Udostępnij teraz w social media:


Projekt GIFV Imgur i wprowadzenie narzędzia do tworzenia GIF-ów na YouTube wskazują na rosnącą popularność GIF-ów. GIF-y znalazły się również w znacznie mniej prawdopodobnym miejscu; klawiatury w iOS 8. Po ogłoszeniu, że klawiatury innych firm będą dozwolone w iOS 8, programiści postanowili stworzyć coś naprawdę niesamowitego dla tej platformy; Klawiatury GIF. Dla tych, którzy nie wiedzą, czym jest klawiatura GIF, jest to zbiór GIF-ów, które można wstawiać do wiadomości bez opuszczania aplikacji do wysyłania SMS-ów lub komunikatora. Zamiast klawiszy literowych masz miniatury GIF zawierające zarówno popularne, jak i mało znane GIF-y z biblioteki aplikacji. Oto trzy bezpłatne klawiatury GIF, które możesz teraz pobrać na iOS 8.

Sprawdź -   6 najlepszych klientów czatu Telegram dla systemu Linux

Klawiatura GIF autorstwa Riffsy

Ta klawiatura została stworzona przez Riffsy, wyjątkowo popularną aplikację, która udostępniła bibliotekę GIF do wykorzystania w wiadomościach na długo przed debiutem iOS 8 z obsługą aplikacji innych firm. Ta aplikacja istnieje od ponad roku i ma pokaźną kolekcję GIF-ów, które klawiatura GIF łatwo udostępnia. Klawiatura zawiera GIF-y posortowane według kategorii i funkcję wyszukiwania, która umożliwia przeszukiwanie kolekcji pod kątem potrzebnego rodzaju GIF-a. Posiada również klawiaturę QWERTY, dzięki czemu można łatwiej pisać bez konieczności przełączania się z powrotem na domyślną klawiaturę.

Sprawdź -   Jak korzystać z Google Maps w skrótach Siri na iOS 12

Klawiatura GIFGIF_Keyboard_1

Pobierz klawiaturę GIF z App Store

Blippy – stwórz własną klawiaturę GIF

Blippy to zarówno klawiatura, jak i samodzielna aplikacja. Aplikacja zawiera różne pliki GIF, które możesz dodawać do ulubionych i dodawać do swojej biblioteki. W przeciwieństwie do klawiatury GIF, ta klawiatura nie przytłacza możliwości wyboru. W wersji aplikacji Blippy są wyświetlane pliki GIF, które możesz zapisać w swojej bibliotece ulubionych, przesuwając w prawo. Te pliki GIF są następnie łatwo dostępne w Ulubionych. Nadal możesz wyszukiwać GIF-y lub przeglądać popularne. Wadą tej klawiatury / aplikacji jest to, że GIF-y są małe, ale nadal mają rozsądną jakość.

BlippyBlippy1

Pobierz Blippy – Stwórz własną klawiaturę GIF z App Store

Gifmoji – animowana klawiatura gif emoji

Zawsze kochałem emotikony i jedyną rzeczą, która mogłaby je ulepszyć, jest animacja. Gifmoji robi dokładnie to, chociaż nie animuje zestawu emotikonów na domyślnej klawiaturze. Ma mniejszą bibliotekę animowanych emotikonów GIF, które można wstawiać do wiadomości tekstowych. Zawiera również bibliotekę GIF-ów, chociaż wydają się one być bardziej niejasne niż te, które oferują inne klawiatury. Wreszcie, ma również ogromną kolekcję emotikonów tekstowych na wypadek, gdy wysyłasz SMS-a do kogoś za pomocą urządzenia, które nie obsługuje GIF-ów ani zwykłych emotikonów.

Sprawdź -   Jak wyciszyć wątek w Wiadomościach na iOS

GifmojiGifmoji1

Pobierz Gifmoji z App Store

Jeśli nie wiesz, jak dodać klawiaturę do iOS 8, zapoznaj się z naszym przewodnikiem tutaj.