6 nowych funkcji edycji zdjęć dodanych w aktualizacji v6.0 Instagrama

Udostępnij teraz w social media:

Instagram to aplikacja aparatu, która zapewnia prawidłowe filtry i właśnie wydała nową wersję, która oferuje 6 nowych funkcji edycji, które wykraczają poza filtry. Nowe funkcje obejmują regulację cieni i świateł, winiety, intensywności zastosowanych filtrów, regulacji jasności, kontrastu i nasycenia, ostrości i intensywności światła. Aktualizacja została wprowadzona zarówno na iOS, jak i Androida, a zmiany w przeglądarce aparatu i ekranach edycji zdjęć zostały wprowadzone w celu dostosowania do nowych funkcji.

Intensywność filtra

Czy zdarzyło Ci się, że jakiś filtr był zbyt intensywny lub zbyt słaby? Po zastosowaniu filtru w zaktualizowanej aplikacji Instagram dotknij go, a pojawi się suwak umożliwiający dodanie ramki (jeśli jest dostępna) i zarządzanie intensywnością filtra.

  Jak wyłączyć powiadomienia na żywo na Instagramie

filtr intensywność filtra

Jasność, kontrast i nasycenie

Każdą korektą kolorów można zarządzać oddzielnie. Dotknij ikony klucza, aby wyświetlić całą gamę nowych narzędzi, które zostały dodane. Przewiń listę i dostosuj Jasność, Kontrast i Nasycenie; możesz zwiększać i zmniejszać poziomy każdego z nich. Zmiany są odzwierciedlane na żywo w obrazie.

kontrast jasność

Ciepło

Ciepło to kolejna regulacja kolorów dodana do nowej aplikacji. Możesz uzyskać do niego dostęp za pomocą przycisku klucza. Przesuwaj narzędzia, aż zobaczysz przycisk Ciepło, a następnie dostosuj jego poziomy.

przyboryciepło

Podświetlenia i cienie

Te regulacje pozwalają zintensyfikować ciemne (cienie) i jasne (światła) obszary właśnie wykonanego zdjęcia.

najważniejszecień

Winieta i ostrość

Narzędzia umożliwiają zwiększenie lub zmniejszenie winiety zastosowanej przez filtr, a suwak ostrości umożliwia dostosowanie poziomu przejrzystości obrazu.

  Co się dzieje, gdy blokujesz kogoś na Instagramie (PEŁNY PRZEWODNIK)

winieta wyostrzyć

LUKS

Wreszcie trzeba kontrolować natężenie światła. Funkcję można regulować za pomocą podobnego do słońca przycisku widocznego na głównym ekranie edycji zdjęć. Dotknij go i dostosuj intensywność światła, aby poprawić swoje zdjęcie. W rzeczywistości jest to ulepszenie dostępnej wcześniej funkcji korekcji kolorów. W starej wersji aplikacja zastosowała standardową poprawkę do obrazu, ale aktualizacja umożliwia dostosowanie go do dowolnego poziomu.

filtr LUKS

Werdykt

Instagram zdecydowanie poprawił swoją grę; użytkownicy uwielbiają filtry, które pozwala im zastosować, ale ta aktualizacja zapewnia im większą kontrolę nad filtrami. Nowa sekcja narzędzi zawiera również efekt Tilt Shift. To efekt rozmycia, który stosowaliśmy przed zrobieniem zdjęcia w starszych wersjach aplikacji. Efekt przesunięcia pochylenia jest dostępny w typowych kształtach liniowych i promieniowych.

  Jak stworzyć listę bliskich znajomych na Instagramie

x