6 powodów, dla których warto wykupić subskrypcję Kindle Unlimited

Czytnik e-booków może szybko stać się niezbędny każdemu, kto lubi dużo czytać. Świetnie sprawdza się, gdy podróżujesz i chcesz uniknąć dźwigania książek; łatwo jest czytać w nocy; Posiadanie czytnika e-booków niesie ze sobą niezliczone korzyści. Ale czy to samo dotyczy utrzymywania subskrypcji Kindle Unlimited dla wspomnianego eReadera?

Czy korzyści z członkostwa Kindle Unlimited uzasadniają miesięczny koszt? Czy subskrypcja oferuje wystarczająco dużo, aby być wartym swojej ceny? Czy warto zapisać się na członkostwo Kindle Unlimited? Tak, powiedziałbym, że tak. Oto kilka powodów.

Co to jest Kindle Unlimited?

Kindle Unlimited to usługa umożliwiająca wypożyczanie różnych cyfrowych materiałów do czytania – czasopism, e-booków, audiobooków. Istnieją pewne ograniczenia dotyczące naszej zdolności pożyczkowej, ale nie ma żadnych terminów, których należy przestrzegać. Możesz myśleć o Kindle Unlimited jako o bibliotece cyfrowej.

Za miesięczną cenę 9,99 USD możesz wypożyczyć i zachować do 20 tytułów jednocześnie. Gdy skończysz coś czytać, możesz zwrócić to do Kindle Unlimited i pożyczyć więcej. Usługa subskrypcji książek cyfrowych zapewnia dostęp do milionów tytułów.

Aby korzystać z Kindle Unlimited, nie musisz mieć urządzenia Kindle, ale potrzebujesz bezpłatnej aplikacji Kindle. Aby móc korzystać z członkostwa, należy zainstalować aplikację Kindle na dowolnym urządzeniu. Możesz korzystać z subskrypcji i czytać na telefonie, tablecie i komputerze.

A jeśli wybierzesz urządzenie Kindle zamiast aplikacji Kindle, możesz przeglądać dowolną liczbę tytułów Kindle Unlimited, wybierać te do pobrania lub przeczytania teraz i kontynuować, dopóki ich nie skończysz i przejść do następnego. To całkiem proste.

Ale czy Kindle Unlimited jest tego wart?

Jeśli lubisz poświęcać czas na czytanie, subskrypcja Kindle Unlimited może być dla Ciebie idealna. Jeśli zdecydujesz się zapłacić odpowiednią cenę, możesz skorzystać z członkostwa. Omówmy niektóre z nich.

1. Kindle Nieograniczone bezpłatne wersje próbne

Podobnie jak w przypadku wielu dostępnych obecnie subskrypcji, Kindle Unlimited oferuje bezpłatny okres próbny. Możesz zarejestrować się w usłudze i skorzystać z 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego. Po jego zakończeniu zaczniesz naliczać opłaty. Istnieje jednak wiele ofert, z których możesz skorzystać, jeśli będziesz się dobrze rozglądać.

Na przykład, jeśli myślisz o zakupie nowego czytnika e-booków Kindle, Amazon oferuje do niego cztery miesiące Kindle Unlimited za darmo. Często można też spotkać oferty takie jak dwa miesiące w cenie jednego i tak dalej. Miej oczy szeroko otwarte na oferty Kindle Unlimited, a będziesz mógł korzystać z członkostwa, nie wydając na nie pełnej ceny.

2. Możesz anulować i odnowić subskrypcję Kindle Unlimited w dowolnym momencie

Możesz anulować członkostwo Kindle Unlimited w dowolnym momencie. Na przykład, jeśli właśnie zakończyłeś bezpłatny okres próbny, możesz anulować subskrypcję, zanim płatność będzie musiała zostać zrealizowana. Możesz anulować i odnowić subskrypcję w zależności od oferowanych ofert, harmonogramu i nastroju.

Jeśli wiesz, że nie będziesz dużo czytać w godzinach szczytu lub w okresie zastoju w czytaniu, możesz zrobić sobie przerwę i zaoszczędzić trochę pieniędzy. Następnie zasubskrybuj ponownie, gdy będziesz wiedział, że możesz w pełni wykorzystać Kindle Unlimited. Nie ma ograniczeń co do tego, ile razy możesz anulować i odnowić subskrypcję.

3. Kindle Unlimited oferuje więcej niż książki

Oczywiście dzięki Kindle Unlimited zyskujesz dostęp do wielu, wielu e-booków. Ale są też czasopisma, które mogą ci się spodobać. A jeśli uważasz, że słuchanie audiobooków liczy się jako czytanie, w ogromnej bibliotece Amazon znajdziesz także mnóstwo tytułów do słuchania. Niezależnie od tego, jaki jest Twój preferowany sposób korzystania z tytułu, możesz go znaleźć dzięki Kindle Unlimited.

4. Katalog Kindle Unlimited jest ogromny

Cyfrowa biblioteka Kindle Unlimited robi wrażenie. Znajdziesz tu tytuły z każdego gatunku pod słońcem, więc nawet jeśli uznasz swoje zainteresowania za niszowe, prawdopodobnie nadal znajdziesz coś dla siebie. Jeśli subskrybujesz tę usługę, dostępnych jest obecnie około czterech milionów tytułów. Zatem wybór następnej lektury jest dziecinnie prosty.

Jeśli tak jak ja lubisz korzystać z usługi na urządzeniu Kindle, możesz zobaczyć wszystkie rekomendacje, które otrzymasz na swojej stronie głównej Kindle, aby móc wybierać spośród przyszłych tytułów.

Istnieje Kindle Unlimited w oparciu o sekcję Czytanie, Kindle Unlimited Rekomendacje, Książki, które mogą Ci się spodobać w Kindle Unlimited, Nowe i godne uwagi w Kindle Unlimited; sugestie wydają się nie mieć końca. Prawdopodobnie nie zabraknie Ci pomysłów na to, co przeczytać dalej.

6. Kindle Unlimited pozwala gromadzić książki

Jeśli czytasz w zależności od nastroju, Kindle Unlimited Cię wspiera. Podczas gdy niektórzy czytelnicy wolą dokończyć książkę zaraz po jej rozpoczęciu i skupić się tylko na tej lekturze, inni lubią przełączać się między kilkoma książkami jednocześnie. Niezależnie od preferencji, Kindle Unlimited pozwala Ci dokonać wyboru.

Jednocześnie możesz zgromadzić do 20 tytułów. Następnie, po osiągnięciu tego limitu, tytuł będzie można otrzymać dopiero po zwróceniu tytułu.

Czy zamierzasz w pełni wykorzystać swoje członkostwo Kindle Unlimited?

Zakup czytnika e-booków może być inwestycją, w zależności od wybranej marki i specyfikacji, więc dodanie miesięcznej subskrypcji biblioteki cyfrowej może wydawać się zbyt duże. Jeśli jednak możesz sobie pozwolić na tę cenę, jest to warte korzyści.

W przypadku usług takich jak Kindle Unlimited, niezależnie od tego, czy powinieneś z nich skorzystać, czy nie, zawsze sprowadza się to do tego samego pytania: czy zamierzasz korzystać z usługi na tyle, aby zapewnić sobie korzyści?

Jeśli jesteś zwykłym czytelnikiem, dodatkowa miesięczna subskrypcja prawdopodobnie nie jest tego warta. Taniej może okazać się płacenie za tytuły, które Cię interesują, w zależności od przypadku. Ale jeśli jesteś zagorzałym czytelnikiem, kup subskrypcję. Są szanse, że wykorzystasz to i będziesz się nim cieszyć.

x