30 najpopularniejszych postów na iOS z 2015 roku

W 2015 roku zadebiutowały naprawdę niesamowite aplikacje na iOS, a Apple wypuściło iOS 9, który miał dość dziwne błędy w nazwie. iOS 9 został wyposażony w nowe funkcje, na które warto zwrócić uwagę, to nowa funkcja oszczędzania baterii i funkcja adnotacji obrazu w aplikacji Mail. Znane firmy, takie jak Microsoft i Google, wydały popularne tytuły na platformę iOS, takie jak Office Lens i Chrome Remote Desktop. Oto najpopularniejsze posty na iOS, które omówiliśmy w 2015 roku.

ios-posts-2015

Spis treści:

Szukaj naklejek w Facebook Messenger

Biblioteka naklejek Facebook Messenger jest naprawdę urocza i bezpłatna. Możesz przeglądać wszystkie zabawne zestawy i pobierać je do użytku w dowolnym momencie. Jeśli pobierzesz zbyt wiele zestawów, zobaczysz, że trudno jest szybko znaleźć właściwy. Dlatego do Facebook Messenger dodano funkcję wyszukiwania, która ułatwia wyszukiwanie naklejek.

search_sticker naklejka_pack

Pobierz listę wszystkich transmisji na żywo w Periscope

Periscope zadebiutował na iOS, a później pojawił się na Androidzie. Dla każdego, kto nie może znaleźć transmisji do obejrzenia, aplikacja internetowa o nazwie On Periscope ułatwia znajdowanie transmisji na żywo i otwieranie ich w aplikacji.

On_periscope periscope_app

Skanuj i konwertuj obrazy na tekst i eksportuj do MS Word

Microsoft wypuścił Office Lens w 2015 roku i jest to absolutnie jedna z najlepszych aplikacji na iOS do skanowania wszystkiego. To, co czyni go szczególnie niesamowitym, to to, jak dobrze działa z bezpłatnym pakietem Office Suite dostępnym na iOS. OCR jest po prostu doskonały.

Office Lens_scan Office Lens_convert

Skonfiguruj kontrolę rodzicielską w aplikacji YouTube Kids

YouTube wprowadził aplikację dla dzieci w 2015 r. W przeciwieństwie do oficjalnej aplikacji YouTube, która jest oczywiście przeznaczona dla dorosłych, ta zapewnia, że ​​treści, które widzisz, są przeznaczone dla dzieci i nie mają absolutnie żadnej szansy, że każde natkną się na coś starszego niewłaściwy. Dzięki zawartości filtrowania aplikacji jest tylko jedna rzecz, o którą musisz się martwić, a mianowicie, jak długo dzieci oglądają filmy. Aplikacja ma wbudowaną kontrolę rodzicielską, której możesz użyć, aby ograniczyć czas spędzany przez dzieci w aplikacji.

youtube_kids_PIN

Wysyłaj GIF-y na Facebook Messenger

Dla każdego, kto korzysta z aktualnej lub starszej wersji Messengera (i prawdopodobnie starszej wersji iOS), w ten sposób możesz wysyłać GIF-y. Aplikacja w obecnym stanie umożliwia wyszukiwanie plików GIF i wysyłanie ich z poziomu samej aplikacji.

GIFjam GIFjam_send

Napraw błąd „iTunes nie może połączyć się z tym iPhonem”

Błędy iTunes są rzadkie, ale gdy zaczniesz otrzymywać błąd, może zająć większą część dnia, a może nawet tydzień, aby ustalić, co go powoduje. Jeśli otrzymujesz komunikat o błędzie „iTunes nie może połączyć się z tym iPhonem”, oto kilka rzeczy do wypróbowania, które mogą rozwiązać ten problem.

itunes-error

Monitoruj wykorzystanie sieci i danych z centrum powiadomień

Jeśli próbujesz znaleźć przydatny widżet do umieszczenia w Centrum powiadomień (iOS 8+), możesz wypróbować jedną z tych trzech aplikacji, które są przeznaczone do monitorowania ruchu sieciowego. Każdy z nich ma widżet, którego możesz użyć do uzyskania podsumowania ruchu w Twojej sieci.

moje dane trafficMonitor

Ustaw 4-cyfrowy kod dostępu w iOS 9

W iOS 9 domyślne hasło zostało zmienione na sześć cyfr. Dla każdego, kto chce ustawić 4-cyfrowy kod dostępu, tak jak w starszych wersjach iOS, nadal możesz to zrobić, ponieważ funkcja nie została usunięta. Po prostu nie jest już domyślny. Oto, co zrobić, aby go odzyskać.

ios9-passcode-options ios9-hasło-4-cyfrowe

Instrukcje na ekranie dotyczące tworzenia lepszego zdjęcia

IPhone to jedno z najpopularniejszych urządzeń do robienia zdjęć. Jeśli masz taki aparat, wiesz, jak niesamowity jest ten aparat. Jest to również dobre urządzenie do eksperymentowania z fotografią, a Camera51 to aplikacja, która wyświetla instrukcje na ekranie dotyczące tworzenia lepszego zdjęcia.

camera51_focus

Nowa aplikacja muzyczna w iOS 8.4

Aplikacja Muzyka na iOS została odświeżona w tym roku wraz z wydaniem iOS 8.4 i sprawdziliśmy jej nowy interfejs użytkownika.

ios8.4_musicapp ios8.4_musicapp_radio

Ukryj plakietkę powiadomień dla aplikacji giełdowej

Ukrywanie znaczka powiadomień dla zainstalowanych aplikacji jest dość łatwe, ale w przypadku domyślnych / standardowych aplikacji jest nieco inaczej. Jeśli próbujesz ukryć plakietkę w standardowej aplikacji na iOS, oto jak to zrobić.

gmail_badge mail_badge

Zmień wersję z iOS 9.1 Beta na oficjalną wersję iOS 9

Firma Apple udostępniła wersje beta iOS wszystkim, którzy byli zainteresowani jej wypróbowaniem. Możesz opuścić program Beta w dowolnym momencie, a jeśli zastanawiasz się, jak wrócić do stabilnego kanału, szczegółowo opisaliśmy, jak możesz to zrobić.

pobieranie ios9

Prześlij ekran swojego iPhone’a na komputer z systemem Windows lub Mac

Ponieważ Apple udostępnia więcej swoich funkcji programistom, wiele rzeczy, które w innym przypadku byłyby trudne do wykonania na urządzeniu lub wymagały Jailbreak, staje się prostszych. Każdy, kto kiedykolwiek próbował transmitować ekran swojego iPhone’a, wie, że jest to prawie niemożliwe za darmo lub bez posiadania komputera Mac. Na szczęście istnieje teraz Lonely Screen, za pomocą którego można transmitować ekran urządzenia z systemem iOS na komputer.

cc-airplay airplay

5 najlepszych funkcji w iOS 9

iOS 9 zadebiutował w 2015 roku i chociaż nie miał wyjątkowo godnych uwagi funkcji, miał kilka przydatnych. Przyjrzeliśmy się pięciu najlepszym, na które czekamy, takimi jak tryb niskiego poziomu baterii i statystyki zużycia baterii.

ios9-wykorzystanie baterii Wykorzystanie baterii io91

Ręcznie dostosuj balans bieli, szybkość migawki, ISO

iOS 9 otworzył interfejsy API aparatu, co oznaczało, że programiści mogli w pełni z niego skorzystać. Reuk to aplikacja, która pozwala ręcznie skonfigurować balans bieli, czas otwarcia migawki i wiele innych ustawień, do których normalnie nie masz dostępu w domyślnej aplikacji.

Reuk Reuk_settings

Utwórz listy kontrolne w aplikacji Notes

Aplikacja Notes w iOS 9 jest znacznie bogatsza w funkcje niż kiedykolwiek. Doszło do punktu, w którym nazywanie go aplikacją Notes może nie być sprawiedliwe. Aplikacja umożliwia teraz tworzenie list kontrolnych, na których można zaznaczać pozycje.

notatki-ios9 listy kontrolne-notatki-ios9

Wydarzenie Apple z września 2015 r. – Specyfikacje i ceny urządzeń

Jeśli szukasz podsumowania wydarzenia Apple w 2015 roku, być może podsumowania wielu urządzeń i ich specyfikacji, a także cen ogłoszonych przez Apple, mamy dla Ciebie dość obszerne podsumowanie.

ipad pro

Przejdź do iOS z urządzenia z systemem Android

W 2015 roku Apple podążył za bazą użytkowników Androida z aplikacją o nazwie Move to iOS. Była to pierwsza w historii aplikacja wydana przez Apple w sklepie Google Play (choć od tego czasu inni poszli za nią) i ułatwiła użytkownikom przejście z urządzenia z Androidem na iOS.

konfiguracja-opcji-iphone iphone-move z Androida

Zmniejsz zużycie danych przez Chrome

Znaleźliśmy małe ustawienie w aplikacji Chrome na iOS, które pozwala zmniejszyć użycie danych przez aplikację, gdy nie masz połączenia z siecią Wi-Fi. Liczy się każdy zapisanych danych, więc spróbuj.

chrome_pre_load chrome_reduce_data_usage

Eksportuj dokumenty z Dysku Google do MS Word

MS Word nie otworzył się wystarczająco, aby inne aplikacje, takie jak Dysk Google, mogły bezpośrednio eksportować pliki. Jest jednak w pełni zintegrowany z menu udostępniania iOS i właśnie tego możesz użyć do otwarcia dokumentu Word z aplikacji Dysk Google w MS Word.

google_docs_open google_docs_open_in

Ściągawka dla aplikacji do edycji wideo

Jeśli kupiłeś iPhone’a 6 (i nowsze), otrzymujesz iMovie za darmo i jest to niezwykle bogata aplikacja do edycji filmów. Jeśli nie masz aplikacji i nie masz ochoty za nią płacić, mamy listę aplikacji, które umożliwiają wykonywanie podstawowych funkcji edycji wideo – wszystko za darmo.

imovie_split imovie_trim

Oznaczanie obrazów w aplikacji Mail

Aplikacja Mail została nieco ulepszona w iOS 9. Teraz umożliwia oznaczanie obrazów, które wysyłasz jako załączniki. Narzędzia do oznaczania są niesamowite; możesz między innymi dodawać tekst, rysować na obrazie i powiększać część obrazu. Oto krótki samouczek opisujący to wszystko.

narzut pocztowy narzędzia do oznaczania poczty

Użyj kamery przedniej i tylnej do nagrywania filmów wideo w wideo

Jeśli szukasz urządzenia, które może jednocześnie nagrywać wideo z przedniej i tylnej kamery, Twicer jest tym, czego szukasz. Oszczędza to kłopotów związanych z późniejszą koniecznością edycji wideo, aby nadać mu PiP. Najważniejszym elementem aplikacji jest niesamowita regulacja głośności.

Twicer_record Twicer_recording

Udostępniaj pliki z Dropbox, Google Drive i OneDrive za pomocą klawiatury

Klawiatury innych firm naprawdę się rozwinęły od czasu ich włączenia do iOS, a ThingThing to aplikacja na klawiaturę, która umożliwia udostępnianie plików z klawiatury. Jest całkiem niesamowity w przypadku aplikacji takich jak aplikacja Mail, a nawet wysyłania plików przez Facebook Messenger.

Rzecz rzecz Klawiatura rzeczowa

Nagraj screencast na swoim iPhonie

Nagrywanie ekranu iPhone’a nie jest łatwe i prawie zawsze wymaga Jailbreak. Shou.Tv wydał aplikację, która właśnie to robi, ale bez konieczności posiadania komputera Mac lub urządzenia z jailbreakiem. Jest przeznaczony przede wszystkim dla każdego, kto chce nagrywać rozgrywkę na swoim urządzeniu, ale działa również dobrze w innych aplikacjach. Ma swoje błędy, a zespół odpowiedzialny za aplikację pracuje nad jej ulepszeniem od czasu jej uruchomienia, aby wszystko stało się lepsze.

shoutv_install shout_trust

Ułóż zdjęcia w swoim poście na Facebooku

Przesyłanie zdjęć do Facebooka z telefonu nie jest najbardziej wyrafinowanym doświadczeniem i nie możesz powiedzieć, w jakiej kolejności będą wyświetlane, ale możesz zmienić kolejność zdjęć z poziomu aplikacji Facebook po ich opublikowaniu. Oto jak.

FB_edit_photos fb_photos_order

Kontroluj swój pulpit za pomocą Pulpitu zdalnego Chrome

Klient Pulpitu zdalnego Chrome na iOS został wydany w 2015 roku, umożliwiając zdalny dostęp i sterowanie pulpitem Windows lub Mac z urządzenia iOS.

Pulpit zdalny Chrome_connected Pulpit zdalny Chrome_PIN

Przetłumacz tekst z klawiatury iOS

Tłumacz Google to usługa umożliwiająca tłumaczenie tekstu między językami, którymi się posługujesz, a językami, których nie znasz, a TransKey umożliwia to z poziomu klawiatury. Jest to klawiatura innej firmy, która jest aplikacją do tłumaczenia.

TransKey-text TransKey-translate

Przyspieszanie i spowalnianie odtwarzania wideo

Każdy film, który tworzysz, może wymagać niewielkiej edycji, a edycja zaczyna się od ustalenia, które jego części są istotne, a które nie. Tempo Video Editor to aplikacja, która pozwala przyspieszyć części wideo (te mniej ważne) i spowolnić inne części. Ma jednak znak wodny i za jego usunięcie trzeba zapłacić.

tempo tempo_music

Dodaj przeglądanie bez śledzenia we wszystkich aplikacjach

Browsesecurley to całkiem niesamowite rozszerzenie na iOS 9, które pozwala otwierać linki bez śledzenia z jakiejkolwiek aplikacji.

Przeglądaj bezpiecznie Przeglądaj bezpiecznie