12 najlepszych deskorolek elektrycznych, które powinieneś dostać teraz

Udostępnij teraz w social media:

Jeśli kochasz przygodę, musisz mieć świadomość istnienia elektrycznych deskorolek. Ich styl, design i wykończenie są zrobione tak, aby zapewnić Ci niezapomniane wrażenia z jazdy.

Występują w różnych wzorach i stylach. Oferują wiele funkcji i można ich używać na krótkich dystansach i dojazdach na duże odległości, w zależności od celu i wagi, jaką mogą wytrzymać.

W tym artykule znajdziesz szczegółowe informacje na temat niektórych z najlepszych deskorolek elektrycznych, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić o dokonanie właściwego wyboru.

Zrozummy podstawową koncepcję, a następnie zagłębmy się w dokładne zrozumienie, czym jest elektryczna deskorolka. Na końcu tego artykułu będziesz mógł również ocenić rodzaj elektrycznej deskorolki, którą chcesz kupić dla siebie.

Czym są deskorolki elektryczne?

Deskorolki elektryczne lub esk8 zyskują popularność ze względu na swój styl i zabawę. To, co czyni je atrakcyjnymi, to fakt, że wewnątrz ich kół znajdują się silniki. Są również dostarczane z wymienną baterią.

Nie tylko to, w tych elektrycznych deskorolkach znajdziesz również elementy z włókna szklanego i metalu. Możesz również znaleźć inne modyfikacje, które poprawiają wygląd i ogólne piękno tych elektrycznych deskorolek, takie jak reflektory LED i tylne światła.

Decki tych elektrycznych deskorolek mogą być sztywne lub elastyczne w zależności od materiału, z którego są wykonane. Mogą być drewniane lub plastikowe i zapewniają pożądaną wytrzymałość. Jeśli chcesz używać swojej elektrycznej deskorolki na płaskim terenie, możesz wybrać sztywniejszą deskę, natomiast na bardziej wyboistych nawierzchniach najlepiej sprawdzą się deskorolki elastyczne.

Jakie są zalety deskorolki elektrycznej nad innymi deskorolkami?

Kiedy odwiedzasz rynek, aby dokonać wyboru i kupić deskorolkę, porównujesz pewne cechy tych dwóch produktów, aby pomóc Ci zdecydować, który z nich będzie lepszym rozwiązaniem. W tym miejscu wymienimy niektóre z zalet deskorolek elektrycznych.

Łatwy do nauczenia i jazdy

Nauka jazdy na elektrycznej deskorolce jest bardzo łatwa. Występuje w trzech różnych trybach, tj. początkujący, średni i ekspert. Możesz dostosować poziom zgodnie ze swoją wiedzą i nauczyć się z łatwością balansować i korzystać z elektrycznej deskorolki. Jeśli jesteś początkującym, możesz przejść do trybu „Ucznia”, aby uzyskać lepszą moc i równowagę. Z czasem zdobędziesz wymagane umiejętności i nauczysz się bezproblemowo obsługiwać deskorolkę elektryczną.

Hamulec regeneracyjny

Ponieważ deskorolki elektryczne działają na baterie, musisz je ładować, gdy energia się wyczerpie. Producent zapewnia, że ​​żywotność baterii deskorolki elektrycznej jest długa. Dlatego dodaje do deskorolki funkcję generowania energii podczas hamowania. Opiera się to na energii odnawialnej, dzięki czemu system może działać dłużej, niż powinien.

Kontroler bezprzewodowy

Deskorolki elektryczne mają wbudowane czujniki. Są one również połączone ze zdalnym sterowaniem przez Bluetooth. Ten pilot uprawnia kierowcę do kontrolowania przyspieszenia i prędkości urządzenia. Dzięki bezprzewodowemu sterowaniu uzyskujesz lepsze i płynniejsze wrażenia z jazdy, unikając jednocześnie pchania deskorolki podczas każdej jazdy. W ten sposób nauka i jazda na deskorolce stają się przyjemnym doświadczeniem edukacyjnym.

  Jak wyświetlić datę ostatniego dostępu do aplikacji w systemie Windows 10

Wysoka prędkość, długa bateria

Możesz regulować prędkość elektrycznych deskorolek za pomocą pilota. Dzięki temu nie będziesz musiał wkładać zewnętrznej energii, aby popchnąć urządzenie i sprawić, by działało.

Te deskorolki mają również długą żywotność baterii, więc nie musisz się martwić o wyczerpanie baterii od czasu do czasu. Możesz bawić się bez ograniczeń podczas jazdy i gromadzić piękne wspomnienia.

Kupując deskorolkę elektryczną zawsze chcesz kupować najlepszą. Istnieją funkcje i żywotność baterii, które możesz sprawdzić, a następnie sfinalizować elektryczną deskorolkę, którą chcesz posiadać. Ułatwiamy Ci proces doboru deskorolki. Tutaj wymienimy najlepsze dostępne deskorolki elektryczne, abyś mógł przewijać ich funkcje i wybrać tę, którą chcesz kupić.

Bez dalszej zwłoki przeskoczmy bezpośrednio do listy najlepszych deskorolek elektrycznych, które możesz wypróbować.

Evolve Hadean Bamboo All Terrain

Nazwa tej deskorolki pochodzi z najwcześniejszego okresu, w którym na Ziemi powstało życie. Ewoluuj hadeański bambus deskorolka oferuje swoim klientom najlepszą wydajność i jakość. Pokład jest pokryty bambusem i włóknem szklanym, aby zapewnić solidność i stabilność.

Cechy

 • Może osiągnąć maksymalną prędkość 26 mil na godzinę.
 • Na jednym ładowaniu może pokonać dystans do 25 mil.
 • Jest wyposażony w światła awaryjne, które zapalają się po naciśnięciu hamulców.
 • Jest dostarczany z dwoma silnikami o mocy 3000 W.
 • W zestawie sterownik silnika E-FOC.

Evolve jest wyposażony w projekty inspirowane wydajnością, dzięki czemu możesz jeździć na deskorolkach z olśniewającymi funkcjami.

Deskorolka elektryczna MEEPO Shuffle

Elektryczna deskorolka MEEPO została zaprojektowana tak, aby bezproblemowo obsługiwać i przenosić znaczną wagę razem z Tobą z jednego miejsca do drugiego. Elegancki design i fantastyczne wykończenie to kolejna atrakcja tej elektrycznej deskorolki.

Cechy

 • Działa najlepiej przy prędkości 29 mil/h, co jest jednocześnie maksymalną osiągalną prędkością.
 • Elektryczna deskorolka MEEPO może przejechać łącznie 11 mil na jednym ładowaniu.
 • Najbardziej zdumiewającym faktem jest to, że bez problemu poradzi sobie z 45 stopniami stoku zjazdowego.
 • Korzystając z ładowarki 8A, możesz całkowicie naładować deskę w ciągu 28 minut.
 • Może tolerować maksymalne obciążenie 300 funtów.

Elektryczna deskorolka MEEPO Shuffle to klasyczna deskorolka dostępna na rynku. Jedno naciśnięcie przycisku sprawi, że nudne dojazdy napełnią się adrenaliną.

Backfire G2

Deskorolka Backfire G2 jest idealna do dojazdów do biura, pobliskiego rynku lub w dowolne miejsce. Uruchom urządzenie, dostosuj prędkość zgodnie ze swoją wolą, a wszystko jest gotowe na ekscytujące i komfortowe wrażenia.

Cechy

 • Dwie piasty silnika, każda wyposażona w silniki o mocy 400 W.
 • Backfire G2 ma elastycznie zakrzywiony pokład, zapewniając w ten sposób stabilność i przygodę.
 • Po całkowitym naładowaniu może pokonać dystans od 11 do 12,5 mil.
 • Maksymalna prędkość jaką może osiągnąć to 24 mil na godzinę.
 • Może wytrzymać maksymalną wagę 240 funtów.

Nowy pilot LCD to najlepsza cecha deskorolki elektrycznej Backfire G2. Wyświetla wszystkie niezbędne informacje, takie jak akumulator, prędkość, zasięg itp., jednym spojrzeniem podczas jazdy.

  Jak wyłączyć alerty dla wiadomości grupowych na LinkedIn

Deskorolka elektryczna JKing

Deskorolka elektryczna JKing została zaprojektowana przy użyciu 5 warstw klonu i 2 warstw bambusa, aby zapewnić płynną i stabilną jazdę. Jest idealny do dojazdów do pracy i wędrówek po ulicach i zapewnia dostęp do płynnej jazdy.

Cechy

 • Po pełnym naładowaniu może pokonać dystans 8,2 mil.
 • Pełne naładowanie baterii trwa 4 godziny.
 • Deska elektryczna JKing może osiągnąć maksymalną prędkość 16,7 mil na godzinę.
 • Może pokonywać podjazd o nachyleniu 12 stopni.
 • Może wytrzymać maksymalną wagę 210 funtów.

Kolejną doskonałą cechą tej elektrycznej deskorolki jest to, że istnieją 3 różne tryby prędkości, dzięki którym Twoja jazda będzie pełna przygód, kiedy tylko zechcesz.

TeamGee H20G

Deskorolka elektryczna TeamGee H20G składa się z 8 warstw klonu kanadyjskiego i jednej warstwy włókna szklanego. Gwarantuje pełną stabilność i komfort swoim użytkownikom. Jest odporny na wstrząsy i stabilny, aby poprawić wrażenia z jazdy.

Cechy

 • TeamGee H20G może z łatwością pokonywać nachylenie 30 stopni.
 • Gumowe koła są zaprojektowane w taki sposób, aby skutecznie amortyzowały wstrząsy.
 • Oferuje 4 tryby hamowania i prędkości, aby zapewnić niezrównane wrażenia.
 • Może osiągnąć maksymalną prędkość 26 mil na godzinę.
 • Na jednym ładowaniu z łatwością pokonuje dystans od 12 do 18 mil.

Przejedź się w dowolnym terenie z elektryczną deskorolką TeamGee H20G, aby Twoja podróż była pełna przygód.

Maksymalnie 2 Pro

Maksymalnie 2 Pro to jedna z najbardziej fantastycznie wyglądających i doskonale zaprojektowanych deskorolek, która umożliwia łatwe dojazdy w dowolne miejsce. Szybkość, budowa i moc obiecują płynną i uczciwą jazdę.

Cechy

 • Może osiągnąć maksymalną prędkość 24 mil na godzinę.
 • Maksymalny dystans, jaki może pokonać na pełnym naładowaniu, to 15 mil.
 • Z Max 2 Pro możesz łatwo wspiąć się na zbocze o kącie 28 stopni.

Możesz całkowicie polegać na elektrycznej deskorolce Max 2 Pro podczas krótkich dojazdów i podróży.

Deskorolka elektryczna KYNG

The Deskorolka elektryczna KYNG to jedna z najlepszych i najlepszych deskorolek stworzonych z najwyższą precyzją. 5 warstw grubego klonu jest powodem ich solidności i stabilności.

Cechy

 • 4 różne tryby prędkości od początkującego do eksperta.
 • Deskorolka KYNG może osiągnąć najwyższą prędkość 23 mil na godzinę.
 • Deskorolka KYNG pozwala na przejechanie 12-15 mil na jednym ładowaniu.
 • Całkowite naładowanie i płynne działanie płyty zajmuje 2 godziny.

Zdobądź deskorolkę elektryczną KYNG, aby uzyskać niesamowicie płynną i wygodną jazdę.

Likaon GR

Likaon GR został zaprojektowany z funkcjami, które skradną Twoje serce. Trwała metalowa skorupa, ciężarówka odlewana grawitacyjnie i łożyska ABEC-11 to główne punkty przyciągania tych deskorolek.

Cechy

 • Deskorolka Lycaon może osiągnąć prędkość 23 mil na godzinę.
 • Na jednym ładowaniu deskorolką możesz pokonać dystans 15-18 mil.
 • Występuje w silnikach dwóch różnych typów. Możesz wybrać dwa silniki 1000 W lub dwa silniki 480 W.
 • Wymaga łącznie od 3 do 4 godzin ładowania.
 • Deskorolka Lycaon może wytrzymać maksymalne obciążenie 220 funtów.

Lycaon GR to atrakcyjny wizualnie eboard, który działa z mocnym i płynnym mechanizmem.

Hiboy S22

Szczegółowy projekt i najwyższej klasy funkcje Deskorolka Hiboy S22 uczynić z niego punkt przyciągania kupujących i widzów. Zapewnia płynną jazdę, eliminując wszystkie obawy i skargi.

Cechy

 • Deskorolka Hiboy S22 może osiągnąć maksymalną prędkość 18,6 mil na godzinę.
 • Deskorolka na jednym ładowaniu może przejechać łącznie 12,5 mil.
 • Jest wyposażony w podwójny silnik, który działa z mocą 500 W.
 • Posiada 4 tryby hamowania i jazdy.
 • Dzięki deskorolce Hiboy S22 możesz łatwo wspiąć się na wzniesienie o nachyleniu 20°.
  Jak pingować komputery lub strony internetowe, sprawdzić ich stan

Niezależnie od tego, czy jeździsz po gładkiej drodze, czy w pagórkowatym terenie, możesz to wszystko zrobić dzięki elektrycznej deskorolce Hiboy S22.

Maxfind Max4 Pro

The Maxfind Max4 Pro deskorolka elektryczna jest idealna do codziennych dojazdów i zaspokajania codziennych potrzeb. Jest wyposażony w wymienną baterię, która ułatwia proces ładowania.

Cechy

 • Maxfind Max4 Pro może pokonać od 17 do 34 mil na jednym ładowaniu.
 • Najwyższa osiągalna prędkość to 25 mil na godzinę.
 • Jest wyposażony w 2 silniki piast o mocy 750 W każdy.
 • Pokład wykonany z 8-warstwowego klonu kanadyjskiego.
 • Jest wyposażony w akumulator, który można wyjąć w ciągu kilku sekund, a nawet można nosić kilka akumulatorów.

Oprócz tych funkcji, inteligentny model 4-biegowy pozwala precyzyjnie dostosować moc wyjściową, aby poprawić płynność jazdy.

Krążownik

The Deskorolka dot Cruiser zapewnia idealne połączenie sztywności, gładkości i szybkości. Jest wyposażony w silnik i akumulator, dzięki którym jazda jest płynna i przyjemna. Możesz zdecydować się na dwa silniki i poprawić wrażenia z jazdy.

Cechy

 • Może osiągnąć maksymalną prędkość 19 mil na godzinę.
 • Na jednym ładowaniu może pokonać łącznie 27 mil.
 • Trzy tryby jazdy, tj. Nowicjusz, Eko i Ekspert.
 • Wymienna konfiguracja baterii.
 • Magnetyczny kabel ładujący do zdalnego sterowania.

Deskorolka dot Cruiser to idealne połączenie mocy, mobilności, szybkości i zasięgu.

WOWGO 2S MAX

The WOWGO 2S MAX oferuje płynną jazdę. Uzyskujesz dostęp do lepszej prędkości i wyższego momentu obrotowego, poprawiając w ten sposób ogólne wrażenia z jazdy. Deskorolka może poruszać się z prędkością 28 mil na godzinę, zwiększając w ten sposób szybkość i uprawniając do ścigania się z wiatrem.

Cechy

 • 2 silniki o mocy 550 watów w każdym silniku
 • Może podróżować przez około 14,3 mil.
 • Bateria wysokiego napięcia, która wytwarza baterię 50,4 V.
 • Czysta i obszerna matowa taśma grip, która zapewnia lepszą amortyzację wstrząsów.
 • 8 warstw drewna bambusowego i włókna szklanego w celu zwiększenia jakości.

WOWGO 2S MAX ma solidną konstrukcję z trwałością i elastycznością, zapewniającą lepsze wrażenia z jazdy.

Wniosek

Teraz, gdy masz już podstawowe pojęcie o konstrukcji i funkcjach elektrycznych deskorolek oraz ich zaletach, możesz łatwo zdecydować, którą deskorolkę chcesz kupić i dlaczego.

Deskorolki elektryczne dodają Twojemu życiu przygody, emocji i szybkości. Możesz dostosować wrażenia z jazdy do swojej wiedzy i powoli nauczyć się obsługiwać i jeździć na tych elektrycznych deskorolkach. Wybierz deskorolkę, która spełni Twoje wymagania, oferując jednocześnie prędkość i przebieg.

Możesz również spojrzeć na niektóre rowery treningowe, aby zachować formę.

x