12 najlepszych stacji ładowania wielu urządzeń [Android and iOS]

Dobrym pomysłem jest zainwestowanie w stację ładującą, która pozwoli naładować wszystkie urządzenia elektroniczne bez robienia bałaganu. Może pomóc Ci lepiej zorganizować przestrzeń życiową.

Dzięki telefonom komórkowym i tabletom możemy pozostać w kontakcie bez względu na to, gdzie się znajdujemy. Jednak nadal potrzebują wtyczek, gniazd i podkładek ładujących.

Większość stacji ładowania jest wyposażona w miejsce do przechowywania rzeczy, dzięki czemu możesz ładować wszystkie urządzenia elektroniczne w jednym wygodnym miejscu, takim jak biurko lub szafka nocna.

Co to są ładowarki do wielu urządzeń i jak one pomagają?

Stacje ładowania z wieloma urządzeniami są dokładnie takie, jak brzmią. Za pomocą tych podkładek, stojaków lub stojaków możesz ładować jednocześnie wiele telefonów, tabletów, smartwatchów, zestawów słuchawkowych i innych akcesoriów elektronicznych. Podłączają się do jednego źródła zasilania.

Możesz łatwo dodać więcej urządzeń, podłączając je za pomocą złączy, takich jak micro-USB i USB-C. Możesz także użyć ładowania bezprzewodowego, aby zwiększyć moc różnych urządzeń elektronicznych według własnego uznania.

Możesz użyć pionowego stojaka na telefon, aby monitorować swoje alerty, jeśli pracujesz przy biurku. Kiedy się spieszysz, może się okazać, że poziome podkładki ułatwiają chwytanie rzeczy.

Jeśli jest to publiczna stacja ładująca, będziesz potrzebować różnych płaskich powierzchni i prawdopodobnie nie będziesz w stanie ładować więcej niż jednego urządzenia jednocześnie. W takim przypadku najlepiej kupić jedną z nielicznych ładowarek 4 w 1 na rynku.

Czy te ładowarki do wielu urządzeń są specyficzne dla systemu operacyjnego?

Niektóre stacje ładowania dla wielu urządzeń są rzeczywiście przeznaczone dla produktów Apple, podczas gdy inne są przeznaczone tylko dla produktów z systemem Android.

Ale nie powinieneś się tym martwić, ponieważ większość tych stacji roboczych nie zależy od żadnego systemu operacyjnego. Możesz więc używać ich do ładowania urządzeń z systemem Android i iOS.

W tym momencie powinieneś wyraźnie wiedzieć, czego chcesz i jak tego szukać. Wypróbowaliśmy wiele różnych ładowarek, a kilka z nich wyróżnia się jako nasze ulubione.

Przyjrzyjmy się niektórym z najlepszych stacji ładowania wielu urządzeń zarówno dla urządzeń z systemem Android, jak i iOS.

Anker GaNPrime

W 2018 roku Anker zaczął produkować swoje urządzenia ładujące z azotkiem galu, znanym również jako GaN. Technologie PowerIQ 4.0 i ActiveShield 2.0 w najnowszej linii produktów GaNPrime firmy Anker wyróżniają ją spośród innych.

Dzięki tym funkcjom mniejsze produkty mogą mieć większą moc, zmieniać rozkład mocy i monitorować temperaturę w celu ochrony elektroniki.

Chociaż iPhone i AirPods firmy Apple to jedne z ostatnich urządzeń, które nie przeszły na USB-C, ich przewody ładujące używają USB-C zamiast USB-A. Wszystkie sześć nowych produktów GaNPrime firmy Anker ma co najmniej dwa porty USB-C.

Nowa linia produktów firmy Anker jest dostępna w różnych rozmiarach i poziomach mocy wyjściowej, dzięki czemu możesz ich używać do ładowania elektroniki w sposób odpowiadający Twoim potrzebom.

5-portowa stacja ładująca MSTJRY

MSTJRY tworzy stacje ładowania dla różnych urządzeń. Jest to świetna opcja do rozważenia, jeśli chcesz mieć stację ładującą współpracującą z różnymi urządzeniami. To wysokiej jakości urządzenie jest dostarczane z pięcioma przewodami, które można używać z szeroką gamą innych gadżetów elektronicznych.

Porty te mogą ładować modele, w tym iPhone 11, 11 Pro, 12, 13, 13 Pro, XS max, XS, X, XR, S8, 8 Plus, SE, 7, 7Plus, Samsung Galaxy S10, iPady, S9, S8 , S10 Plus i kilka innych urządzeń elektronicznych.

Ponieważ jest wyposażony w dwa porty micro USB i trzy kable iOS, możesz go używać do ładowania kilku urządzeń. Ponieważ ma pięć portów ładowania USB, możesz szybko ładować do pięciu urządzeń jednocześnie.

Ponieważ jest tak szeroka, bez problemu zmieści wiele urządzeń o różnej grubości. Jest łatwy w użyciu, a przełącznik można szybko włączać i wyłączać w razie potrzeby. Zdejmowane przegródki ułatwiają również przenoszenie dużych tabletów.

Wieża ładująca Upoy 5 portów USB

Ta wielostanowiskowa wieża ładująca Upoy ma konstrukcję żaglówki dla stacjonarnego huba ładującego. Posiada technologię zapobiegającą spalaniu, która działa do 1382 stopni Fahrenheita, kompaktowy kształt żaglówki dla maksymalnego rozpraszania ciepła i możliwość zaoszczędzenia miejsca.

Jest również wyposażony w adapter USB Plug o całkowitej mocy wyjściowej 40 W i współpracuje zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iOS. Oznacza to, że nie musisz kupować wielu ładowarek.

Ta wieża ładująca ma sześć funkcji bezpieczeństwa, w tym ochronę przed przepięciem przez 24 godziny.

Posiada ładowarkę USB 6 w 1, która może ładować do sześciu różnych urządzeń jednocześnie. Możesz także szybko naładować pojedynczy port USB z prądem do 2,4 ampera. Technologia „Smart Flow” pomaga zapewnić, że każda podłączona rzecz otrzymuje odpowiednią ilość energii elektrycznej.

Stacja ładowania bezprzewodowego ALLCACA

Możesz ładować do sześciu różnych urządzeń jednocześnie za pomocą tej bezprzewodowej stacji ładującej ALLCACA dla różnych urządzeń. Oprócz dwóch bezprzewodowych podkładek do szybkiego ładowania Qi 10 W, czterech inteligentnych portów ładowania USB i wyjścia 5 V/2,4 A, w zestawie znajduje się również podstawka iWatch.

Współpracuje z wieloma innymi urządzeniami elektronicznymi, takimi jak iPady, iPhone’y, AirPods, Samsung Galaxy, Huawei i smartfony BlackBerry. Ma wbudowany inteligentny chipset do ładowania, dzięki czemu może szybko naładować telefon, zachowując najlepsze ustawienia.

SIIG Smart 10-portowa stacja ładująca

Obecnie ta elektrownia SIIG jest jednym z realnych wyborów. Jeśli mieszkasz w domu z więcej niż trzema osobami, wiesz, ile urządzeń elektronicznych należy ładować w danym momencie.

Ta stacja ładująca posiada antypoślizgowy blat na telefon lub smartwatch, osiem gniazd na telefon lub tablet oraz dziesięć portów USB do ładowania urządzeń elektronicznych.

Jest łatwy w użyciu, może szybko ładować wiele urządzeń i nie jest zbyt drogi. Uzyskaj dodatkowe kable USB, ponieważ nie są one zawarte w pakiecie.

Nie ma tutaj bezprzewodowej ładowarki, co jest ogromnym brakiem, a gniazda są trochę małe. Tak więc, jeśli masz gruby futerał na telefonie, może nie pasować, a żadne etui AirPods również nie będzie pasować. Jedynym poważnym problemem z tym, jak to działa, jest to, że nie ma sposobu na uporządkowanie kabli w środku.

SooPii CS60-422 Szybkie ładowanie 3.0

SooPii CS60-422 ma zarówno moc 60 W / 12 A, jak i technologię Quick Charge QC3.0. Opatentowane przez SooPii technologie PowerAI i Voltage Boost ładują prawie każde urządzenie USB tak szybko, jak to możliwe.

Ten adapter może ładować kompatybilne smartfony cztery razy szybciej niż standardowa metoda ładowania. Może naładować kompatybilne urządzenia do 80% w zaledwie 30 minut.

Najlepsze w tym produkcie jest to, że kable są już w pudełku. Posiada osiem różnych kabli do ładowania, w tym cztery kable współpracujące zarówno z iPhonem, jak i iPadem, 2 kable Micro USB i 2 kable Type-C. Wszystkie doskonale współpracują z telefonami, tabletami i innymi urządzeniami z systemem Apple i Android.

Bezprzewodowa stacja ładująca BXGG

Możesz użyć bezprzewodowej stacji ładującej Nightstand BXGG do bezprzewodowego ładowania urządzeń. Jest cichy jak szept, a dioda LED z boku ułatwia znalezienie telefonu, gdy jest ciemno. Ponieważ jest mały, lekki i łatwy do przenoszenia, nie zajmuje dużo miejsca i bez problemu mieści się w walizce.

Jest więc idealny do zabrania ze sobą, gdy jesteś w podróży i pozwala zaoszczędzić miejsce w torbie. Ponieważ ta jest bezprzewodową ładowarką, która może ładować wszystkie telefony z obsługą Qi, może pomóc w naładowaniu wszystkich urządzeń.

Dla telefonów z systemem Android

Szybka bezprzewodowa ładowarka Yootech 3 w 1

Bezprzewodowa ładowarka Yootech 3-w-1 to doskonała opcja dla bezprzewodowej stacji ładującej dla urządzeń Samsung. Posiada moduły ładujące, które są przystosowane do współpracy z telefonem Samsung, zegarkiem i słuchawkami.

To doskonały wybór dla użytkowników Androida, ponieważ współpracuje z telefonami i słuchawkami, które oprócz telefonów Pixel i pąków mogą ładować się bezprzewodowo.

Poza tym jego prędkość jest niesamowita. Możesz ładować telefony Samsung Galaxy z mocą do 10W. Reszta telefonów z Androidem ładuje się z szybkością 5 W, co nie jest zbyt szybkie, ale wciąż wystarcza, aby w pełni naładować urządzenie w ciągu jednej nocy.

Firma Yootech stworzyła tę stację ładującą, dzięki której Twój telefon pozostaje w pozycji pionowej podczas ładowania. W ten sposób możesz szybko sprawdzić powiadomienia, nawet gdy urządzenie jest podłączone.

Stacja ładująca 3 w 1 do Samsunga

Bezprzewodowa stacja ładująca Trio do urządzeń Samsung umożliwia szybkie ładowanie telefonu, zegarka i słuchawek jednocześnie lub pojedynczo. Ta wielostanowiskowa stacja ładująca wykorzystuje najnowocześniejszą technologię szybkiego ładowania i została stworzona z myślą o urządzeniach elektronicznych, które można ładować bezprzewodowo.

Jeśli nie używasz adaptera dostarczonego z produktem lub innego adaptera QC3.0 o mocy 18 W lub większej, ładuje się wolniej lub nie będzie miał wystarczającej mocy, aby naładować trzy urządzenia jednocześnie.

Dla telefonów z systemem iOS

Stacja ładująca 8 w 1

Ta stacja ładująca 8 w 1 jest wykonana od wewnątrz z wysokiej jakości akrylu i stopu aluminium lotniczego. Stacja szybkiego ładowania bezprzewodowego 100W dla wielu urządzeń, baza z 3 złączami ładowarki USB-A (QC 3.0*15W) i 2 portami ładowania USB-C (PD*20W) oraz możliwość ładowania pięciu urządzeń jednocześnie to niektóre z podstawowych cech tego produktu.

Współpracuje również z bezprzewodową stacją ładującą Apple o mocy 15 W do iPhone’ów i innych telefonów, które można ładować bezprzewodowo. Może bezprzewodowo ładować AirPods z mocą 5 W i współpracuje z Apple Watch 8/Ultra/7/6/5/4/3/3/2/1/SE/SE 2022.

Belkin BOOSTCHARGE PRO 3 w 1

Bezprzewodowa podkładka ładująca Belkin BOOSTCHARGE PRO 3-w-1 z MagSafe może być najlepszą stacją ładującą dla produktów Apple. Ten produkt jest bardzo chwalony. Został starannie wykonany, aby mógł jednocześnie ładować iPhone’a, Apple Watch i AirPods.

Ta podkładka ładująca wyróżnia się na tle konkurencji, ponieważ współpracuje z nowo stworzonym modułem szybkiego ładowania. Ten moduł może ładować Apple Watch Series 7 o 33% szybciej.

Zegarek możesz ładować na boku lub na szafce nocnej. Co więcej, istnieje pokrętło, które można przekręcić, aby dopasować różne modele i rozmiary zegarka Apple Watch. Działa również z całym systemem MagSafe. Pozwala to na szybkie ładowanie dowolnego modelu iPhone’a, który ma 12 lub 13 lat.

Bezprzewodowa stacja ładująca dla Apple

Podstawa tej bezprzewodowej stacji ładującej ma 5 portów USB i stację ładującą USB o mocy 100 W. Oto jak te porty są skonfigurowane: Istnieją dwa porty USB-C (PD*20W) i trzy porty USB-A (QC3.0*15W).

Jest również wyposażony w ultra wydajną ładowarkę bezprzewodową, która może ładować pięć urządzeń jednocześnie. Ponadto stacja ładująca USB współpracuje z urządzeniami USB.

Stacja ładująca do urządzeń bezprzewodowych z certyfikatem Qi, zgodna z CE, z aprobatą FCC i spełniającą wymagania ROHS jest bezpieczna i niezawodna. Po pomyślnym naładowaniu telefonu pasek świetlny przed tą bezprzewodową stacją ładującą zaświeci się na zielono. Pasek świetlny będzie czerwony, gdy nie można naładować telefonu.

Wniosek

Jesteśmy pewni, że nasz przegląd najlepszych stacji ładowania urządzeń dostępnych obecnie na rynku pomógł Ci znaleźć sposób na utrzymanie wszystkich urządzeń w stanie naładowania i gotowości do użycia.

Znajdziesz te sugestie pomocne w znalezieniu najlepszego rozwiązania do ładowania, niezależnie od tego, czy szukasz podstawowej, niedrogiej opcji dla niewielkiej liczby urządzeń, czy też najwyższej klasy, wytrzymałej ładowarki, która poradzi sobie ze wszystkimi urządzeniami Twojej rodziny smartfony, tablety i inne urządzenia elektroniczne.

Następnie możesz sprawdzić niektóre z najlepszych przenośnych elektrowni.