Najlepsze platformy do nauki kodowania, które zmienią Twoją karierę

Musisz dobrze sobie radzić w swojej karierze, ale czasami, gdy oceniasz swój rozwój i czujesz się zboczony w pewnym momencie. Chciałeś cofnąć się w czasie i zmienić swoją decyzję zawodową.

Wybór kariery dla siebie może być przytłaczający — to naturalne. Być może przez całe życie praktykowałeś biologię, sztukę lub handel, ale teraz widzisz skalowalną karierę programisty. Ale boisz się więc, jak zacząć od zera. Ale powiedziawszy to, „nigdy nie jest za późno, aby wszystko naprawić”.

Ponieważ zapotrzebowanie na programistów wciąż rośnie, wiele osób szuka sposobów na wejście do branży. Jedną z popularnych opcji jest Bootcamp z kodowaniem. Rozumiemy, jak obozy szkoleniowe kodowania to nowe hacki do nauki umiejętności kodowania w krótkim czasie.

W tym artykule omówimy wszystko, co musisz wiedzieć o tych przyspieszonych kursach kodowania i o tym, jak są one odpowiednie dla Ciebie.

Czym jest Bootcamp dotyczący kodowania? 🧑‍💻

Obozy startowe kodowania to intensywne, wciągające programy, które uczą ludzi umiejętności potrzebnych do zostania programistami. Zwykle trwają kilka miesięcy i obejmują języki programowania, algorytmy i zasady inżynierii oprogramowania.

Bootcampy mogą być doskonałą opcją dla osób, które chcą zostać programistami, ale nie mają czasu ani zasobów, aby kontynuować tradycyjny czteroletni stopień naukowy z informatyki. Mogą być również odpowiednie dla osób z doświadczeniem w programowaniu, które chcą podnieść swoje umiejętności.

Bootcampy z kodowania mogą mieć różną długość, ale większość trwa od 10 do 12 tygodni. W tym czasie studenci poznają różne języki i narzędzia programowania oraz będą mieli możliwość pracy nad projektami.

Po ukończeniu bootcampu kodowania absolwenci będą mogli ubiegać się o pracę jako programiści. A dzięki odpowiednim umiejętnościom i doświadczeniu mogą również zostać głównymi programistami lub inżynierami oprogramowania.

Czy jest odpowiedni dla programistów?

Jako programista możesz się zastanawiać, czy bootcamp kodowania jest właśnie dla Ciebie. Przed podjęciem decyzji należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy.

Najpierw rozważ swoje cele zawodowe. Jeśli chcesz być programistą, bootcamp kodowania może dać ci niezbędne umiejętności. Jeśli jednak interesujesz się inną dziedziną, taką jak tworzenie stron internetowych lub nauka o danych, możesz nie potrzebować szkolenia z kodowania.

Po drugie, pomyśl o swoim stylu uczenia się. Obozy szkoleniowe z kodowania są intensywne i w szybkim tempie nauczysz się nowego materiału. Jeśli wolisz bardziej zrelaksowane środowisko nauki, bootcamp może nie być dla Ciebie odpowiedni.

Po trzecie, rozważ koszt. Bootcampy mogą być drogie, więc upewnij się, że jesteś przygotowany na inwestycję.

Na koniec porozmawiaj z innymi programistami. Mogą dać Ci wgląd w to, czy Bootcamp kodowania jest dla Ciebie odpowiedni.

Jako entuzjasta technologii zawsze jestem ciekaw, jak inni programiści uczą się kodować. Niedawno nawiązałem kontakt z kilkoma programistami, którzy przeszli przez bootcampy kodowania i byli zainteresowani poznaniem ich doświadczeń.

Kodowanie Bootcamp jest prawdopodobnie najlepszym sposobem nauki, jeśli naprawdę chcesz nauczyć się kodu i coś z niego wyciągnąć. Bootcampy pozwalają zainwestować w kurs, nawet jeśli nie masz ochoty pracować. Bootcampy przygotowują studentów do praktycznej pracy rozwojowej.

Surowy KashiwalProgramista

Podczas rozmowy z kelwin, osoba mająca wpływ na technologię na Twitterze, która obecnie uczy się React na Bootcampie. Mówił o tym, w jaki sposób „bootcampy mogą wskazać kierunek, w jaki sposób twoje studia powinny być merytoryczne”, niezależnie od ustalania nierealistycznych harmonogramów nauki.

Bootcampy to nie tylko szybka nauka z niejasnymi podstawami i podstawami. W rzeczywistości więcej o nauce pod opieką ekspertów z odpowiednim zestawem standardowych zasobów, które są dostępne dla Ciebie.

Doświadczenia technologicznego influencera Kelvina po bootcampie

Jeśli rozważasz bootcamp z kodowaniem, poświęć trochę czasu na zbadanie opcji i upewnij się, że jest dla Ciebie odpowiedni.

Zastanawiasz się, kiedy rozpocząć bootcamp kodowania?

Bootcampy to nowa forma edukacji technicznej. Świat rozwija się najszybciej pod względem innowacji, a kto nimi kieruje: Oczywiście CODERS!

Kodowanie Bootcampy są wskazane jak najwcześniej. Świat przeszedł poza „A jak jabłko”. Uczniowie powinni rozwijać umiejętności analitycznego myślenia od dnia, w którym zaczynają rozwijać swój mózg. Wczesny użytkownik jest zawsze lepszym koderem.

Główne umiejętności wymagane podczas bootcampu kodowania

Obozy startowe kodowania to doskonały sposób na zostanie programistą. Istnieją jednak pewne umiejętności, które są niezbędne do odniesienia sukcesu w tych programach. Oto główne umiejętności wymagane w programowaniu obozów szkoleniowych:

#1. Mocne podstawy w informatyce

Obozy startowe kodowania wymagają solidnych podstaw w informatyce. Aby odnieść sukces, uczniowie muszą być w stanie zrozumieć algorytmy i struktury danych.

#2. Biegłość w języku programowania

Aby odnieść sukces w szkoleniu z kodowania, uczniowie muszą być biegli w co najmniej jednym języku programowania. Umożliwi im to pisanie kodu, który jest wydajny i spełnia wymagania projektu.

#3. Dbałość o szczegóły

Obozy szkoleniowe z kodowania wymagają od uczniów zwracania uwagi na szczegóły. Muszą być w stanie identyfikować błędy w swoim kodzie i je naprawiać. Ta dbałość o szczegóły jest niezbędna, aby zostać odnoszącym sukcesy programistą.

#4. Zdolności zarządzania czasem

Obozy startowe kodowania wymagają od uczniów ukończenia projektów w określonym czasie. Dlatego niezbędne są umiejętności zarządzania czasem. Uczniowie muszą umieć mądrze zaplanować swój czas, aby ukończyć projekt na czas.

#5. Zdolności do porozumiewania się

Obozy startowe kodowania wymagają również od uczniów komunikowania się ze swoim zespołem. Muszą być w stanie wyjaśnić swój kod i omówić wszelkie problemy, jakie mają. Umiejętności komunikacyjne są niezbędne w każdej dziedzinie, podobnie jak programowanie.

Nie ma wątpliwości, że bootcamp kodowania może zapewnić świetną edukację dla początkujących programistów. Ale co się dzieje po ukończeniu studiów? Nauczyłeś się wszystkiego, jak kodować jak Jack!

Ale czy są dostępne jakieś oferty pracy?

Odpowiedź brzmi tak! Istnieje wiele możliwości pracy dla absolwentów bootcampu kodowania. W rzeczywistości wielu pracodawców aktywnie poszukuje kandydatów z doświadczeniem w zakresie kodowania na bootcampie.

Ostatnio przeglądałem moją skrzynkę e-mail, w której zapisałem się do kilku instytucji bootcamp, do których mógł dołączyć mój siostrzeniec, i moją uwagę przykuła liczba studentów, którzy zdobyli oferty od najlepszych firm z tak lukratywnym pakietem.

Sam zobacz, Kodowanie Ninjaplatforma edukacyjna online, oferowała staż w firmach FAANG dla ponad 5000 absolwentów w maju 2022 r.

Więc jeśli szukasz kariery w tworzeniu oprogramowania, nie pozwól, aby koszty bootcampu kodowania Cię zniechęciły. Inwestycja na pewno się opłaci w dłuższej perspektywie.

Teraz, gdy jesteś gotowy, aby zgłosić się na bootcamp kodowania, przeprowadziliśmy dla Ciebie badania, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na wyszukiwanie najlepszych bootcampów w Google. Czytaj dalej poniżej 👇

Techelevator

Szukasz najlepiej ocenianego bootcampu z kodowania? Nie szukaj dalej niż Techelevator!

Dzięki ponad 96% wskaźnikowi zatrudnienia, nasz 12-tygodniowy intensywny program zapewni Ci sukces jako programista. Ponadto ich oddany zespół usług kariery pomoże Ci znaleźć wymarzoną pracę.

Codingdogo

Jeśli chcesz nauczyć się kodować, Codingdogo to świetne miejsce na rozpoczęcie. Oferują kursy dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych studentów. Niezależnie od tego, czy chcesz nauczyć się tworzyć strony internetowe, aplikacje czy oprogramowanie, mają dla Ciebie kurs.

Cały sylabus ma na celu nauczyć Cię umiejętności potrzebnych do rozpoczęcia kariery w programowaniu. A ich doświadczeni instruktorzy są dostępni, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, które będziesz mieć po drodze.

Trampolina

Z ponad 1000 godzin treści, TrampolinaKursy w stylu bootcamp mają na celu przygotowanie Cię do pracy w ciągu zaledwie 12 tygodni.

Springboard oferuje bezpłatny kurs wprowadzający, więc możesz go wypróbować przed przystąpieniem do płatnego programu. A dzięki wskaźnikowi sukcesu przekraczającemu 90% możesz mieć pewność, że dokonujesz mądrej inwestycji w swoją przyszłość.

Szkoła żelazna

Kurs kodowania Flatironschool został zaprojektowany, aby nauczyć Cię wszystkiego, co musisz wiedzieć, aby odnieść sukces jako inżynier oprogramowania. Dowiesz się, jak kodować, pracować z bazami danych i nie tylko. A ponieważ kurs jest prowadzony przez doświadczonych inżynierów oprogramowania, otrzymasz instrukcje na najwyższym poziomie.

Kolejną wielką zaletą kursu jest to, że jest elastyczny. Możesz uczyć się online lub osobiście i możesz uczyć się we własnym tempie. Więc jeśli nie masz pewności, czy jesteś gotowy, aby zaangażować się w kurs w pełnym wymiarze godzin, może to być świetna opcja.

Zgromadzenie Ogólne

Bootcamp GA oferuje kompleksowy program nauczania, który obejmuje wszystko, od podstaw tworzenia stron internetowych po bardziej zaawansowane tematy, takie jak struktury danych i algorytmy. Kurs ma również na celu dać ci wiele okazji do ćwiczenia umiejętności kodowania poprzez projekty i ćwiczenia.

Akademia aplikacji

Akademia aplikacji ma świetny wskaźnik pośrednictwa pracy, więc możesz mieć pewność, że po ukończeniu kursu będziesz w stanie znaleźć świetną pracę. Kurs jest wymagający, ale wyjdziesz z niego z umiejętnościami i wiedzą, aby dostać świetną pracę w branży technologicznej.

SheCodes

SheCodes uczy zapracowanych kobiet umiejętności kodowania. Wysoce polecana przez ponad 90 000 kobiet, SheCodes jest zaangażowana w niwelowanie różnic płci w branży programowania technologicznego poprzez zapewnianie kobietom niezbędnej wiedzy, aby odnieść sukces w dzisiejszym świecie technologicznym.

Stacja mózgu

MózgStation jest światowym liderem w zakresie szkoleń z umiejętności cyfrowych, umożliwiającym firmom i markom odniesienie sukcesu w erze cyfrowej.

BrainStation współpracował z ponad 500 instruktorami z najbardziej innowacyjnych firm, opracowując najnowocześniejszą, realną edukację cyfrową, która umożliwiła ponad 100 000 profesjonalistów i jedne z największych korporacji na świecie.

Elektryzować

Studenci z Elektryzować którzy uczestniczyli w topowym obozie z kodowaniem online, pracują w niektórych najlepszych firmach technologicznych: Linkedin, Microsoft i Salesforce. Mają opcję podzielonej płatności, w której możesz zapłacić pierwszą połowę czesnego w pierwszym dniu zajęć i zapłacić pozostałą kwotę w połowie.

Wniosek

Teraz, gdy masz wiele opcji, wykorzystaj to, co najlepsze.

Pamiętaj też, że świetny mentoring lub Bootcamp przyniesie skutek tylko wtedy, gdy pojawi się chęć! Motywacja własna jest największym czynnikiem w rozpoczęciu kariery lub nauki.

Więc upewnij się, że jesteś samodzielny i pracowity w swoim nastawieniu – sukces będzie podążał za śladami, gdziekolwiek wyjdziesz 👣

Możesz również przyjrzeć się, jak zbudować swoją karierę jako inżynier oprogramowania.

x