13 najlepszych szablonów ekranów końcowych YouTube do poprawy utrzymania widzów

Ekrany końcowe YouTube to jeden z najbardziej niedocenianych elementów YouTube, który pomaga zwiększyć utrzymanie uwagi widzów. Użyjmy więc dla nich kilku godnych szablonów.

Nie ulega wątpliwości, że utrzymanie liczby widzów i subskrybentów na filmach i kanałach YouTube to żmudne zadanie. Jak sama nazwa wskazuje, ekrany końcowe pojawiają się na końcu, ale powinny być atrakcyjne, aby zaangażować użytkowników w kanały i ich zawartość.

W tym artykule dowiemy się, czym są ekrany końcowe YouTube i dlaczego są tak ważne. Przyjrzymy się też niektórym zaletom szablonów ekranów końcowych w YouTube. Na koniec przyjrzymy się niektórym z najlepszych szablonów ekranów końcowych YouTube, które poprawiają utrzymanie widzów.

Co to jest ekran końcowy YouTube?

W ostatnich 20 sekundach filmu w YouTube funkcja o nazwie Ekran końcowy YouTube umożliwia promocję lub reklamę wideo kanału. Terminy „Karta końcowa” i „Płytka końcowa” są również używane do opisania ekranu końcowego. Może pojawić się w ostatnich pięciu do dwudziestu sekundach filmu. YouTuberzy mogą reklamować się na swoim ekranie końcowym, łącząc się z zewnętrznymi witrynami, elementami, playlistami i filmami.

YouTube udostępnia tę funkcję, aby pomóc producentom w zachęcaniu widzów do podjęcia działań po obejrzeniu ich treści. Twoje ekrany końcowe mogą zawierać wezwania do działania związane z subskrypcją, linki do sprawdzonych stron internetowych, linki do innych kanałów lub linki do różnych filmów lub playlist.

Jak ważny jest ekran końcowy YouTube?

Po obejrzeniu Twojego filmu ekran końcowy YouTube podtrzymuje zainteresowanie widzów, łącząc ich z większą liczbą inicjatyw. YouTube stara się utrzymać użytkowników w serwisie tak długo, jak to możliwe, co jest jednym z jego głównych założeń.

Po obejrzeniu Twojego filmu funkcja „Następny” w YouTube zaczyna polecać dziesiątki, setki, a nawet tysiące innych filmów, aby utrzymać zainteresowanie użytkowników witryną.

Dlatego jeśli twórcy filmów w YouTube nie umieszczają ekranu końcowego ani wyraźnego wezwania do działania na samym końcu swoich filmów, tracą znaczną część ruchu. Ekran końcowy zwiększa zaangażowanie odbiorców kanału, a także zwiększa współczynnik klikalności.

Czym są szablony ekranu końcowego YouTube?

Chociaż możliwe jest tworzenie ekranów końcowych od podstaw lub w YouTube, możesz użyć kilku szablonów, aby szybko stworzyć ekran końcowy, który spełni Twoje wymagania dotyczące marki.

Ruchoma grafika utworzona za pomocą oprogramowania do edycji służy jako szablon ekranu końcowego YouTube. Automatyzują tworzenie ekranu końcowego i udostępniają puste miejsce na końcu filmów, w którym możesz dodać własne materiały promujące markę, w tym logo, linki do profili w mediach społecznościowych i wezwania do działania, aby widzowie zasubskrybowali Twoje kanał.

Jakie są zalety szablonów ekranu końcowego YouTube?

Niektóre motywy na ekranie końcowym są niezbędne i wymagają kilku kolorów tła oraz zaktualizowanych obrazów, aby pasowały do ​​Twojego stylu. W zależności od twoich celów projektowych, niektóre mogą wymagać większego dostosowania, dzięki czemu preferowaną opcją jest opracowanie własnego.

Elementy to elementy, które składają się na ekran końcowy. Możesz dodać do czterech z nich i szybko je skonfigurować, stosując szablony i wybierając miejsce, w którym mają być wyświetlane w filmie.

Najlepsze ekrany końcowe zachęcą widzów do subskrypcji i obejrzenia powiązanych materiałów, co pomoże Ci reklamować i rozwijać kanał YouTube. Doskonałe ekrany końcowe będą uporządkowane, będą zawierały zwięzłe, trafne komunikaty i będą całkowicie spójne z marką.

Marka

Marq umożliwia tworzenie profesjonalnych grafik. Tworzenie pięknej grafiki na ekran końcowy jest teraz prostsze niż kiedykolwiek dzięki szablonom ekranów końcowych YouTube firmy Marq.

Te szablony mogą pomóc Ci rozpocząć właściwą drogę i stworzyć coś, z czego będziesz zadowolony, nawet jeśli tylko czasami dokładnie wiesz, czego chcesz.

Możesz wybierać spośród wielu różnych szablonów ekranów końcowych oferowanych przez Marq. Szablony ekranów końcowych można wybrać na podstawie projektu, nad którym pracujesz. Marq zawiera również szablony dla poszczególnych sieci społecznościowych, z których zdecydujesz się korzystać. Wystarczy kilka kliknięć w Marq, aby zmienić projekt.

Velosofy

Znanym internetowym źródłem wideo dla marek i producentów treści jest Velosofy. Każdy producent treści może pobrać liczne szablony wideo, które Velosofy skompilował ze źródeł internetowych i źródeł wideo współpracowników na całym świecie, w tym szablony ekranu końcowego dla YouTube.

Możesz otrzymać kilka darmowych szablonów ekranów końcowych od Velosofy, nie płacąc nic. Motywy te można sortować według kategorii Popularne, Najpopularniejsze, Najnowsze, Najpopularniejsze i Polecane. Najlepszą cechą Velosofy są dodatkowe wspaniałe darmowe szablony dla programów takich jak Photoshop, Sony Vegas, Blender, Panzoid itp.

Adobe Express

Adobe Express ułatwia tworzenie pięknych plansz końcowych od podstaw lub korzystanie z gotowych, fachowo przygotowanych szablonów, które są gotowe do dostosowania. Wybieranie, poprawianie i dystrybucja szablonu to proste procesy.

Aby Twoje projekty były całkowicie realistyczne, wystarczy utworzyć dla nich motyw z obrazami, ikonami, logo, czcionkami i innymi konfigurowalnymi komponentami.

Możesz także replikować projekty i skalować je w celu uzyskania jednolitości w kilku rodzajach materiałów. Możesz szybko tworzyć, przechowywać i udostępniać swoje pomysły za pomocą Adobe Express za darmo, co pozwala zapraszać współpracowników, uzyskiwać zgodę i kończyć filmy unikalnym projektem końcowym, tak jak tworzysz przekonujące intro.

Snappa

Dzięki Snappa tworzenie ekranu końcowego YouTube jest prostsze, niż możesz sobie wyobrazić. Aby rozpocząć, musisz zalogować się do Snappa. Możesz zacząć od zera lub wybrać szablon ekranu końcowego YouTube. Rozmiar Twojego szablonu zostanie dostosowany do ekranu końcowego YouTube po umieszczeniu go na płótnie.

Twoje polecane filmy i inne wezwania do działania można dodawać do pustych ramek w każdym szablonie. Mając do dyspozycji gotowe szablony Snappa, tworzenie ekranów końcowych YouTube staje się niewiarygodnie proste, a ponadto zwiększą zwrot z inwestycji Twojego kanału na wszystkich frontach.

Fotor

Korzystanie z internetowego projektanta ekranów końcowych YouTube firmy Fotor, tworzenie ekranu końcowego YouTube jest proste. Nie musisz pobierać żadnego narzędzia do projektowania ani mieć doświadczenia w projektowaniu. Możesz skorzystać z pola wyszukiwania, aby szybko znaleźć określony rodzaj szablonu, którego szukasz, lub przejrzeć obszerną bibliotekę gotowych do użycia projektów ekranów końcowych.

Wystarczy kliknąć idealny szablon po znalezieniu go, aby rozpocząć modyfikację. Możesz także bawić się innymi czcionkami, kolorami, tłami, układami i nie tylko. Fotor zawiera również wiele obrazów, rysunków, ikon, naklejek i efektów, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią Twój projekt.

Mixkit

Innym twórcą motywów ekranu końcowego YouTube jest Mixkit, który oferuje również bezpłatne pobieranie szablonów po efektach. Co więcej, najlepszą cechą Mixkit jest możliwość uzyskania bezpłatnych szablonów DaVinci Resolve, Premiere Pro i Final Cut Pro.

Ta witryna zawiera mnóstwo doskonałych efektów dźwiękowych, bezpłatnych ścieżek dźwiękowych i bezpłatnych materiałów wideo dotyczących zielonego ekranu, środowiska, zwierząt itp., Oprócz ekranów końcowych. Możesz także pobierać przejścia, pokazy slajdów, animacje tekstowe itp., które są doskonale wykonane.

PhotoADKing

Dzięki ponad 10 000 pięknych szablonów projektów PhotoADKing to oparte na chmurze narzędzie do projektowania graficznego, które umożliwia użytkownikom tworzenie ulotek, plakatów, broszur, wizytówek, zaproszeń, danych osobowych lub życiorysów, reklam w mediach społecznościowych i nie tylko. Jest szybki, prosty i darmowy.

Za pomocą wielu narzędzi PhotoADKing możesz zaprojektować szablon strony końcowej YouTube dla swoich filmów. Dzięki narzędziom i opcjom oferowanym przez PhotoADKing możesz zbudować zamierzony projekt.

Co więcej, jeśli próbujesz znaleźć motywację, w PhotoADKing dostępnych jest wiele konfigurowalnych koncepcji szablonów YouTube na ekranie końcowym.

Możesz użyć tych edytowalnych szablonów do konstruowania projektów lub wprowadzania zmian zgodnie z własnymi potrzebami. Na swojej stronie internetowej PhotoADKing oferuje również instrukcje obsługi i samouczki, które pomogą użytkownikom dowiedzieć się więcej o ich opcjach.

FlexClip

Dzięki licznym darmowym, gotowym układom, obszernym zasobom, znaczącym efektom specjalnym i innym funkcjom, FlexClip jest jednym z najlepszych internetowych twórców YouTube na ekrany końcowe. Możesz zacząć od własnego unikalnego projektu w FlexClip lub wybrać jeden z ich niesamowitych motywów na ekranie końcowym.

Możesz przesyłać własne zdjęcia i filmy, dodawać logo swojej firmy, modyfikować kolory i czcionki, dodawać filtry i nie tylko, aby całkowicie dostosować końcowy ekran. Ponadto jest darmowy, stosunkowo prosty i pozwala zapisywać filmy z plansz końcowych bez znaku wodnego.

WoFox

WoFox oferuje gotowe motywy plansz końcowych YouTube, w tym obrazy, teksty i inne elementy wizualne. Zmieniając je, możesz dodać własne cechy marki lub informacje do tych wyświetlaczy końcowych. Korzystając ze standardowych lub niestandardowych wymiarów, możesz również zbudować od samego początku unikalny ekran końcowy za pomocą tego przyjaznego dla użytkownika kreatora.

Otrzymujesz bezpłatny dostęp do ponad miliona zdjęć, grafik, efektów, ponad 800 3D i fantazyjnego tekstu na WoFox. W przypadku wszystkich motywów często oferują doskonałe układy ekranu końcowego filmu w YouTube. Jeśli masz szczególne wymagania, możesz wysłać WoFox swoje zapytanie projektowe, a oni również mogą je zaprojektować.

VideoCreek

Możesz tworzyć filmy na ekranie końcowym z wieloma funkcjami i fantastycznymi wrażeniami użytkownika dzięki VideoCreek bez płacenia członkostwa. Wystarczy uiścić niewielką opłatę, aby usunąć znak wodny. Szablon ekranu końcowego YouTube firmy VideoCreek umożliwia tworzenie profesjonalnie wyglądających ekranów końcowych.

Dzięki VideoCreek masz wiele opcji do zbudowania ekranu końcowego, który podniesie wskaźnik interakcji na Twoim kanale. Jeśli chodzi o szablony VideoCreek, dostępnych jest wiele opcji modyfikacji.

Możesz zacząć od dodania swojej wiadomości zamiast przykładowego tekstu w szablonie ekranu końcowego YouTube. Możesz także dodać zdjęcia, animacje i grafikę, aby odświeżyć zawartość.

Freepik

Na platformie Freepik możesz odkryć profesjonalnie dobrane, najwyższej jakości obrazy, wektory, edytowalną grafikę, ikony i czcionki. Możesz więc przyspieszyć swoją pracę i przenieść ją na wyższy poziom kreatywności. Jest to platforma, z której mogą korzystać zarówno projektanci, jak i osoby niebędące projektantami, aby uzyskać dostęp do wielu różnych materiałów projektowych, w szczególności ekranów końcowych.

Platforma zapewnia swoim użytkownikom autentycznie oryginalne i najnowocześniejsze materiały, zaopatrując się u indywidualnych twórców zgodnie z programem dla współpracowników.

Jeśli nadal zastanawiasz się, czego szukasz, funkcja wyszukiwania w witrynie pomoże Ci w poruszaniu się po kategoriach i próbkach. Korzystne jest, jeśli wywodzisz się z dziedziny innej niż projektowanie.

Szablony tub

Tube Templates to kolejny dostawca szablonów ekranów końcowych YouTube, który oferuje różnorodne szablony użytkownikom, którzy chcą dodać ekrany końcowe do swoich filmów. Szablony są dostępne w różnych kolorach i mają bardzo potrzebne funkcje dla prawidłowego ekranu końcowego.

Szablony rur oferują o wiele więcej szablonów i funkcji, które mogą pomóc w tworzeniu chwytliwych filmów. Oferuje również animowane grafiki, przewodniki dla twórców i kursy pomagające nowym twórcom treści.

piksele

Aby zaoszczędzić czas i pieniądze, Pixelied oferuje kolekcję setek gotowych wzorów, z których możesz tworzyć własne niestandardowe motywy outro YouTube. Możesz używać standardowych zdjęć i ikon, usuwać tła, dodawać realistyczne makiety i wiele więcej, aby ekran końcowy YouTube wyglądał na nowy, kreatywny i profesjonalny.

Po prostu wybierz jeden z gotowych szablonów z powyższej listy, aby rozpocząć korzystanie z sugerowanych wymiarów. Następnie, korzystając z solidnego edytora, który jest wyposażony w różne opcje edycji projektu, możesz zmodyfikować swoje outro na YouTube. Po zakończeniu edycji pobierz swoją wspaniałą kreację w kilku formatach plików.

Wniosek

Jeśli Twoi widzowie obejrzą Twoje filmy do końca, przykułeś ich uwagę. Jednak chcesz, aby nadal zwracali uwagę po zakończeniu filmu; chciałbyś, aby były kontynuowane. Doskonałym sposobem na zniewolenie i utrzymanie uwagi odbiorców są ekrany końcowe YouTube.

Tworzenie slajdu końcowego dokładnie dla wbudowanych funkcji subskrypcji YouTube i kolejnych funkcji wideo daje odwiedzającym wrażenie, że jesteś dopracowany i na bieżąco. Możesz tworzyć angażujące i kreatywne szablony ekranu końcowego, korzystając z wyżej wymienionych szablonów ekranu końcowego.

Następnie sprawdź, jak zrobić baner YouTube.

x