8 najlepszych generatorów monitów AI, aby przezwyciężyć blokadę twórczą

Wyobraź sobie, że masz w kieszeni coś tak potężnego, ale nie wykorzystujesz go w pełni.

Właśnie to robi wiele osób z narzędziami AI. Udostępniane nam narzędzia są potęgą pod względem tego, co potrafią, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie wykorzystujesz ich w pełni.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, chciałbyś wiedzieć, że istnieje coś takiego jak „generator podpowiedzi AI”, który pomoże ci wycisnąć każdą kroplę soku z dostępnych narzędzi AI.

W rzeczywistości istnieje wiele generatorów monitów AI, ale w tym poście omówimy tylko te najlepsze, które pomogą Ci generować kreatywne i unikalne treści.

Jak działa generator podpowiedzi AI

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z możliwości sztucznej inteligencji. Te narzędzia sztucznej inteligencji, takie jak ChatGPT, Midjourney i Stable Diffusion, są przeszkolone w obsłudze niektórych z najbardziej złożonych monitów, więc najlepszym sposobem na ich użycie jest jak najbardziej opisowe monity.

Jednak jako zwykli użytkownicy może być trudno znaleźć słowa, aby dokładnie opisać to, co chcesz wygenerować. W rzeczywistości czasami nawet nie wiesz, czego chcesz, ale polegasz na narzędziach AI, aby stworzyć arcydzieło.

W takich przypadkach narzędzie do generowania podpowiedzi AI może bardzo pomóc. Narzędzia te zasugerują szczegółowe monity po wprowadzeniu zapytania. Oto przykład:

AI Art Prompt Generator od Xquissive

Ma również dodatkowe sposoby pomagania w generowaniu lepszych treści, a jednym z nich jest sugerowanie gotowych stylów graficznych, które możesz po prostu kliknąć, aby wygenerować za pomocą ulubionego narzędzia AI.

Teraz, gdy wiemy, jak działają generatory monitów AI, znajdźmy najlepsze opcje, których możesz użyć zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Generator podpowiedzi tekstowych AI

Doskonały do ​​wymyślania kreatywnych monitów o grafikę, AI Text Prompt Generator to bezpłatne narzędzie, które sugeruje style graficzne do natychmiastowego skopiowania. Znajdziesz tu głównie monity dotyczące narzędzi AI, takich jak Midjourney i Stable Diffusion, ale oczywiście możesz ich używać, gdziekolwiek chcesz.

Jak widać, pod każdym monitem będziesz mieć możliwość dostosowania go do własnych upodobań:

Po kliknięciu żądanego monitu możesz zmienić tekst, temat, styl, silnik AI i wiele innych obszarów.

Przeczytaj także: Jak korzystać z ChatGPT z Siri na iPhonie i iPadzie

PromptoMania

Zostań mistrzem generowania dokładnie takich treści, jakie chcesz z pomocą PromptoMania. Sugeruje skuteczne monity dotyczące narzędzi AI, takich jak CF Spark, DreamStudio, Midjourney i Stable Diffusion, które można od razu skopiować.

Po kliknięciu żądanego silnika AI możesz tworzyć podpowiedzi, podając tylko kilka szczegółów na temat tego, czego szukasz.

wolno ci:

  • Wprowadź monit tekstowy
  • Dodaj monit o zdjęcie
  • Wybierz styl bazowy
  • Naśladuj artystę
  • Ustaw parametry
  • Dopasuj swoje obrazy

Możesz także wypróbować ich interaktywne samouczki, aby stać się jeszcze lepszym.

PodpowiedźDoskonały

PromptPerfect umożliwia generowanie monitów dla narzędzi AI, takich jak ChatGPT, DALL-E 2, Claude, Stable Diffusion i innych.

Ma bardzo prosty interfejs, w którym przekonasz się, że wszystko jest ułożone krok po kroku. Zaczynasz od wybrania preferowanego narzędzia AI i wprowadzenia oryginalnego monitu. Narzędzie natychmiast utworzy szczegółowe monity, których możesz użyć do wygenerowania treści.

Pokazuje oryginalny monit obok wygenerowanego monitu oraz informacje o tym, co narzędzie zmieniło, aby było lepsze. To bezpośrednie porównanie może pomóc Ci zdobyć odpowiednią wiedzę na temat wprowadzania skutecznych monitów w celu uzyskania najlepszych wyników.

WebUtility

Ten losowy generator monitów AI firmy WebUtility jest niezwykle przydatny podczas generowania monitów, które można wykorzystać w wielu modelach AI.

Szybko generuje unikalne monity dla narzędzi takich jak:

  • Stabilna dyfuzja
  • W połowie podróży
  • DreamStudio
  • Dall-E 1 i 2

Może pomóc Ci przezwyciężyć blokadę twórczą, dostarczając inspiracji i sposobów skutecznego pisania podpowiedzi. Niezależnie od tego, czy jesteś projektantem, programistą, właścicielem firmy, czy po prostu osobą, która od niechcenia szuka pomysłów, możesz odnieść ogromne korzyści z tego narzędzia.

Wystarczy kilka kliknięć, aby wygenerować kolejny najlepszy monit o ulubione narzędzia AI.

Generator monitów o grafikę AI

Jest to jeden z moich ulubionych z tej listy, ponieważ generuje jedne z najlepszych monitów jakości, jakie kiedykolwiek znajdziesz. AI Art Prompt Generator firmy Xquissive może pomóc Ci wymyślić wiele świetnych pomysłów na treści, niezależnie od niszy.

Jak pokazano poniżej, właśnie wpisałem prosty monit, który wrócił z wieloma nowymi pomysłami, które są szczegółowe i ukierunkowane na określone nisze.

Możesz przewijać wyniki i wybrać ten, którego chcesz użyć w preferowanym silniku AI. Jako bezpłatny użytkownik możesz codziennie wysyłać 10 monitów.

PromptHero

PromptHero ma ogromną bibliotekę podpowiedzi, które są wyświetlane według stylów graficznych. Możesz kliknąć żądany monit i ukraść go (oczywiście legalnie 😉). Umożliwia także wyszukiwanie według modeli AI, takich jak ChatGPT i Dall-E.

Najechanie kursorem myszy na konkretny monit ujawni więcej szczegółów, takich jak narzędzie AI, do którego jest odpowiednie, słowa kluczowe monitu, liczba polubień itp.

Gdy zarejestrujesz konto w PromptHero, będziesz mógł „oznaczyć gwiazdką” swoje ulubione monity AI, aby zapisać je na później. Rozpoczęcie korzystania z tej witryny jest bezpłatne.

Podpowiedzi.czat

Stworzony specjalnie do pracy z ChatGPT, Prompts.chat oferuje szeroką gamę monitów podzielonych na różne kategorie, które można kopiować i wklejać.

Zamiast prosić ChatGPT o „generowanie” określonych typów treści, znajdziesz tutaj monity z prośbą o „odgrywanie ról”.

Na przykład, zamiast podpowiedzi typu „Daj mi przydatną życiową radę”, daje podpowiedzi zaczynające się od „Chcę, abyś działał jako trener życia”. Oto jak będzie wyglądał monit:

Wprowadzanie monitów w ten sposób gwarantuje, że sztuczna inteligencja poda wyniki, które są bardziej osobiste i indywidualne, zamiast ogólnych odpowiedzi.

Podstawa podpowiedzi

Chociaż nie jest darmowy, PromptBase jest opcją, którą możesz rozważyć, jeśli nie masz nic przeciwko wydaniu kilku dolców na uzyskanie idealnego monitu, którego szukasz.

Ma ogromną kolekcję monitów, które można kupić, a każdy zakup zawiera instrukcje dostosowania go do własnych upodobań.

Możesz także wyszukiwać monity, wprowadzając słowa kluczowe i filtrując je według wybranego silnika AI.

PromptBase ostatnio robi fale dzięki swojej usłudze, która pomogła im znaleźć się w wiarygodnych witrynach, takich jak Wired, TechCrunch i The Verge.

Myśli końcowe

Głęboko wierzę w pełne wykorzystanie zasobów, które już mamy, zamiast gonić za „kolejną wielką rzeczą”. Być może to, czego szukasz, można osiągnąć za pomocą narzędzi, których już używasz, a powyższe generatory podpowiedzi AI pomogą Ci dokładnie to zrobić.

Następnie sprawdź te potężne monity dotyczące ChatGPT, które poprawią Twoje wrażenia.

x