13 najlepszych inteligentnych okularów pod względem wyglądu i funkcjonalności

Inteligentne okulary mogą zmienić sposób, w jaki wychodzisz dzięki swojej funkcjonalności i stylowemu wzornictwu.

Dziś jest era inteligentnych technologii; dlatego inteligentne urządzenia są wszędzie wokół ciebie. Te inteligentne urządzenia oferują sposób na inteligentne życie, tworząc inteligentny ekosystem, który Cię otacza.

Inteligentne urządzenia pomagają prowadzić życie o wiele bardziej efektywnie i skupiać się na naprawdę ważnych rzeczach. Ten cud inteligentnych urządzeń wywołał ogromny popyt na inteligentne urządzenia na całym świecie. Inteligentne urządzenia, które są obecnie bardzo popularne, to smartfony, zegarki, tablety, głośniki itp.

Kolejnym świetnym i wysoce funkcjonalnym inteligentnym urządzeniem na tej liście są inteligentne okulary. To najnowszy inteligentny gadżet na rynku inteligentnych urządzeń do noszenia. Ale najpierw pokrótce poznajmy inteligentne okulary.

Czym są inteligentne okulary i jak działają?

Krótko mówiąc, inteligentne okulary to okulary wyposażone w inteligentne funkcje w oprawkach, takie jak łączność bezprzewodowa itp. Te inteligentne okulary umożliwiają odbieranie połączeń, odpowiadanie na wiadomości, słuchanie muzyki i nie tylko.

Inteligentne okulary są wyposażone w czujniki, a niektóre inteligentne okulary obsługują AR. Jeśli mówimy o ich wyglądzie, wyglądają jak zwykłe okulary, tylko nieco grubsze z boków.

Są one również wyposażone w procesor, który umożliwia działanie wszystkich inteligentnych funkcji na tych okularach.

Kluczowe cechy inteligentnych okularów

Chociaż różne funkcje oferowane przez inteligentne okulary mogą się różnić w zależności od marki i modelu, istnieją pewne cechy charakterystyczne większości dobrych inteligentnych okularów. Przyjrzyjmy się pokrótce niektórym z tych funkcji.

  • Większość inteligentnych okularów może robić zdjęcia i filmy zgodnie z instrukcjami użytkownika.
  • Ich czujniki światła otoczenia poprawiają jakość wyświetlania, oferując jasność.
  • Są one wyposażone w GPS i dlatego mogą oferować instrukcje dotyczące tras, pozycji użytkownika i nie tylko.
  • Mikrofon umożliwia użytkownikowi wydawanie instrukcji głosowych i komunikowanie się za pośrednictwem połączeń.
  • Większość inteligentnych okularów ma łączność Wi-Fi, Bluetooth i USB.

Na rynku dostępne są inteligentne okulary wielu marek. Aby pomóc Ci znaleźć najlepsze, oto lista najlepszych inteligentnych okularów, które możesz wziąć pod uwagę.

Ray-Ban Stories Wayfarer

Te inteligentne okulary Ray-Ban Stories Wayfarer mogą bezbłędnie zintegrować Twój smartfon ze stylowymi oprawkami. Zapewnia najszybszy sposób na rejestrowanie i udostępnianie swoich przygód.

Składa się z kamery, mikrofonu, głośnika, sterowania głosowego, sterowania dotykowego i etui ładującego. Umożliwiają one odbieranie połączeń, słuchanie muzyki oraz nagrywanie filmów i zdjęć w podróży. Poza tym możesz sterować różnymi funkcjami jednym dotknięciem.

Ramki Bose

Te ramy Bose mają wbudowane głośniki firmy Bose, które generują wciągający i bogaty dźwięk. Głośniki te oferują dźwięk z otwartymi uchem, dzięki czemu zachowasz czujność na otoczenie.

Są one również wyposażone w okulary w kształcie kanciastych w 2 różnych rozmiarach. Soczewki te nie tylko sprawią, że będziesz wyglądać stylowo, ale także pomogą Ci cieszyć się wyjątkową funkcjonalnością.

Posiada mikrofon umożliwiający odbieranie i wykonywanie połączeń. Możesz także sterować wirtualnym asystentem swojego smartfona. Specjalna aplikacja firmy Bose oferuje również wszystkie przyszłe aktualizacje. Posiada łączność Bluetooth do szybkiego parowania.

Inteligentne okulary przeciwsłoneczne Flows Bandwidth

Ta para inteligentnych okularów Flows o przepustowości została zaprojektowana do użytku na zewnątrz. Są odporne na pot, wodoodporne i pyłoszczelne. Potężny akumulator 110 mAh zapewnia 5 godzin pracy. Są bardzo wygodne i posiadają ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB i polaryzacją.

Technologia audio typu open-ear, którą niosą te inteligentne okulary, pozwala pozostać na bieżąco z otoczeniem. Wbudowany mikrofon umożliwia odbieranie połączeń i obsługę funkcji za pomocą pomocy głosowej smartfona.

Okulary 3D Camera Okulary 3D

Inteligentne okulary Spectacles 3 są wyposażone w 2 kamery HD, które mogą rejestrować obrazy i filmy 3D. Wbudowany mikrofon zapewnia niesamowicie wciągającą jakość dźwięku. Skórzany futerał ładujący umożliwia ładowanie tych okularów przeciwsłonecznych w podróży.

Spectacles 3 pozwala przeżyć moment 3D na Snapchacie lub podzielić się nim ze znajomymi na YouTube. Konstrukcja tych okularów przeciwsłonecznych pozwala poprawić ogólny styl.

Ramki Echo (2. generacji)

Te ramki Echo Frames drugiej generacji są wyposażone w szeroki zestaw funkcji. Obsługuje Alexę, dzięki czemu możesz nie tylko słuchać muzyki i audio oraz wykonywać połączenia, ale także sterować za jego pomocą swoim inteligentnym domem.

Dźwięk z głośników otwartych ma również funkcję automatycznej głośności. Te ramy są lekkie; dzięki temu możesz je wygodnie nosić przez cały dzień. Jego wydajna bateria zapewnia 2 godziny rozmów i 4 godziny słuchania. Obsługuje również Siri i Asystenta Google.

Soundcore od Anker Frames

Te Soundcore Frames składają się z niestandardowego procesora dźwięku i czterech głośników. Zapewnia cudownie wciągający dźwięk, który pozwala cieszyć się ulubioną muzyką. Podwójny mikrofon umożliwia odbieranie połączeń bez zakłóceń z otoczenia.

Okulary przeciwsłoneczne są lekkie, dzięki czemu można je wygodnie nosić nawet przez cały dzień. Jego solidna bateria zapewnia 5,5 godziny czasu słuchania. Odłączane przednie ramki umożliwiają przełączanie między filtrowaniem światła niebieskiego a spolaryzowanymi okularami przeciwsłonecznymi.

Inteligentne okulary Razer Anzu

Te inteligentne okulary Razer Anzu zawierają soczewki filtrujące spolaryzowane i niebieskie światło. Soczewki polaryzacyjne chronią oczy przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Posiada połączenie Bluetooth 60 ms, które zapewnia płynny i płynny dźwięk.

Wbudowany mikrofon i głośniki pozwalają na odbieranie połączeń i słuchanie muzyki w podróży bez użycia rąk. Jest również kompatybilny z pomocą głosową i sterowaniem dotykowym. Bateria zapewnia 5 godzin pracy.

Inteligentne okulary audio WGP

Okulary WGP Smart audio mają otwarte głośniki, dzięki którym podczas słuchania muzyki będziesz świadomy otoczenia. Te pomysły są wykorzystywane podczas podróży, jazdy samochodem, spotkań i grania. Słuchawki Bluetooth zapewniają wyjątkową jakość dźwięku.

Te inteligentne okulary są odporne na pot i wodoodporne. Posiadają baterię 220 mAh, która może wytrzymać siedem dni przy zaledwie 2 godzinach ładowania.

Inteligentne okulary FAUNA Bluetooth Audio

Te wspaniałe designerskie okulary audio mają mocne głośniki, które pasują do ramy. Zawiera soczewki Zeiss DuraVision Blueprotect, które chronią oczy przed niebieskim światłem. Jego łączność Bluetooth 5.0 ma około 30 stóp zasięgu.

Te okulary przeciwsłoneczne są odporne na wodę i kurz. Są one dostarczane z łatwymi etui do ładowania, które sprawiają, że ładowanie jest bezproblemowe w podróży. Dzięki dwóm mikrofonom możesz odbierać połączenia w dowolnym miejscu i sterować pomocą głosową.

Inteligentne okulary przeciwsłoneczne OhO

Okulary przeciwsłoneczne OhO Bluetooth 5.0 Audio wyposażone są w technologię otwartego ucha, która umożliwia prowadzenie rozmów i słuchanie muzyki bez użycia rąk. Jego spolaryzowane soczewki zapewniają 100% ochronę przed promieniami UV.

Wbudowany mikrofon umożliwia sterowanie asystentem poleceń głosowych. Możesz mówić, aby otrzymywać informacje o korkach, prognozy pogody i wskazówki dojazdu. Te okulary przeciwsłoneczne są kompatybilne ze wszystkimi smartfonami z systemem Android i iOS.

Inteligentne okulary Flysh

Inteligentne okulary Flysh zostały zaprojektowane z wbudowanym głośnikiem, który chroni przed dyskomfortem związanym z noszeniem słuchawek. Dzięki tym okularom możesz łatwo połączyć się ze smartfonem i cieszyć się ulubioną muzyką. Możesz odbierać połączenia i sterować asystentami głosowymi.

Soczewka polaryzacyjna użyta do zaprojektowania tych inteligentnych okularów chroni oczy przed promieniami słonecznymi. Są one kompatybilne z inteligentną technologią sterowania głosowego, taką jak Cortona, Siri, Google Now itp. Posiada baterię 120 mAh, która zapewnia 4 godziny ciągłego odtwarzania muzyki.

Okulary na przewodnictwo kostne QZTELECTRONIC

Te inteligentne okulary są wyposażone w soczewki UV420+, które mogą zmieniać kolor w zależności od promieni słonecznych. Technologia przewodnictwa kostnego przekształca fale dźwiękowe w wibracje, dzięki czemu możesz wszystko usłyszeć. W ten sposób chronisz również Twój słuch.

Ważą zaledwie 32 gramy, dzięki czemu są bardzo wygodne w noszeniu. Posiada baterię 250mAh, która zapewnia 4 godziny muzyki i 3 godziny rozmów.

Inteligentne okulary przeciwsłoneczne audio

Te inteligentne okulary przeciwsłoneczne są wyposażone w spolaryzowane soczewki, dzięki czemu zapewniają ochronę oczu przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Technologia kierunkowej transmisji dźwięku kieruje dźwięk do Twoich uszu, dzięki czemu możesz wyraźnie cieszyć się połączeniami i muzyką w podróży.

Są łatwe w czyszczeniu i mają konstrukcję pyłoszczelną i wodoodporną. Technologia redukcji szumów Qualcomm CVC zapewnia czysty i wciągający dźwięk bez słuchawek.

Wniosek

Musisz zainwestować w odpowiedni produkt, aby cieszyć się tym, co najlepsze w tej najnowszej technologii inteligentnych urządzeń. Możesz rozważyć powyższe opcje, ponieważ pochodzą one od renomowanych i godnych zaufania marek.

Możesz także odkryć najlepsze zestawy słuchawkowe VR, aby uzyskać wciągające wrażenia w wirtualnej rzeczywistości.

x