11 najlepszych platform sprzedaży wideo, które zmienią Twoją strategię sprzedaży

Rynek sprzedaży wideo przeżywa boom, a doświadczone firmy wykorzystują go do wzmocnienia swoich strategii marketingowych. Dzięki platformie sprzedaży wideo firmy mogą tworzyć spersonalizowane wrażenia wideo dla swoich klientów, co skutkuje większą liczbą zawieranych transakcji.

Platformy te ułatwiają firmom nawiązywanie kontaktu z odbiorcami i atrakcyjniejsze prezentowanie produktów. Jeśli jesteś gotowy, aby przenieść swoją sprzedaż na wyższy poziom, czytaj dalej o najlepszych dostępnych platformach sprzedaży wideo.

Co to jest platforma sprzedaży wideo?

Platforma sprzedaży wideo umożliwia firmom tworzenie, dystrybucję i śledzenie treści wideo. Ta platforma umożliwia firmom tworzenie angażujących treści, które zwiększają sprzedaż, wspierają relacje z klientami i budują świadomość marki.

Platformy sprzedaży wideo zapewniają również analitykę do śledzenia i mierzenia skuteczności wideo. Ostatecznie platformy sprzedaży wideo pozwalają firmom ulepszyć marketing i dotrzeć do większej liczby osób.

W jaki sposób platforma sprzedaży wideo pomaga w rozwoju firmy?

✔ Poszerz grono odbiorców: platformy sprzedaży wideo umożliwiają firmom dotarcie do klientów poza ich tradycyjnymi granicami geograficznymi.

✔ Zwiększ zaangażowanie: film może stworzyć bardziej znaczącą interakcję z klientem niż wiadomość tekstowa.

✔ Buduj zaufanie: jeśli treści wideo są wykorzystywane do personalizacji obsługi klienta, może to pomóc w budowaniu zaufania klientów.

✔ Generowanie leadów: Platforma sprzedaży wideo służy do edukowania klientów i generowania leadów sprzedażowych dotyczących produktów i usług.

✔ Zwiększ liczbę konwersji: platformy sprzedaży wideo mogą poprawić współczynniki konwersji, zapewniając klientom bardziej wciągające i interaktywne wrażenia. Ponieważ wideo jest bardziej wciągające, platformy sprzedaży wideo pomagają firmom dotrzeć do większej liczby osób.

Przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych dostępnych platform sprzedaży wideo, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż:

Dubb

Platforma sprzedaży wideo Dubb pozwala przekształcić i zoptymalizować strategię sprzedaży. Firmy mogą zwiększać przychody, wykorzystując platformę marketingu wideo Dubb do przyciągania klientów i zawierania transakcji.

Co więcej, Dubb umożliwia firmom ocenę wpływu i wydajności ich wideo oraz ciągłe ich ulepszanie. Możesz także łatwo i szybko tworzyć wysokiej jakości filmy na platformie Dubb za pomocą wstępnie zaprojektowanych szablonów i filmów stockowych.

Podsumowując, Dubb to innowacyjna platforma sprzedaży wideo, która pomaga firmom unowocześnić sprzedaż. Wideo może usprawnić komunikację sprzedażową, budować relacje i poprawiać wyniki sprzedaży. Dubb ma wiele funkcji i intuicyjny interfejs, co czyni go doskonałym narzędziem dla firm w epoce cyfrowej.

Bonjoro

Jeśli znasz narzędzia do wyszukiwania materiałów wideo, wiesz, jak żmudne może być tworzenie tematów i wiadomości. Bonjoro może rozwiązać ten problem.

Bonjoro to imponująca platforma sprzedaży wideo, która zapewnia łatwy i szybki sposób tworzenia spersonalizowanych wiadomości wideo. Ta platforma sprzedaży wideo ma na celu pomóc Ci skalować wysiłki sprzedażowe, budować relacje i szybciej zawierać transakcje.

Interfejs Bonjoro jest intuicyjny i łatwy w użyciu, dzięki czemu możesz szybko tworzyć profesjonalnie wyglądające filmy. Co więcej, możesz korzystać z jego potężnych narzędzi analitycznych do śledzenia wydajności swoich filmów i kampanii. Strategia sprzedaży Bonjoro pozwala dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów, zwiększając sprzedaż.

Wyślij iskrę

Sendspark to platforma sprzedaży wideo zaprojektowana w celu zwiększenia sprzedaży biznesowej. Ma potencjał do zmiany strategii sprzedaży firm.

SendSpark umożliwia tworzenie spersonalizowanych wiadomości wideo, które można wysyłać bezpośrednio do klientów za pomocą przyjaznego dla użytkownika interfejsu. SendSpark pomaga zaoferować swoim klientom angażujące i ludzkie doświadczenie sprzedażowe.

Uzyskasz więcej interakcji z klientami, jeśli będziesz nagrywać i udostępniać spersonalizowane filmy. Sendspark pozwala tworzyć filmy, które wyjaśniają wartość Twojej firmy i spełniają jej specyficzne potrzeby. Możesz wzmocnić swoje relacje z klientami i potencjalnymi klientami, kontaktując się z nimi.

Platforma umożliwia użytkownikom dostosowywanie szablonów, analizowanie danych i uzyskiwanie dostępu do spostrzeżeń opartych na sztucznej inteligencji. Integruje się również z rozwiązaniami CRM i e-mail w celu zwiększenia konwersji potencjalnych klientów.

BombaBomba

Bez wątpienia platforma do przesyłania wiadomości wideo BombBomb zwiększy Twoją sprzedaż. Możesz wysyłać spersonalizowane wiadomości wideo, aby zwiększyć liczbę generowanych leadów.

Dzięki tej platformie Twoi przedstawiciele handlowi mogą wysyłać e-maile wideo jeden do jednego do potencjalnych klientów z dowolnego miejsca. BombBomb zapewnia dużą elastyczność i wgląd, pozwalając Ci monitorować, kiedy i jak długo potencjalni klienci oglądają Twoje filmy i ich interakcje z nimi.

Kilka platform CRM jest kompatybilnych z BombBomb, więc możesz wybrać tę, która jest dla Ciebie najwygodniejsza. W dowolnej części filmu możesz umieścić wezwanie do działania, aby zmusić widzów do działania.

Covideo

Platforma Covideo zapewnia firmom konfigurowalne wiadomości wideo w celu poprawy ich strategii sprzedaży i marketingu. Użytkownicy mogą tworzyć, udostępniać i śledzić filmy za pomocą takich funkcji, jak hosting wideo, nakładki z wezwaniami do działania i analizy.

Platforma Covideo pomaga zespołom sprzedaży generować potencjalnych klientów, angażować klientów i tworzyć spersonalizowane ścieżki zakupowe. Jest to rewolucja w tworzeniu wciągających, wpływowych i spersonalizowanych filmów.

Łatwy w użyciu interfejs CoVideo pozwala użytkownikom łatwo nagrywać i dostosowywać filmy. Integruje się z istniejącymi przepływami pracy komunikacji. Platforma umożliwia wysyłanie filmów bezpośrednio z CRM, klienta poczty e-mail i innych narzędzi sprzedażowych, dzięki czemu zaoszczędzisz czas i zaprezentujesz swoje filmy właściwym osobom.

Covideo ułatwia komunikację z potencjalnymi klientami, klientami i współpracownikami. Połącz więc swoją firmę z łatwym w użyciu interfejsem Covideo, bezproblemową integracją i potężnymi narzędziami analitycznymi.

Wideo na temat: hipopotam

Platforma Hippo Video umożliwia firmom tworzenie, hostowanie i udostępnianie filmów za pomocą chmury. Edytor wideo typu „przeciągnij i upuść” oferuje analizę wideo opartą na sztucznej inteligencji, niestandardowe opcje i intuicyjny interfejs użytkownika.

Możesz użyć tej platformy do tworzenia atrakcyjnych filmów do celów marketingowych, szkoleniowych i sprzedażowych. Platforma Hippo Video integruje się również z Salesforce, Marketo i HubSpot. Ponadto zespoły mogą współpracować i udostępniać opinie wideo, co ułatwia im wspólną pracę.

Politycznie niezależny

Platforma Maverick wykorzystuje sztuczną inteligencję i technologie automatyzacji, aby zrewolucjonizować procesy biznesowe i usprawnić przepływy pracy. Dzięki Maverick organizacje mogą rozwijać się szybciej, wydajniej i wydajniej.

Maverick ma wbudowane funkcje zarządzania projektami, śledzenia zadań, komunikacji i współpracy. Intuicyjny interfejs Maverick ułatwia tworzenie, wyznaczanie terminów i śledzenie zadań w czasie rzeczywistym. Optymalizuje alokację zasobów, aby projekty przebiegały zgodnie z planem.

Możesz używać go jako urządzenia wirtualnego napędzanego przez sztuczną inteligencję, które pomaga pracować mądrzej. Analizuje zachowania użytkowników i przedstawia spersonalizowane sugestie, które pomogą Tobie i Twojemu zespołowi lepiej wykonywać swoją pracę. Możesz zautomatyzować powtarzalne zadania, zarządzać czasem, a nawet otrzymywać proaktywne alerty.

Maverick pomaga firmom być bardziej wydajnymi, współpracować i odnosić sukcesy. Usprawnia przepływ pracy, usprawnia komunikację i zwiększa produktywność w dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu.

Wideoforma

Videoform rewolucjonizuje strategie sprzedaży poprzez wykorzystanie wideo. Videosform to wszechstronna platforma marketingu wideo, która pomaga firmom tworzyć atrakcyjne, dostosowane treści wideo, które zwiększają sprzedaż.

Videoform pozwala użytkownikom tworzyć angażujące filmy demonstrujące ich propozycję wartości i angażujące docelowych odbiorców.

Videoform oferuje narzędzia analityczne, które umożliwiają firmom śledzenie i optymalizację treści wideo w celu uzyskania maksymalnej skuteczności. W ten sposób firmy mogą skuteczniej osiągać swoje cele. Intuicyjny projekt Videoform ułatwia firmom szybkie i łatwe tworzenie oszałamiających filmów.

OneMob

OneMob to oparta na chmurze platforma do tworzenia, zarządzania i udostępniania treści multimedialnych, takich jak filmy, prezentacje i seminaria internetowe. Firmy mogą z łatwością tworzyć profesjonalnie wyglądające treści i udostępniać je docelowym odbiorcom.

Firmy mogą również śledzić i analizować skuteczność swojego asortymentu za pomocą narzędzi analitycznych i śledzących.

Podwórko

Vidyard pomaga specjalistom ds. sprzedaży w pozyskiwaniu i osiąganiu wyników za pomocą wideo. Platforma umożliwia nagrywanie filmów z przeglądarki, komputera stacjonarnego lub urządzenia mobilnego.

Witryna posiada rozszerzenie dla przeglądarki Chrome, które umożliwia nagrywanie bezpośrednio z przeglądarki. Jeśli chcesz udostępnić wideo w mediach społecznościowych, skopiuj i wklej link.

Vidyard jest uważany za wiodące oprogramowanie do wyszukiwania wideo dla sprzedawców ze względu na szeroki zakres funkcji i wygodę. Na przykład Vidyard powiadamia Cię, gdy ktoś ogląda Twoje filmy i informuje o lokalizacji.

Istnieje również kilka małych, ale przydatnych funkcji. Jeśli zmienisz miniaturę swojej strony internetowej, potencjalni klienci szybciej Cię rozpoznają. Możesz dodawać podpisy i metadane, aby poprawić rankingi w wyszukiwarkach.

Szybka strona

Quickpage to internetowa platforma sprzedaży wideo do współpracy, która umożliwia zespołom zarządzanie projektami, przydzielanie zadań i komunikację w czasie rzeczywistym. Dostępnych jest kilka funkcji, w tym udostępnianie plików, zarządzanie projektami, śledzenie zadań itp.

Quickpage jest łatwy w użyciu, umożliwiając zespołom efektywniejszą i wydajniejszą współpracę. Specjaliści ds. sprzedaży mogą tworzyć wiadomości wideo, które pozostawiają niezatarte wrażenie na potencjalnych i obecnych klientach.

Możesz nagrywać filmy z kamery internetowej i wysyłać je do innych lub przesyłać nagrane wcześniej filmy. Quickpage pozwala zespołom sprzedaży tworzyć angażujące prezentacje wideo, które skutecznie komunikują ich propozycje wartości i angażują docelowych odbiorców.

Możesz edytować filmy z napisami, przyciskami wezwania do działania i elementami brandingowymi, co zapewnia profesjonalny wygląd filmów.

Ostatnie słowa

Platformy sprzedaży wideo pomagają dotrzeć do większej liczby klientów i zawrzeć więcej transakcji. Możesz prezentować swoje produkty lub usługi za pośrednictwem platform sprzedaży wideo, aby zaangażować klientów.

Wspomniane wyżej najpopularniejsze platformy sprzedaży wideo pomagają firmom śledzić sprzedaż. Właściciele firm mogą w ten sposób zwiększyć rentowność i sprzedaż, inwestując w odpowiednią platformę sprzedaży wideo.

Następnie sprawdź, dlaczego marketing wideo jest ważny dla Twojej firmy.

x