to jest wolne od reklam.

Czcionki klawiatury ++ Fantazyjny tekst

Czcionki klawiatury ++ Fantazyjny tekst to prosta i trzeźwa aplikacja dla Ciebie. Przedstawiłem tę aplikację jako prostą i bezpośrednią, ponieważ ta aplikacja nie ma zaawansowanych funkcji, takich jak inne podobne aplikacje z naszej listy. Ale nadal jest bardzo preferowany ze względu na swoją wszechstronność.

Czcionki klawiatury ++ Fantazyjny tekst daje użytkownikom ponad 40 fantastycznych opcji czcionek. Mimo że liczba jest mniejsza w porównaniu, większość czcionek jest atrakcyjna i niepowtarzalna w użyciu. Klawiatura z czcionkami ++ Fancy Text jest wszechstronna we wszystkich aplikacjach do czatowania i serwisach społecznościowych.

Oprócz tego Kaomojis w aplikacji działają jak wisienka na torcie ze względu na ich estetyczny wygląd. Aplikacja umożliwia dostosowanie koloru klawiatury, wpisywanie tekstów zgodnie z akcentem przez długie naciśnięcie klawisza i nie tylko.

iFont

iFont to bezpłatna aplikacja czcionek na iOS, podobna do AnyFont. iFont różni się od większości aplikacji na liście, ponieważ nie zapewnia klawiatury ani nie zmienia czcionek systemowych. Zamiast tego umożliwia pobranie dodatkowych czcionek na urządzenie, aby używać ich w niezbędnych aplikacjach.

Aplikacja oferuje dziesiątki czcionek do pobrania w różnych formatach, w tym .ttf, .ttc, .otf itp. Aplikacja może nie obsługiwać wszystkich aplikacji, ale iFont jest jedną z najczęściej sugerowanych aplikacji dla profesjonalnych użytkowników.

Wniosek

iOS zawsze kontrolował możliwości dostosowywania urządzeń od pierwszych dni. Uzyskanie swobody dostosowywania czcionek na iPhonie jest jak spełnienie fantazji dla ich użytkowników. Jeśli chodzi o aplikacje czcionek, możesz znaleźć tysiące aplikacji online. Dlatego, aby ułatwić to trudne zadanie, udostępniliśmy jedne z najlepszych aplikacji do obsługi czcionek, które nie tylko poprawią wyświetlanie telefonu, ale także pomogą w innych zadaniach.

Jeśli masz telefon z Androidem, możesz spojrzeć na te aplikacje klawiatury na Androida.

x